Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
witam !!!
Autor Wiadomość
kama1507 

Dołączyła: 27 Cze 2008
Posty: 1
  Wysłany: Pon 30 Cze, 2008 15:27   witam !!!

Witam,
Jestem tu nowa i chciałabym się przedstawić
mam na imię Kamila mieszkam na ślasku i moje problemy z bielactwem zaczęły się dość dawno
mama mi powiedziała że jak miałam ze 3 latka dostałam 1 plamke na nodze i tak coraz wiecej sie tego robilo:(
mialam duzo na stopach ,kolanach ,łokiach , i dłoniach:(
brałąm jakieś lekarstwa, leżąłam chyba ze 3 razy w szpitalu i nic mi nie pomogło żadne lampy maście nic :(
po jakim czasie kazano mi opalac na słońcu i tak robiłam majac chyba 16 lat i plamki zaczęły zachodzic i nie pojawiały sie nowe :)
nie zniknęły całkowicie ale napewno dużo :)
pogodziłam się wtedy z tym że jej mam
od tego czasu mineło jakieś 10 lat i jestem załamana plamy znów sie powiększają a na dodoatek powstają na twarzy:(
już nie mam sił i nie wiem co z tym robić a nie mogło już tak pozostać :(
znalazłam WASZE forum i tylko mnie to pociesza że nie jestem sama
pozdrawiam
kama1507
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 01 Lip, 2008 15:22   

siemasz Kama !
fajnie ze dolaczylas, na Forum znajdziesz wiele ciekawych wskazowek co do terapii, duzo relacji osob ktore zaleczyly lub czesciowo zwalczyly nasza dolegliwosc.
glowa do gory !
pozdrawiam
:zdrówko:
Ostatnio zmieniony przez maciek_11 Wto 01 Lip, 2008 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emantes 


Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 39
Wysłany: Sob 05 Lip, 2008 09:20   

Witaj.
 
 
Mariola 
patrol

imie: mariola
Dołączyła: 05 Lip 2008
Posty: 7
Wysłany: Sob 05 Lip, 2008 09:35   

Witam jestem tu nowa choroba nie dotyczy mnie (a bardzo szkoda wolała bym żeby to traiło na mnie)ale mojego dziewięcioletniego syna .Mieszkam w Bytomiu szukam kogoś z naszych okolic kto zna dobrego lekarza,na razie błądze po omacku dopiero co dowiedziałam sie że to bielactwo wiedza lekarzy u których byłam na temat tej choroby jest równa zeru. Więc bardzo proszę Was o pomoc.

[ Dodano: Sob 05 Lip, 2008 10:43 ]
Co mi tu przyszło na stare lata nie dość że walka z chorobą to jeszcze z komputerem bo u mnie wiedza o kompie jest taka jak dermatologów o bielactwie.
 
 
marthen22 

Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 24
Wysłany: Sob 05 Lip, 2008 11:27   

Witamy :wink:
Najwazniejsze to sie nie poddawac!! na poczatek poczytaj moze troche informacji na forum, napewno znajdziesz tu wiele ciekawych rzeczy :grin:
A to ze lekarze malo wiedza o naszej chorobie to juz standart
Napewno jak tylko ktos bedzie wiedzial na temat dobrego dermatologa z Twoich okolic to da Ci znac :grin:
Pozdrawiam
 
 
Mariola 
patrol

imie: mariola
Dołączyła: 05 Lip 2008
Posty: 7
Wysłany: Sob 05 Lip, 2008 15:22   

Przeczytałam to forum w całości chyba z dziesięć razy ,dodało mi ono wiele siły do tego żeby zawalczyć o wyleczenie mojego dziecka ,jeśli mam być szczera to po wizytach u kilku lekarzy byłam załamana i oprócz płaczu i pretensji sama nie wiem do kogo pod tytułem dlaczego to właśnie spodkało moje dziecko nie byłam w stanie zrobić nic .Teraz już wiem że można przynajmniej próbować to leczyc, szukać przyczyny powstania tej choroby ,wiem że na pewno pojade na Towarową jeśli tu nie znajde jakiegoś lekarza .Wielkie dzięki że istnieje takie forum,a jak jeszcze raz jakiś dupek(lekarz)powie mi że taka uroda mojego syna to go wyśmieje i polece mu przeczytanie muNaszej strony!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Nie 06 Lip, 2008 01:08   

tal lekarze sa po prostu do niczego, zamist jakos probowac wesprzec i dac rady to mówią tylko, że nie da sie albo, ze nie wiedzą... bo to tylko "defekt kosmetyczny" :neutral: sama po poczytaniu ciekawych informacji na temat bielactwa udam sie do dermatologa i zamierzam przedyskutowac z nim pewne sprawy ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo