Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Olej- BABĆI
Autor Wiadomość
AR3K 

Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 26
  Wysłany: Pon 04 Sie, 2008 17:40   Olej- BABĆI

Czy ktoś o tym słyszał lub stosował ????
http://melisamed.pl/olej-...two-p-1133.html
 
 
Maxon 

Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008 11:54   

Czy ma to być reklama tego badziewia,tego g.. ???????????????????????????????
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008 15:17   

Maxon miałeś doswiadczenie z tym produktem ?
 
 
pa_wel 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 11
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008 15:56   

Uwazaj z tym olejem. Bo wyjdziesz na słonce i skóra bedzie ci sie zmazyc jak frytka na oleju. Ja posmarowałem sie kilka razy, starałem sie unikać słońca ale i tak dostałem poparzen wokoł oka i na dłoniach. A na dłoniach przez 3 tyg miałem takie malutkie krostki z ropa(strasznie swedziały), i to nie w miejscach gdzie smarowałem(koło paznokci) ale zaczeły nawet wyłazic do połowy przedramienia. Jak zaczołem sie smarowac jakimis masciami to zeszło dopiero.
 
 
Pola 

Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 20
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008 22:37   Re: Olej- BABĆI

AR3K napisał/a:
Czy ktoś o tym słyszał lub stosował ????
http://melisamed.pl/olej-...two-p-1133.html


no i jak pa_weł? repigmentacja była? Czy ktoś jeszcze stosował?
 
 
Maxon 

Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Czw 07 Sie, 2008 10:32   

Jak najbardziej miałem doczynienia z tym śmierdzącym mazidłem.Bardzo dużo było pisane o tym na tym forum-wystarczy poszukać.Co prawda nie miałem żadnych poparzeń,ale naprawdę trzeba z tym uważać.Śmierdzi toto brudzi odzież ,pozytywnego efektu zero,dobrze działa na kieszeń-jest pusta.
Pozdrawiam wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
rk 
Magda

imie: Renata
Dołączyła: 26 Paź 2007
Posty: 12
Wysłany: Czw 07 Sie, 2008 13:19   

Witam,

odradzam i jeszcze raz odradzam zakup tego ohydztwa. Już dawno temu pisałam jakie okropne oparzenia u mnie powstały po zastosowaniu oleju Babci. Niestety w miejsch po oparzeniach nigdy nie wrócił pigment nawet po naświetlaniach lampą UVB 311. Ludzie robią kasę na nas białych, którym i tak nic nie może pomóc, jeśli nawet pomaga to na krótko. Chciałabym bardzo, dowiedzieć się że ktoś wyleczył się całkowicie z tego paskudztwa.

Magda
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 11 Sie, 2008 07:46   

Wlasnie duzo osob po stosowaniu oleju babci pisze ze sie nim poparzylo itp.

Ja osobiscie zaczynam to stosowac od dzisiaj zeby wspomoc juz zaczeta repigmentacje na moich bielaplamkach. Stosowanie ziola babci i poparzenia czy brak reakcji skory na to ziolo to po prostu moim zdaniem brak wlasciwego uzycia specyfiku. Na pewno nie zgodze sie, ze to ziolo nic nie daje bo wiele lekarstw zawiera je w skladzie np. bai dian feng (ktory biore i bralem 11 lat temu oraz anti-vitiigo) itp. Takze dermatolog mowil mi o psoralenie ze pomaga przywrocic barwnik, a to ziolo ma go w skladzie. Stosowanie ziola babci wiaze sie m.in. z oczyszczeniem organizmu z toksyn tak by ono zadzialalo (to samo pisze producent Novitil-u ze nie zadziala on bez oczyszczenia i odpowiedniej diety). Samrowanie takze jest wazne - gdzies czytalem ze nalezy smarowac dlugo po 2 do 5 minut i jesli zacznie piec to moze wtedy poparzyc. no i ja jakos nigdzie nie slyszalem zeby wystawiac plamiska po posmarowaniu na slonce.

A ktos pytal o efekty repigmentaji i o wyleczenie - mi powoli sie to udaje, pomaga mi mazidlo o nazwie Novitil, pojawily sie juz duze kropki na najstarszej plamie :)

pozdrawiam strudoznych w walce o normalny wyglad
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo