Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
która lampa lepsza ?
Autor Wiadomość
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Wto 09 Gru, 2008 19:44   która lampa lepsza ?

Witam
Chciałam się Was poradzić , bo jestem na kupnie takiej wiekszej lampy ( bo mam lapme z cosmedico ale niestety to nie jest taka duza lampa i zajmuje mi dosc długo naswietlanie :( )
i znalazłam na allegro http://www.allegro.pl/ite..._luszczyca.html
to jest adres na której jest ta lapa medisun
www.ultraviol.pl - później nalezy kliknąc na "leczenie luszczycy" i chodzi mi o ta lampe szóstą od góry za 7864,50
Czy ktos miał stycznosc z którą z tych lamp ? Jezeli nie to czy ktoś ma jakies namiary na lampy mniej wiecej w takiej cenie jak te ? bardzo bym była wdzieczna z jakakolwiek pomoc
pozdrawiam
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Wto 09 Gru, 2008 21:35   

ta lampa jest b.duża, prawie jak w solarium, no ale też b.droga .... nie wiem czy warto aż tak inwestować w coś co stuprocentowo nie jest pewne... ale z drugiej strony jeśli tak bardzo Ci zależy, to możesz spróbować :wink: mimo wszystko radziłabym Ci jeszcze troche się zastanowić nad kupnem.... masz dużo plam? bo jeśli nie no to, chyba nie warto inwestować w tak potężny sprzęt, a możesz leczyć się dotychczasowo używaną lampą :)
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Wto 09 Gru, 2008 22:00   

Przed leczeniem tych plam miałam naprawdę dużo,mało powiedziane ze to były plamy-to były duze obszary bielacze. Teraz nie sa juz to aż takie duze obszary ale na prawie każdej czesci ciała i uzywanie małej lampy dziennie zajmuje mi ponad 2 godziny :( lecze sie juz dosc długo wiec i czas naswietlania jest coraz wiekszy i dlatego chciałam kogoś popytac czy sie orientuje która była by lepsza lampa bo moze jednak zainwestowała bym w tą dużą lampę tym bardziej ze pomimo dosc długiego leczenia ciagle wychodzi mi nowy pigment
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Wto 09 Gru, 2008 23:01   

Duża jest zdecydowanie lepsza. Gdyby mnie było stać to bym sobie zafundował
 
 
martaolo 
martaolo

imie: marta
Dołączyła: 13 Lip 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw 11 Gru, 2008 16:53   

Witam. Ja lecze się od półtora roku i jestem w końcowej fazie leczenia. Co mogę doradzić?Otóż ,ja kupiłam na alegro używane solarium ,wyciągłam stare lampy zamieniając je na lampy uvb 311 zakupione u pana Klepaczewskiego.Myślę ,że moja lampa niczym się nie różni od tej za 8000 zł ,a jedynie ceną bo za solarium zapłaciłam 500zł ,a za lampy 2500zł . Tak więc po co przepłacać.
 
 
lidzia 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 35
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008 15:20   

Witajcie. Ja podobnie jak martaolo kupiłam na alegro solarium ( Za 350 zł) wyjęłam lampy i kupiłam u pana Klepaczewskiego lampy uvb 311 . Tez mnie to wyniosło niecałe 3000. Efekty naświetlania są.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008 21:26   

lidzia napisał/a:
Witajcie. Ja podobnie jak martaolo kupiłam na alegro solarium ( Za 350 zł) wyjęłam lampy i kupiłam u pana Klepaczewskiego lampy uvb 311 . Tez mnie to wyniosło niecałe 3000. Efekty naświetlania są.


Chyba Pan Klepaczowski ze swoimi lampami się tutaj reklamuje. 3000 tys zł przedzielone przez 25 zł, mniej więcej tyle kosztuje jedna sesja. Daje ich 120, a to chyba sporo. naświetlając się 3 razy w tyg, daje to 40 tyg naświetlania. No nie wiem czy to taki złoty interes zakup solarium i lamp na własność.
 
 
lidzia 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 35
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008 13:51   

może dla tych którzy mają możliwość chodzić na naświetlania w mieście w którym miieszkają zakup takiej lampy nie jest "złotym interesem". Ale pomyśl slavo że niektórzy musieliby dojeżdżać na te naświetlania 70 -80 km. więc w takim przypadku zakup lampy jest raczej konieczny.....
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 14 Gru, 2008 22:49   

lidzia napisał/a:
może dla tych którzy mają możliwość chodzić na naświetlania w mieście w którym miieszkają zakup takiej lampy nie jest "złotym interesem". Ale pomyśl slavo że niektórzy musieliby dojeżdżać na te naświetlania 70 -80 km. więc w takim przypadku zakup lampy jest raczej konieczny.....


Fakt, jest to jakies wytlumaczenie...
 
 
lidzia 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 35
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008 23:44   

no właśnie!!! a na pewno to nie jest reklama. Trochę się wkurzyłam bo przecież forum jest po to aby przekazywac sobie nawzajem pozytywne informacje dotyczące leczenia a tu proszę piszą dwie osoby że udało nam się za tańsze pieniądze kupić lampy ( dobra rada po prostu) i od razu co...REKLAMA
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Pią 19 Gru, 2008 15:17   

Właśnie znalazłam na allegro solarium i chciałam Was zapytac co o nich sadzicie

http://www.allegro.pl/ite..._bez_lekow.html

http://www.allegro.pl/ite..._od_200_zl.html

http://www.allegro.pl/ite...8_lamp_bcm.html

http://www.allegro.pl/ite...0cm_10lamp.html

Co sądzicie o tych solariach ? Czy do nich pasowały by te lampy od Pana Klepaczewskiego ? Tylko niech juz ktoś nie pisze ze to jest reklama. Chyba po to jest to forum zeby sobie nawzajem pomagac.
bede bardzo wdzieczna za każdą rade
pozdrawiam :)
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Nie 21 Gru, 2008 12:37   

Czy ktos orientuje sie ile kosztuje taka jedna świetlówka u Pana Klepaczewskiego do tej dużej lampy?
 
 
Maxon 

Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008 11:15   

Nie jest ważne u kogo kupi się tą świetlówkę.Czy u p. Klepaczewskiego czy u kogoś innego.Trzeba zapłacić najtaniej jak się tylko da. świetlówka jest produkowana w Polsce w Philips-Pabianice.Koszt 100 to ok. 300 zł.Wiele podmiotów zajmuje się dystrybucją tych świetlówek,a internet jest po to aby znależć jak najtaniej.U wszystkich jest ta sama,innych 311-uvb nie ma.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Pon 29 Gru, 2008 19:00   

hej
Czy ktoś orientuje sie gdzie mozna kupic całą nową obudowe do tych duzych swietlówek ? Chodzi mi o takie coś jak solarium tylko zeby to była ta cała sama obudowa tez swietlówek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo