Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zwolnienie z basenu..help me
Autor Wiadomość
ssandrietta 


imie: Sandra
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: Śro 18 Lut, 2009 15:46   zwolnienie z basenu..help me

mam pewien problem, otoz okazalo sie ze w tym semestrze mam basen na uczelni. a ja mam fobie przed rozebraniem sie w miejscu publicznym:( wogole ta mysl mnie przerzaza, ze znajomi z roku mnie zobacza. planuje sobie zalatwic zwonlenie z basenu, ale icekawe czy wogole moge liczyc na to. nie iwem:( pojde do dermatologa i powiem jaka mam sprawe, moze bedzie tak uprzejmy i mi pomoze, a wy co o tym sadzicie...
 
 
Jarek 

imie: Jarosław
Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 18 Lut, 2009 19:48   

Doskonale Cię rozumiem, idź do lekarza i powinien Ci wypisać odpowiednie zwolnienie. Fizycznie bielactwo i basen się nie wykluczają, ale mając na uwadze stan psychiczny (a wiadomo że bielactwo najbardziej odbija się na zdrowiu psychicznym) lekarz powinien wypisać Ci zwolnienie jeżeli masz taką fobie (a przynajmniej udawaj że masz :mrgreen: ) A swoją droga nie rezygnuj ze sportu, może uda Ci się chodzić na inne zajęcia sportowe na uczelni zamiast basenu.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Śro 18 Lut, 2009 20:05   Re: zwolnienie z basenu..help me

Nie sądzę abyś takie zwolnienie otrzymała, a już na pewno nie na bielactwo. Ale kombinuj. Powodzenia
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Śro 18 Lut, 2009 21:06   

Jeśli masz znajomego lekarza ty wypisze Ci bez problemu :-) ja pamiętam, że kolega w średniej szkole nie chodził z lenistwa na wf i szedł do lekarza dał coś tam w łapke i zwolnienie na pół roku było. Myśle że ze wzgledu na bielactwo spokojnie dostaniesz zwolnienie jeśli powiesz lekarzowi jak bardzo żle sie czujesz gdy musisz pokazać się w stroju kapielowym.Pozdrawiam
 
 
Asia85 

Dołączyła: 14 Kwi 2007
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 11:07   

Bardzo dobrze Cię rozumiem, też bym od razu poleciała po zwolnienie:) mój dermatolog na pewno by mi je dał, bo w liceum dostałam od niego zwolnienie z wf-u :) więc jak zagadasz dobrze to powinien chyba być wyrozumiały.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 16:31   

Ja bym nie rezygnował z czegos co bardzo kocham/uwielbiam... ale jak chcesz. Uda Ci sie zalatwic to zwolnienie.
 
 
ssandrietta 


imie: Sandra
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 18:12   

zamiast basenu sa normalne zajecia wfu na sali. Wiec i tak i tak bede musiala chodzic na wf:Pa tak ogolnie to ja lubie wf, tyle ze ja nigdy na basen nie chodzilam i jakos mnie do tego nie ciagnie, ogolnie nie umiem plywac i sie boje wody, a sprawa z bielactwem to kolejny powod na nie;P:P jutro mam wizyte u dermatologa;) powiedzialam wstepnie przez tel o co mi chodzi, i kazala jutro przyjsc;)wiec chyba nie bedzie problemu;) nie chce sie nabawic kolejnych plamek przez stres:D
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 19:18   

calkowicie Cie rozumiem bo sam czasami unikam ciut krotszych spodni, gdzie widac byloby plamki na kolanach :/ swoja droga to mysle, ze studiujesz turystyke bo tam maja takie zajecia. jednak musisz otworzyc sie na ludzi i znajomosci bo vitiligo niszczy psyche i to dosc powaznie.
 
 
ssandrietta 


imie: Sandra
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 07:34   

ja studiuje biotechnologie, wiec to praca w fartuchach w laboratorium:)
 
 
kasia 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Paź 2006
Posty: 61
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 09:29   

A moze basen bardzo Ci pomoze ja pływam 3 x w tyg i bardzo to kocham zobaczysz że to nie otoczenie jest problemem tylko twoja głowa.
pozdrawiam
kaska
 
 
kasiulka23_hh 

Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 15
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 10:42   

Popieram kasie...ja tez mam plamki i chodze na basen 3 4 razy w tyg i na poczatku bylo mi wstyd ale teraz wchodze plywam i wychodze. Nie interesuje mnie czy sie gapia czy nie..choc wiem ze tak to zaczynam myslec sobie o przyjemnych rzeczach..niech sie wstydzi te co widzi!!!
 
 
ssandrietta 


imie: Sandra
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 12:53   

Juz zalatwione;) ale ja nawet nie lubie basenu i nie chce sie nauczyc plywac, raz sie malo nie utopilam i mam dosc. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo