Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
keV 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 2
  Wysłany: Wto 28 Kwi, 2009 14:42   Witam wszystkich

Witam.
Jestem nowy na forum , choruje na vitiligo od 9 lub 10 roku życia już nie pamiętam. Kiedyś mi to nie przeszkadzało, teraz zresztą też nie jest jakąś straszną tragedią, może uwidacznia się w wakacje ale nie zwracam na to uwagi. Mam 18 lat i jakieś 2-3 lata temu starałem się to jakoś leczyć, poiłem się ziołami, faszerowałem tabletkami, ale nie było żadnych efektów więc zaprzestałem. Ostatnio znalazłem w swojej szufladzie kiedyś kupiony krem ViTiX i pomyślałem, że poszukam coś na ten temat. Znalazłem to forum, poczytałem o waszych sukcesach i postanowiłem, że też spróbuje ponownie pozbyć się plamek. Najbardziej przeszkadzają mi te na twarzy, choć cały czas chodzę w czapce i staram się nie opalać twarzy, jednak to jest nieuniknione. Kupuje w najbliższym czasie tą lampę do naświetlania i zaczynam terapie. Teraz pewnie nie będę miał na to czasu bo czeka mnie matura ale zaczynam podchodzić do tego optymistycznie i mam nadzieje że już za kilka miesięcy pozbędę się plamek z twarzy, pozdrawiam :spoko:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo