Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
witam
Autor Wiadomość
edyta0760 

imie: edyta
Dołączyła: 20 Kwi 2009
Posty: 4
Skąd: chicago
Wysłany: Pon 20 Kwi, 2009 16:51   witam

witam wszystkich bardzo serdecznie.
jestem na tym forum po raz pierwszy. wlasciwie powinnam napisac cos o sobie. mam bielactwo od jakies 7 lat. musze przyznac, ze nic z tym spejalnie nie robilam, poniewaz po zdiagnozowaniu ze jest to bielactwo poszlam do lekarza w krakowie i zaproponowal mi naswietlanie. po czym uswiadomil mnie, ze moge przez to stracic wzrok ... i dalam sobie spokuj az do teraz. znalazlam to forum i chcialam zapytac czy ktos wie/zna moze jakiegos lekarza w chicago. bede wdzieczna za kazda wiadomosc.
pozdrawiam serdecznie
edyta
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 20:36   

Wow, USA... tam pewnie mają najnowszą medycynę więc rozejrzyj się dobrze. Jak u Ciebie z angielskim?
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009 17:14   

hej edytko ja mieszkam od roku w UK i nie szukam tutaj lekarza, leczylam sie w Polsce pod okiem lekarza dermatologa(doswiadczonego i otwartego na nowosci w leczeniu nie tylko bielactwa) a po zasiegnieciu informacji w tutejszym gronie lekarzy to w Polsce lecza w podobny sposob tu njczesciej stosowane to naswietlanie lampami UVB lub UVA, masc protopic i oczywiscie zdrowy styl zycia czyli nie tylko odpowiednia dieta lecz rowniez ruch i to najlepiej na swiezym powietrzu, sa rowniez fora internetowe takie jak to nasze, maja podobne metody kamuflazu jestem pewna ze w USA jak dobrze poszukasz to tez znajdziesz taka spolecznosc wystarczy wpisac w wyszukiwarke haslo vitiligo w (nazwa miasta ktore Cie interesuje) i powinnas znalezc wszelkie informacje na ten temat powodzenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo