Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tabletki VITIX
Autor Wiadomość
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2009 16:29   

Jupi... Czesiu mam takie pytanie, bo ja w wakacje spędzam jakieś 4h na słońcu codziennie ale jest to słońce lżejsze, takie po południu już... czy tabletki Vitix nie spowodują jakichś skutków ubocznych u mnie?
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2009 17:08   

Nie wydaje mi się, żeby tak było. Nie mają w składzie żadnych związków, które by zwiększały wrażliwość na światło. Gdyby takie ryzyko istniało, było by ostrzeżenie na ulotce. A przynajmniej powinno ;)
 
 
kasia i hera 


Dołączyła: 29 Kwi 2009
Posty: 7
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2009 19:49   Re: Tabletki Vitix

WITAM TU KASIA JAK MOZNA TE TABLETKI SPROWADZIC ILE ONE KOSZTUJA JESLI KTOS MA DO NICH DOSTEP NIE CH SIE ODEZWIE

[ Dodano: Sro 29 Kwi, 2009 20:10 ]
Czesiu, CZESIU TU KASIA JESTEM OD NIE DAWNA NA TYM FORUM ALE BARDZO BYM CHCIALA ZAMOWIC TE TABLETKI VITAX ODEZWIJ SIE DO MNIE NA GG1796312 :biggreen:

[ Dodano: Sro 29 Kwi, 2009 20:26 ]
Czesiu JA CHCE 2 OPAKOWANIA KIEDY ONE BY BYLY I CZY PLACI SIE PRZY ODBOIRZE MAM STOSOWAC DO TEGO ZEL TEJ SAMEJ FIRM??
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Śro 29 Kwi, 2009 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2009 21:03   

Czesiu nie dostałem żadnego maila

proszę o przesłanie info na areck87@gmail.com
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 29 Kwi, 2009 21:46   

kasia i hera, witam na forum. Pierwsza uwaga :) nie piszemy dużymi literami całych wypowiedzi. Dwa opakowania tabletek Vitix będziesz mogła mieć już niedługo, razem z innymi osobami, bo właśnie jedna osoba zrezygnowała z zamówienia. Szczegóły podam mailem.

arek, maila już wysłałem.
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Śro 29 Kwi, 2009 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2009 15:24   

Dostałem dzisiaj maila z Estonii, że paczkę wyślą w poniedziałek (04.05.2009).
 
 
Karlin 

Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 6
Wysłany: Sob 02 Maj, 2009 23:58   

Witaj Czesiu,
Czy mozesz mi pomóc zakupić tabletki vitixu? Walczę z bielactwem od prawie roku, różnymi sposobami i poza kaską, którą tracę nic się nie zmienia. Może warto spróbowac tabletki + PUVA? :cool:
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 15:51   

Karlin, jaką pomoc masz na myśli? Na zbiorowe zamówienie jest już za późno, bo paczka jest w drodze. Jeśli nikt nie zrezygnuje, będziesz musiał zamówić tabletki sam lub zorganizować następne zbiorowe zamówienie. Strona firmy, w której zamawiałem - http://www.kevelt.ee/

Odnośnie metody PUVA - ja nie jestem jej zwolennikiem. Próbowałem 2 razy, więcej szkody niż pożytku mi przyniosła, więc jej podziękowałem. W formie naturalnej (PUVA-sol), czyli np. dziurawiec + słońce, to co innego.
 
 
mirinda 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Kwi 2009
Posty: 25
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 17:11   

btw. to pewne jest, że te tabletki które "nam" przesyłają z zagranicy to są te hmm.. prawdziwe?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 18:29   

Hehe nie, robią nas w jajo i mają zajebisty zysk :lol: Poza tym jak moglibyśmy to stwierdzić nie mając ich w ręku? :razz:
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Pon 04 Maj, 2009 18:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mirinda 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Kwi 2009
Posty: 25
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 19:08   

no ale, może ktoś miał z nimi styczność. na świecie istnieje wiele naciągaczy, a leczenie bielactwa do taniego nie należy, więc chciałam się dowiedzieć czy istnieje jakaś pewność, bo chciałabym te tabletki zamówić, jak nadejdzie możliwość i szkoda mi kasy na "niepewność"
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 21:29   

Powiem Ci, że w dzisiejszych czasach mało jest rzeczy pewnych a tymbardziej transakcje przez internet... ja zamawiam z Izraela - hmm Izrael się wydaje że od razu oszuści a tu miłe zaskoczenie bo znają się na rzeczy, szybko odpisują na e-maile i są uczciwi. Nigdy nie masz pewności, ale moim zdaniem Czesiu zadbał o to, by wszystko było ok :wink:
 
 
mirinda 


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Kwi 2009
Posty: 25
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 21:47   

no trochę racji masz... no nic pozostaje mi tylko czekać na kolejne zbiorowe zamówienie :wink:
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 04 Maj, 2009 22:23   

Ja nie mam wątpliwości, że tabletki, które biorę od dwóch tygodni, to te "prawdziwe". Po to zamówiłem na próbę jedno opakowanie. Gdybym myślał inaczej, wtedy każde tabletki, czy to kupione w kraju, czy za granicą mógłbym podejrzewać o "niepewność". Wystarczy mi świadomość, że większość kupowanego jedzenia jest niepewna. Jedno i drugie to chemia. Jajka z supermarketu śmierdzą i tabletki Vitix śmierdzą.
 
 
pokonamto 

Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 9
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009 12:46   

hej czesiu bierzez juz 2 tyg i co idzie?? :)
 
 
zappa 


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009 13:45   

Jestem chętny na kolejną turę zamawiania tabletek

- oczywiście jak ktoś z zamawiających chce zrezygnować to chętnie odkupię...
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 05 Maj, 2009 13:53   

Za wcześnie, nic jeszcze się nie zmieniło, nie pokazało.
 
 
papaxpapa 

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 5
Wysłany: Śro 06 Maj, 2009 21:02   

:hahaha: :hahaha: :hahaha: zaczynam sie niecierpliwic :zdrówko: :razz:

Pozdrawiam serdecznie allll :razz: :razz:
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Czw 07 Maj, 2009 10:59   

a propos uwrażliwiania na światło- wg mnie mój organizm reagował jak na żel- zaczerwienienie na plamach, ale bez poparzeń i przykrych skutków; repigmentacja zaczęła się na szyi po 3 tygodniach stosowania; ulotka od tabletek jest de facto analogiczna z żelem, podobnie jak skład, tyle że działać one powinny ogólnoustrojowo, bo przecież je łykamy i wchłaniane są do krwi, jelit itd.
pozdrawiam i czekam:)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią 08 Maj, 2009 21:38   

Witajcie,
Wreszcie się doczekałem przesyłki :hura: Przyszła dzisiaj wieczorem, więc ja na pocztę udam się w poniedziałek, bo jutro niestety nie będę mógł. Musicie się jeszcze uzbroić w cierpliwość. A żeby już wszystkich uspokoić, poniżej zamieszczam zdjęcie. Opakowania przeliczone, są wszystkie 60. Jeśli ktoś chce zmienić adres wysyłki, teraz jest czas, żeby mnie poinformować.

Czekam jeszcze na wpłaty od trzech osób, z czego tylko jedna nie odpisuje na moje wiadomości. Wobec czego apel do Doti - odezwij się! :)
 
 
papaxpapa 

Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 5
Wysłany: Pią 08 Maj, 2009 21:47   

Witam all ;)
Huuuraaaa ;) :mrgreen: Czesiu sorry za wczorajsze zerwanie połaczenia ale mam neta radiowego a u mnie wtedy właśnie zaczeła sie straszna nawałnica.
Wiec prosze wybacz :lol: :lol: :lol:
Super ze tablets sa juz ;) :razz: :razz: :razz:

pozdrawiam

Ps.
Dobrze ze bede to testował bo mi sie plamy rozwijaja coraz szybciej ,niestety :neutral:
 
 
Alicja0013 


Dołączyła: 09 Maj 2009
Posty: 14
Wysłany: Sob 09 Maj, 2009 23:09   

witam jestem nowiutka na tym forum,ale bardzo,bardzo mocno chciałabym kupić tabletki Vitix,jeśli ktoś się nie zgłosi po swoje opakowanie to ja chętnie kupię,próbowałam sama kupić te tabletki ale nie udało mi się,nie za bardzo wiem jak kupić je z tej strony którą podawaliście,bo nie mam żadnego konta w banku,może ty Czesio coś mi doradzisz,byłabym bardzo wdzięczna
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Sob 09 Maj, 2009 23:45   

Witaj na forum Alicjo,
Już jednej osobie obiecałem wysłać tabletki w przypadku, gdy ktoś się nie zgłosi, a właściwie tylko jedna osoba nie potwierdziła chęci zakupu. Konta w banku nie musisz mieć, żeby kupić tabletki ze sklepu, w którym ja kupiłem. Musisz znać tylko numer konta, na jakie trzeba przelać kwotę odpowiednią do ilości zamawianych opakowań. Te dane otrzymasz mailem. Koszty, jakie trzeba ponieść przy pojedynczym zamówieniu, są opisane wcześniej w tym temacie. Jeśli dalej masz wątpliwości, daj znać.
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 09:43   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

piękne zdjęcie
 
 
insane_hunter 


imie: Damian
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Dębica
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 10:55   

Nom zdjęcie radujące serducho :) :lol: :lol: :lol:
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 11:14   

Fajnie, że jest dużo ludzi bo po zakończeniu stosowania tabletek Vitix będzie można zrobić statystykę komu pomogło, gdzie najszybciej gdzie najwolniej... myślę, że będzie to bardzo cenna statystyka zarówno dla nas jak i dla ludzi, którzy szukają rozwiązania na vitiligo...
 
 
Bernadeta 


imie: Bernadeta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 168
Skąd: Radom / UK
Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 19:51   

xmati6 napisał/a:
Fajnie, że jest dużo ludzi bo po zakończeniu stosowania tabletek Vitix będzie można zrobić statystykę komu pomogło, gdzie najszybciej gdzie najwolniej... myślę, że będzie to bardzo cenna statystyka zarówno dla nas jak i dla ludzi, którzy szukają rozwiązania na vitiligo...


slowem, jeden wielki eksperyment, w ktorym wszyscy beda mieli zasluge, zycze Wam wszyscy kochani, aby kazdemu pomogly te tabsy a po plamach nie zostal najmniejszy slad pozdrawiam
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009 11:08   

Ja przepuszczam, że za te 2 miesiące jak już wszystkim skończą się tabletki i pojawią się kropki pigmentu to będzie jeszcze większe zamówienie :) no ale to poczekajmy...
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 11 Maj, 2009 12:20   

choc nie zamowilem vitix tablets, umieram z ciekawosci czy wam pomoga. jesli tak dolaczam sie do nast. zbiorowego zamowienia.

zycze powodzenia, a ja zmykam na slonce :)
 
 
kwiatek 
kwiatek


imie: ania
Dołączyła: 22 Lut 2008
Posty: 42
Skąd: Hajnówka
Wysłany: Wto 12 Maj, 2009 20:12   

Witam!Sporo się zmieniło od mojego ostatniego wejścia na tą stronę...Sporo ciekawych wiadomości i nowinek.Trzymam za was kciuki z tymi tabletkami mam nadzieję ,że zadziałają. :grin: I na następne zbiorowe zamówienie też się piszę :!:
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 12 Maj, 2009 21:55   

mam dwa pytania

1. znalazlem na allegro taki produkt Vitix Gel- ale chyba inny niz te "normalny" oto link- wiecie cos o nim ? ma sklad z melona jak tabletki

http://allegro.pl/item630..._bielactwo.html

2. wie cos ktos o tym specyfiku?

http://allegro.pl/item631...kich_lasow.html
 
 
efekt placebo 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Cze 2006
Posty: 52
Wysłany: Wto 12 Maj, 2009 22:18   

Witam. Ja rowniez jestem chętna na zakup tabletek vitix, czytam wypowiedzi i widze ze jest więcej chętnych więc moze by takzorganizowac drugą turę zbiorowego zamowienia, kto sie piszę ? Czesiu bylbys w stanie nam pomoc ? pozdrawiam PS. z tego co widze na str producenta, cena za jedno opakowanie po przeliczeniu to 44, 71 zl a jaki wyniosl was koszt wysylki ? i czy moze ktos stosowal ten vitix kamuflujący - vitixcolorgel ?? tez mnie interesuje więc ja zamawiałbym 2 opakowania vitix tabletek i jedno tego zelu kamuflująceog na probe, czekamna chętnych być moze uda sie zrobic drugie zamowienie :-) aha i jeszczo jedno jak dlugo czeka sie na wysyłke ?
Ostatnio zmieniony przez efekt placebo Wto 12 Maj, 2009 22:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
zappa 


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: wawa
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009 10:02   

Właśnie !!!

Widać że jest coraz więcej chętnych na zakup tabletek
- nie ma co czekać z zamówieniem aż "pierwszej turze" skończą się zamówione tabletki !

Może zacznijmy robić spis osób które chcą złożyć zamówienie (i kto na ile szt.) !?

Dobrze by było zrobić takie zamówienie powiedzmy... za tydzień !

- dla mnie 3 opakowania !
 
 
k.mil 

Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 29
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009 10:03   

blabla napisał/a:
mam dwa pytania

1. znalazlem na allegro taki produkt Vitix Gel- ale chyba inny niz te "normalny" oto link- wiecie cos o nim ? ma sklad z melona jak tabletki

http://allegro.pl/item630..._bielactwo.html

2. wie cos ktos o tym specyfiku?

http://allegro.pl/item631...kich_lasow.html


Ja kupiłem ten Żel Vitix i co on jest inny? Czemu?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009 10:10   

Zappa zmień ten avatar hehe bo myślałem że mi mucha po monitorze chodzi :) Ja dziś idę w miasto po melony, mam nadzieję, że będę systematyczny i nie zaniedbam tak, jak zaniedbałem ciecierzycę/cieciorkę :oops:

P.S Dostałem właśnie DZIŚ tabletki VITIX!! Dzięki Czesiu :wink:
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Śro 13 Maj, 2009 12:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009 16:14   

efekt placebo napisał/a:
Czesiu bylbys w stanie nam pomoc ?

Drugiego zbiorowego zamówienia nie będę organizował. Mogę opisać jak wyglądała cala procedura, co trzeba wziąć pod uwagę przy takiej operacji i, jeśli będzie taka potrzeba, przetłumaczyć coś z angielskiego.

Tytułem wstępu
Najpierw trzeba wysłać maila, który znajduje się na stronie http://www.kevelt.ee/eng/contact/ Trzeba w nim określić ile opakowań chce się zamówić. W odpowiedzi dowiadujemy się, ile wyniosą nas koszty i na jakie konto trzeba wpłacić pieniądze w walucie europejskiej.

Koszty
Jedno opakowanie tabletek: 10.2 Euro, oplata za przelew do banku w Estonii: 5.80 Euro, przesyłka zależy od wagi, czyli ilości opakowań (tego się dowiemy w mailu), dochodzi do tego oplata za przelew z banku, w którym mamy konto (w moim banku jest to 33 zł do kwoty 1000 Euro). Przy większej kwocie (większym zamówieniu) można się dogadać i dostać zniżkę od firmy.
Przy naszym zamówieniu (60 sztuk, 30 osób) koszty z wliczoną przesyłką były następujące:
- 1 opakowanie: 55 zł,
- 2 opakowania: 100 zł,
- 3 opakowania: 145 zł.

Termin realizacji
Gdy zamawiałem jedno opakowanie, otrzymałem je w przeciągu tygodnia (przelew we wtorek i we wtorek odbiór). Przy drugim (zbiorowym) zamówieniu czekałem dłużej na paczkę. Pieniądze przelałem we wtorek, paczka została wysłana w poniedziałek, a doszła w piątek - w sumie ok. półtora tygodnia (ale to był akurat weekend majowy, może dlatego wyszło dłużej).

Inne uwagi i problemy
Pierwsza niedogodność to waluta. Od momentu zamknięcia listy i zamówienia konkretnej liczby opakowań do momentu transferu pieniędzy do Estonii mija trochę czasu, bo trzeba zebrać kasę od wszystkich osób (a z tym jest rożnie, im więcej osób, tym większe rozbieżności). I problemem jest kurs Euro. Jeśli wzrośnie, organizator traci, jeśli spadnie, zyska. Rozwiązaniem jest ustalenie, by osoby zamawiające wysłały organizatorowi należności w Euro, ale wtedy organizator musi mieć konto w tej walucie. Z tym, że za przesyłkę w Polsce płaci się w złotówkach, więc nie jest to rozwiązanie idealne. Ponadto trzeba uwzględnić sytuację, gdy ktoś przez dłuższy czas nie wpłaca pieniędzy i wszyscy czekają. A kontaktu z różnych powodów nie ma. Czekać na te osoby? Założyć swoją kasę, czy wziąć kogoś z "listy rezerwowej"? Możliwe, ze na takie pytania organizator będzie musiał sobie odpowiedzieć. Ponadto ktoś może nie ufać na tyle organizatorowi i chce przesyłkę za pobraniem. Nie chcę nikogo zniechęcać, tylko uświadomić, co na pewno wszyscy wiedzą, że jest to czasochłonne i pracochłonne. Ale nie narzekam, a wręcz przeciwnie, szczerze mówiąc, ciesze się, że mogłem w taki sposób pomóc.
 
 
pokonamto 

Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 9
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009 19:29   

hej ja równiez otrzymalem , dzieku czesiu. no to ja wybieram zieloną pigułkę
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009 19:30   

Czesiu,weź mnie nie załamuj! Kto nam zamówi,jak nie ty?Jak nie chcesz wszystkim,to chociaż mnie dołącz ,bo pewnie będziesz dla siebie zamawiał. :wink:
 
 
efekt placebo 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Cze 2006
Posty: 52
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009 19:32   

JA niestety dlugo nie zaglądalam na strone i nie wiedzialam, ze zamawiacie jakbym wiedziala to te zbym zamowila. Czeisu prosze pomóz nam =)
 
 
ewelaaa1987 

Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 14
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009 19:34   

mam nadzieje ,że wam pomogą owe tabletki ( by bóg dał) , a jesli tak to MY bez tabletek bedziemy kombinować żeby je zamówić :)...........jeśli wam pomogą podejrzewam ,że nie tylko ja ale nawet byli byśmy w stanie polecieć do tej estoniii :P

pozdrawiam
 
 
slawekr 

Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw 14 Maj, 2009 12:02   

Ludzie pomóżcie wyskakuje mi strona jakiegoś Rumińskiego banku i nie mam pojęcia co tam trzeba zrobić bo tam wszystko jest po rumuńsku czy jakiemuś innemu a chciałbym wysłać pieniądze za zamówienie. Proszę o pomoc, może ktos na PW mi wystłumaczy jak to trzeba zrobić. Mój mail: jasiek125@o2.pl . Z góry dziękuje za pomoc. :)
 
 
dnitek 
dnitek

imie: Daniel
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw 14 Maj, 2009 16:08   

dziś do mnie dotarły tabletki :)

teraz pytania:
- mogę wziąć od razu dwa opakowania, czy trzeba zrobić przerwę?
- w czasie brania tabletek warto iść na solarium lub lampy PUVA?
 
 
Alicja0013 


Dołączyła: 09 Maj 2009
Posty: 14
Wysłany: Czw 14 Maj, 2009 16:12   

Ja też zamawiam Vitix z Estonii na własną rękę,wysłałam do nich maila,odpisali mi i podali kwotę w euro do zapłaty razem z przesyłką i numer konta,ale jeszcze nigdy nie przelewałam pieniędzy w obcej walucie,nie wiem w jakim banku można i jak to się robi, na razie czekam aż trochę euro spadnie,ale nie poddam się,chcę spróbować czy te tabletki mi pomogą,bielactwo mam już z 15 lat i plamy mam wszędzie nawet na twarzy,pozdrawiam wszystkich w plamki :-)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 14 Maj, 2009 17:07   

dnitek napisał/a:
mogę wziąć od razu dwa opakowania, czy trzeba zrobić przerwę?

Chcesz wziąć 60 tabletek na raz? ;) Ja planuje zrobić przerwę po trzecim opakowaniu.

dnitek napisał/a:
w czasie brania tabletek warto iść na solarium lub lampy PUVA?

Ja nie jestem zwolennikiem solarium, więc go nie polecam. Jeśli chcesz sprawdzić, czy Tobie pomoże, Twój wybór. Ja wole słońce. Podobnie z metodą PUVA, jej nie polecam, mi nie pomogła, trzeba długo stosować i ma skutki uboczne. Natomiast nie raz czytałem doniesienia, że suplementacja witaminowa w połączeniu ze słońcem przynosiła dobre efekty.

Alicja0013 napisał/a:
jeszcze nigdy nie przelewałam pieniędzy w obcej walucie,nie wiem w jakim banku można i jak to się robi

Możesz to zrobić na poczcie http://poczta-polska.pl/U...anse&F=Przekazy lub w banku, ale nie wiem, czy nie mając konta będą chcieli/mogli dokonać przelewu, ale w końcu wezmą za to opłatę, więc przynajmniej możesz zapytać.
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 14 Maj, 2009 17:55   

tabletki odebrałem. zaczynam kurację 2 op. dzięki czesiu...
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 14 Maj, 2009 19:57   

tabsy do mnie dotarły ! jeszcze raz wielkie podziekowania dla Czesia za to że podjął się tak czaso i pracochłonnego przedsięwzięcia !!!!!

ja terapię zacznę latem - bedzie wiecj słonka i wybieram się do mocno słonecznych krajów a to napewno będzie na plus dla kuracji,
pozdrawiam
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Czw 14 Maj, 2009 22:07   

witam,, jestem tu nowa i właśnie czytam o Waszych osiągnieciach?? ciesze sie ze Wam sie udaje... mam prośbe jeśli ktoś z Was bedzie zamawiał owe tabletki to jestem chetna, pieniadze wysylam odrazu jestem wiarygodna, tez chce sie pozbyć tego świństwa i pomału tracę już wole walki pozdrawiam serdecznie....
 
 
Baltazar 

Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 4
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009 21:21   

czy tabletki vitix są dostępne na Litwie? albo będzie ktoś je zamawiał
 
 
roksa 
roksa


imie: Renata
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 16
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Sob 16 Maj, 2009 15:09   

Też się piszę na kolejne zbiorowe zamówienie (dwa opakowania) lub gdyby ktoś zamawiał wcześniej dla siebie. Choruję od 16 lat.... Od dawna niczego nie stosuję ( zbrakło mi cierpliwości), a moje stare plamy (mam je wszędzie) ciągle się rozrastają ! Mało tego wciąż powstają nowe!!! Wiadomość o tych tabletkach przyniosła mi jakąś nadzieję. Mam wrażenie, że na to właśnie czekałam!!! Proszę o kontakt na gg 6734466.
Pozdrawiam wszystkich "naznaczonych" i trzymam kciuki za tych, którzy już zaczęli stosować tabletki.
 
 
gusia1978 

Dołączyła: 13 Wrz 2006
Posty: 29
Skąd: łęczna
Wysłany: Sob 16 Maj, 2009 22:56   

Tabletki dotarły i zaczynam kurację. Czesiu wyrazy wdzięczności za zorganizowanie tego zbiorowego zamówienia. :biggreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo