Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tevaskin UVB zioła
Autor Wiadomość
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009 21:57   Tevaskin UVB zioła

Ja stosuję połączenie Tevaskinu UVB i ziół z Indii. Po miesiąciu stosowania tej terapii uzyskałem pokaźną repigmentacje bioder i piszczeli, zdjęcia mozecie zobaczyc w postepach i sukcesach. Polecam moją terapię, bo jest wygodna i stosunkowo tania. Tevaskin nie powoduja zadnych skutkow ubocznych i co najwazniejsze - jesli nie zadziala to dostajesz od producenta zwrot pieniedzy :mrgreen: Odrzuciłem spozywanie niezdrowego jedzenia i picia alkoholu. Wszystko idzie w dobrym kierunku, zebym sie wyleczyl :)
 
 
Slavo
Gość
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009 22:32   Re: Tevaskin UVB zioła

A ty skąd jesteś taki pewien że Tevaskin nie powoduje skutków ubocznych. Po kilku tygodniach stosowania nie mozna powiedziec niczego...
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009 23:26   

Mi się obiło o oczy, że tevaskin wpływa niekorzystnie na nerki, ale nie mam ani dowodów, ani teoretycznych podstaw, żeby to potwierdzić. Po prostu obserwacja/opinia jednego internauty, który to stosował.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 15 Cze, 2009 08:58   

Z nerkami to chodziło o stosowanie bezpośrednio piperyny na odbarwioną skórę. Ja stosuję Tevaskin juz 2 miesiące i nie odczuwam bólu/pieczenia nerek czy skóry czy czegokolwiek. Jedyne co odczuwam to radość z każdej nowej kolejnej kropki pigmentu każdego dnia:) Poza tym producent Tevaskinu przekonywał mnie, że ten lek nie powoduje skutków ubocznych.
 
 
k.mil 

Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 29
Wysłany: Pon 15 Cze, 2009 11:39   

Tevaskin jest na recepte czy jak? I to są tabletki czy jakaś maśc. Kurde musze sprobowac z tym
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 15 Cze, 2009 13:09   

To jest w formie alkoholu z pieprzem czarnym. Smarujesz sie tym. Jest to bardzo wygodne, bo jest jak antyperspirant w kulce i raz dziennie wystarczy się posmarować. Nie ma żadnej recepty. Chce podkreslic, ze ziola tez dają efekty bo po wypiciu ich kolejnego dnia widac mlody pigment na skorze (te ziola pije sie raz w tygodniu). Ja Wam szczerze polecam Tevaskin w sumie to dziwie sie ze jeszcze ktos sie zastanawia nad kupnem skoro jak nie zadziala to dostajecie zwrot pieniedzy :) Ja moge pomoc Wam to zamowic.
 
 
rk 
Magda

imie: Renata
Dołączyła: 26 Paź 2007
Posty: 12
Wysłany: Pon 15 Cze, 2009 15:40   

Witam,

Jak można zamówić te specyfik i ile on kosztuje?
 
 
k.mil 

Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 29
Wysłany: Pon 15 Cze, 2009 15:52   

No to chciałbym to zamówić. Gdzie to się zamawia?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 15 Cze, 2009 18:10   

Szczegóły macie na PRV :) Pozdrawiam.

P.S Przed wyjsciem na dwor smarowalem niewielkie plamki nad ustami - po 2 dniach opalania 4h sie zakropkowaly i skurczyly i sa teraz rozowe takie niewidoczne. Zobaczymy, jak beda wygladaly kiedy zarozowienie zejdzie. Polecam słoneczko!!:) W necie same dobre opinie na temat slonca.

Moje efekty na dzień dzisiejszy:

http://www.speedyshare.com/929801650.html

ja tam jestem bardzo zadowolony, plamy na twarzy mi juz calkowicie zeszly , nowe plamy mi sie nie pojawiają :) troche zaniedbuje UVB ostatnio bo duzo wyjezdzam i pewnie efekty bylyby jeszcze szybsze:)

edytuje: plamki na piszczelach juz sa tak zrepigmentowane ze nie musze ich maskokowac :-) :-) :-)
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Pon 20 Lip, 2009 00:31, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009 14:01   

Moje efekty zaktualizowane :) Ostatnio nie leczę całego ciała lecz tylko biodra, ponieważ nie mam czasu a pozostałe plamy dobrze mi się maskują :)
Przypominam, że cały czas stosuje Tevaskin, lampkę domową UVB i zioła z Indii.

Moje zdjęcia

Jest super, jeszcze trochę i wyleczę te miejsca w 100% :biggreen:
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Czw 03 Wrz, 2009 10:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Pią 04 Wrz, 2009 18:28   

idziesz jak burza :mrgreen:
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 13 Paź, 2009 21:37   

Witam po dluzszym czasie :)
Zaczalem studia od pazdziernika takze nie mam jak fotografowac moich sukcesow. Od 3 tygodni jakos nie naswietlam sie juz ani nie smaruje Tevaskinem i nie pije ziol. Wszystko stoi w miejscu.

Zamierzam zapisac sie na naswietlania refundowane przez NFZ i dalej stosowac moja terapie. O wszystkim bede pisal. Pozdrawiam wszystkich i glowa do gory. LUUZIK
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Śro 14 Paź, 2009 18:19   

O własnie :( XMATI :( ... no i zaczęło sie to czego sie balem.

W leczeniu VITILIGO ->> Cierpliwość popłaca, systematyczność też. !!!!!!!!!!!!!

TY i BLA-BLA jako jedyni na forum z setek innych ( moze ktos jeszcze ale sie nie chwalił ) caly czas NA MAXA leczyliscie sie ze slowami na ustach : VITILIGO JEst w 100 % uleczalne i ja bede zdrowy !.

LAto sie skonczylo... plam nie widac... ubieramy kurtki , czapki i polarki. Jak zaniedbasz leczenie teraz to .....ZNOWU Sie zacznie piekło na wiosne.

bla-bla zdaje sie nie uzywa 311nm tylko słonca. NIE ma slonca wiec nie ma teraz leczenia?
X-mati przestal naswietlac sie i smarowac tevaskinem ??????????? szoK:( . załamka . normalnie sie załamalem.

NIE WOLNO ODPUSZCZAC!!!! nie przy tej chorobie.
JA wiem ,ze zaraz napiszesz mi ,ze JA NIE ODPUSZCZAM , to tylko chwilowa przerwa ! .

Ale ja czuje ,ze jakos motywacja spada. SILNA PSYCHIKA i UPARTOSC !! + Cierpliwość i systematyczność też.!!!!!

X-mati-- juz ponad miesiac szukasz naswietlan na NFZ. i nic? jak przez jeden miesiac nic nie znalazlesc to myslisz ,ze przez nastepny miesiac cos znajdziesz???????

Czepiam sie !!!WIEM!!!!!!!!!!! ale to dlatego ,ze chce CIE ZMOTYWOWAC !!!! bo nawet nie wiesz ile sił dajesz INNYM do walki. Gównie TY , BLA_BLA i WAsze fotki z KURACJi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
Oboje atakowaliscie tego MAgabiego czy jak mu tam...

DO BOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie ODPUSZCZAC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kill the PLAMES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

white is DEAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! etc :>

pozdro.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 14 Paź, 2009 21:11   

Hehe smieszny Twoj post :) Nie poddalem sie i nie poddam. Znam juz szpital gdzie sa naswietlania NFZ z tym, ze nie mam czasu teraz tego zalatwic... fotki wstawie jak bede w domu bo mam juz nowe postepy :wink:
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 02 Lis, 2009 16:53   

Obiecane fotki:

POSTĘPYhttp://vitiligo.com.pl/fo...?t=271&start=50

lub prosze kliknac w link:
http://img688.imageshack.us/i/lewebiodro.jpg/
http://img203.imageshack.us/i/podbrzusze.jpg/
http://img81.imageshack.us/i/prawebiodro.jpg/
http://img688.imageshack.us/i/pupaf.jpg/
http://img228.imageshack.us/i/lewanoga.jpg/
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Śro 11 Lis, 2009 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 09 Gru, 2010 12:32   

Witajcie.
Muszę pochwalić się nowymi efektami. Stosuję jak wiecie
Protopic
Tevaskin
lampke UVB
i biorę tabletki Ginko z USA, jedna dziennie 120 mg.

Efekty: na każdej plamie traktowanej maściami i UVB - wysyp pigmentu, plamy pokryte w 70% pigmentem, kropkami; jak znajdę czas to prześlę Wam zdjęcia. Terapię stosuje od października bardzo regularnie robiąc duże przerwy w naświetlaniu w ten sposob skóra nie przyzwyczaja się i dobrze pigmentuje.

Ja stosowałem Tevaskin 1 rok i stosuje nadal, plamy które wyleczylem Tevaskinem i niczym ich teraz nie lecze - wciąz się utrzymują i pigment nie znika...

Proszę nie pisać, że Protopic czy Tevaskin to ściema gdyż na każdego działa coś innego i piszcie tylko we własnym imieniu.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 26 Sie, 2011 10:52   

Witam. O to najnowsze efekty:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Przez wakacje w ogóle się nie leczyłem, jedynie podczas studiów naświetlania trwały około 3-4 miesiące. Wiem, że gdybym był bardziej systematyczny to byłoby lepiej ale i tak jest świetnie :)

Cały czas stosuje Tevaskin w kremie + UVB lampkę domową.
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pią 26 Sie, 2011 12:12   

super :)
 
 
Agucha 
Agucha

imie: agnieszka
Dołączyła: 25 Sie 2011
Posty: 27
Wysłany: Pią 26 Sie, 2011 12:23   

...czyli jednak można skutecznie walczyć z plamkami :-)
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 24 Paź, 2011 16:14   

Od dzisiaj zacząłem naświetlanie lampką z dwiema żarówkami po 36 watt każda (46cm długości). Lampka kupiona od producenta Tevaskinu za 900 zł. Do tego mam Tevaskin, Protopic, Vitix i Curatoderm. Zalecono mi, aby naświetlać się 10 sekund pierwszego dnia, drugiego 20 sekund i tak zwiekszając dawkę co 10 sekund.
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Pon 24 Paź, 2011 18:09   

pisz jakie beda efekty :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo