Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zioła z Indii
Autor Wiadomość
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 11:15   Zioła z Indii

Witam. Otóż jak wiecie zamawiam dla Was zioła z Indii. Tony87, od którego je zamawiam nie chce podać mi ani składu ani nazwy indyjskiej tych ziół :evil: Mówi, że straci klientów :roll: Jestem ciekawy co jest w składzie tych ziół, że wszystkim pomagają. Jest możliwość zbadania tego w jakimś laboratorium? Ma ktoś jakieś wtyki żeby było tanio albo nawet za darmo? Być może to Bodziszek Cuchnący za którego płacę 55 zł, być może to coś innego o czym nie wiem ale mi pomaga dlatego nie żałuję pieniędzy. Myślę, że warto się rozejrzeć w tym temacie i trzeba zbadać jakoś te zioła. Macie jakiś pomysł? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Czw 18 Cze, 2009 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 14:29   

Może to być jakieś zioło za 2 zł co sie kupuje w zielarskim a tutaj się płaci takie pieniądze za trochę odsypanego do jakiejs folii bez podania składu i ani sposobu parzenia. Pije to (smak okropny) ale czy rezultaty są aż takie zadziwiające to raczej nie,po samym naswietlaniu lampą pigment tez mi powracał. Wczesniej bez tych zioł pozbyłam się wielu plam,wiec nie wiem czy to sa jakies cudowne zioła. A skoro nie chce podac składu to musi być to coś podejrzane.
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 19:20   

moim zdaniem powinien chociaż Tobie podać skład choćby ze wzgledu na to że stosujesz również inne zioła,a jak wiadomo niektórych nie powinno sie razem łączyć..jeśli chodzi o badanie to trzeba by troche tych ziół wysłać do jakiegos laboratorium czy zielarza ktory sie na tym zna ,,,
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 07 Lip, 2009 15:16   

W tych ziołach jest Berberys i inne ziola - wszystkie są na vitiligo. Berberys jest drogi i mozna go zamowic za 37 zł wiec cena za ktora kupuje te ziola z Indii nie jest mocno przesadzona, tak mysle 55 zł z tym ze ziola starczaja na 2 miesiace okolo wiec jest ok :grin: Mam jeszcze 2 paczki gdyby ktos chcial zamowic:)
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Czw 23 Lip, 2009 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agabrzoskwinka 

Dołączyła: 20 Sie 2009
Posty: 7
Skąd: Chojnice
Wysłany: Sob 22 Sie, 2009 16:38   

hej mam pytanie czy może ktoś próbował leków z GUARANA POLSKA maści i krople na bielactwo?? to co pokazują na zdjęciach to po prostu szok po 6 miesiącach nie ma śladu po plamach ale nie ma tam żadnych opinii i żadnych wypowiedzi lekarzy
dziwne nie sądzicie?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010 12:48   

Witam. Gdyby ktos bylby zainteresowany ziolami z Indii to robie zamowienie i koszt jednej paczki to 45 zł z wysyłką. Staniały!! :) Ja tam wole je pic bo przynajmniej nic mi sie nie powiekssza :)
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Pon 05 Kwi, 2010 08:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo