Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ma?ć Elocom
Autor Wiadomość
kalina 
kalina

Dołączyła: 30 Wrz 2006
Posty: 22
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006 21:46   Maść Elocom

hej co sadzicie o masci elocom po przeczytaniu ulotki to mi ta masc nie pasuje, tam nic nie pisze o bielactwie w dodatku zawiera sterydy.Leczenie zaczelam nie dawno, teraz dermatolog powiedziala mi ze mam sie smarowac na przemian jeden dzien vitix jeden elocom a w dniu ktorym mam naswietlania to mam smarowac sie po, a nie przed naswietlaniem jak to wlasciwie powinno byc?prosze niech mi ktos napisze pozdrawiam wszystkich cieplutko.
 
 
Emcia 


pole1: 49
imie: Emilia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 02 Lip 2006
Posty: 16
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006 22:05   

Hej Kalina
Mnie również dermatolog przepisała tą maść i też się bardzo zdziwiłam ale dostałam pare dobrych informacji :) TUTAJ była o tym mowa :) ja używam elocomu hm jakieś dwa tygodnie i narazie nic złego się nie dzieje a chyba raczej coś dobrego :) tylko nie chodze na naświetlania i używam tylko tej maści.
3maj się cieplutko :)
 
 
kalina 
kalina

Dołączyła: 30 Wrz 2006
Posty: 22
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006 22:11   

Emcia dzieki ci za tak szybka odpowiedz wlasnie mam sie dzisiaj posmarowac i nie wiem jak zrobic zeby bylo dobrze a vitixem tez sie smarujesz czy tylko elocomem?
 
 
Emcia 


pole1: 49
imie: Emilia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 02 Lip 2006
Posty: 16
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pią 03 Lis, 2006 22:32   

Smaruje się tylko elocomem co drugi dzień, dermatolog powiedziała, żeby stosować tylko odrobinke tej maści dosłownie na koniuszek palca, toteż tak robie :) moja lekarka powiedziała, że nie ma dużego doświadczenia z vitixem a że jest drogi to narazie nie będzie na mnie eksperymentować, widocznie z elocomem miała częściej do czynienia, wzbudza zaufanie :) no i Czesiu w swojej wypowiedzi też mnie uspokoił i wierze, że ta maść podziała jak trzeba :)
 
 
erni 

Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 4
Wysłany: Pon 11 Gru, 2006 11:57   

Jeśli pomaga, to OK... Tylko mijemy na uwadze fakt, że to maść sterydowa... Polecałbym raczej stosowanie maści Protopic lub Elidel, których efekty uboczne są praktycznie zerowe
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Pon 11 Gru, 2006 13:39   

witam.
Musze sie zgodzić z Ernim, moja lekarka nie polecila mi tej maści. Powiedziała ze jeśli chce to mi ja przepisze ale nie ma zadnej pewności ze ona mi pomoze, a sterydy sa ogólnie szkodliwe bo osłabiają skórę.
Ostatnio zmieniony przez Berta Wto 12 Gru, 2006 12:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kalina 
kalina

Dołączyła: 30 Wrz 2006
Posty: 22
Wysłany: Pon 11 Gru, 2006 17:28   

hej posmarowałam sie 2 razy tym elocomem i na tym skończyłam (wystraszyłam sie tych sterydów) smaruje sie tylko vitixem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo