Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Protopic a skutki uboczne
Autor Wiadomość
Olga 
:):)

imie: Kasia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 93
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 14:05   Protopic a skutki uboczne

Wielu z Was pisze, że stosuje Protopic i to z sukcesem, dlatego też skusiłam się na zakup tej maści, ale przyznam szczerze, że po przeczytaniu ulotki boje się jej stosować! Nowotwór złośliwy, uszkodzenie wątroby-to potrafi odstraszyć...Mieliście jakieś skutki uboczne?

"Jeśli spędza się czas na dworze po zastosowaniu maści protopic należy używać kosmetyków z filtrem przeciwsłonecznym i nosić luźną odzież chroniącą skórę przed słońcem"-aż tak bardzo grozi poparzenie?
 
 
Monika:)
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2009 08:22   

ja miałam skutek uboczny - uczulenie na alkohol - ogromne czerwone plamy w miejsce białych plam i nie tylko po łyku piwa. Po roku stosowania maści się to pojawiło. Mając wybór, wybrałam alkohol, a tak poważnie, to stwierdziłam, że lepsze plamy białe niż czerwone ;)
 
 
Catalabama 

Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 38
Wysłany: Pią 17 Lip, 2009 10:26   

Ja mam wrażenie ze mi pomaga - ale za wcześnie jeszcze o tym mówić - zobaczymy.
 
 
agulka 

Dołączyła: 28 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009 21:35   

Ja stosowałam Protopic ponad pół roku, ale rezultaty znikome. Jedyny skutek uboczny jaki zauważyłam to strasznie wysuszył mi skóre wokół oczu. Widzę to dopiero teraz jak już nie stosuje maści, bo wiadomo jak samorowałam to skóra była natłuszczona, a teraz jest sucha i widać zmarszczki, których wcześniej nie było :-? Więc nie polecam stosowania maści na tak delikatną skórę. Z początku też skóra piekła po posmarowaniu i się zaczerwieniła, ale z czasem pieczenie ustąpiło i rumieniła się rzadko, np po potarciu :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo