Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sukces
Autor Wiadomość
iwka 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 3
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009 11:17   sukces

hi! jestem z litwy weic od razu soryy za moj polski :) mam vitiligo okolo 7 lat, powaznie tego nieleczylam. ale z tej zimy posanowilam wziasc sie w garsc:D 2 razy dziennie vitix, plus tabletki vitix, plus uvb311 ( dowiedzial sie o niej wlasnie tutaj dzieki :grin: plus ziola od homeopaty, ale zadnych wynikow nie bylo . zanim nie trafilam do lekarza o nazmisku Gamperis. jest on normanym lekarzem, skonczyl to co ja sie ucze :mrgreen: przepisal mi 3 chinskie preparaty naiminutet , oparte na gzrybach, wiec mocniejsze od lekow zioowych i chemii( tak mi wyjasnil. ale od razu uprzedzil z niestety w vitiligo nioe dajo taaakich rezultatow jakby on chcial... nkazal pic to przez miesiac i jak nic sie nie zmieni to przestac...a jak beda rezultaty to znow do niego, by omowic kolejne dozy :-) pije oolo miesiaca, i juz po 2 tygodniach mialam pierwsze rezultaty, brazowe plamki na bialych :) :) :) :) :język: pije nadal i mam ich co raz wiecej :mrgreen: sa to leko Fahow. niewim czy macie to w polsce... bo cos slyszalam w wilnie jest to jedyny osrodem nad baltykiem... ale lekarze z polski przyjezdzaja na seminary do nas :mrgreen: cena w miesiac cos okolo 500 zlotych chyba...ale ja sadze ze warto( konkretnejceny niewiem bo mi to mama kupuje :oops:
:)
oczywiscie nadal uzywam vitix zel lampe i vitix tabletki :mrgreen:
to jest moj mail snigoorka@gmail.com gdyby co :mrgreen:
ja czekam nowej wizyty u lekraza..szkoda ze trudno trafic do niego...jest w ciaglych rozjazdach, ale jesli macie mozliwosc przyjechac do wilna, to mogklabym i kogos umowic na te spotkanie z lekarzem, lub wyslac leki do polski
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009 23:23   

Nooooo i coraz więcej jest tych, którzy się wyleczyli. Ja stosuję Tevaskin + UVB + zioła wspomagające i również repigmentacja po miesiącu, zamówiłem też tabletki Vitix i myślę że już niedługo zapomnę o plamach :grin:

P.S Masz jakiś kontakt gdzie można zamówić zioła, które pijesz?
 
 
iwka 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 3
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009 12:30   

juz ich nie pije, uzywam tylko te chinskie leki http://www.allvita.nazwa....61&limitstart=1
ziola kupowala w aptece, moge dac "przepis" :mrgreen:
hypericum perforatum 3czesci(trawa)
calendula officinalis 2czesci kwiaty
salvia officinalis trawa3 czesci
origanum vulgare 2 czesci trawa
matricaria chamolia kwiaty 2 czesci
plantago major 2 czesci liscie
urtica dioica liscie 2 czescie
my mamy taka apteke, gdzie szukuja tzn mieszaja te ziola :biggreen: mozna i sammu to zrobic
a jakie sa twoje ziola?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 01 Maj, 2009 12:42   

Nie znam składu, znajomy który się leczył tym samym sposobem co ja pił te zioła i mi je polecił...
 
 
yogiii 


Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 10
Wysłany: Śro 10 Cze, 2009 18:17   

xmati6 napisał/a:
Nie znam składu, znajomy który się leczył tym samym sposobem co ja pił te zioła i mi je polecił...


A co to za zioła? Gdzie mogę je kupić?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 10 Cze, 2009 19:22   

Przeze mnie możecie zamówić te zioła z Indii.
 
 
yogiii 


Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 10
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 22:12   

xmati6 napisał/a:
Przeze mnie możecie zamówić te zioła z Indii.


Ja chcę je zamówić, proszę o kontakt ze mną - yogiii@interia.pl
bądź podaj swój e-mail.
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 22:26   

[quote="yogiii"]
xmati6 napisał/a:
Przeze mnie możecie zamówić te zioła z Indii.


To z Chin czy z Indii ?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Nie 14 Cze, 2009 21:51   

Z Indii są te zioła, są one specjalnie na vitiligo jest w nich berberys + mieszanka ziol najlepszych na vitiligo.
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Wto 21 Lip, 2009 23:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nicia 

Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 25
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009 22:38   

a ja miałam chwilę abstynencji od wpisów na forum, ale wszystko regularnie czytam.
otóż chciałam się pochwalić, że po troszkę ponad tygodniu leczenia, pojawiły mi się pierwsze rezultaty!!! chodzę uszczęśliwiona, bo od ponad 10 lat zmiany następywały tylko na gorsze..... znowu wierzę w to, że będzie dobrze i powrócę do dawnego wyglądu.

a jednak sukces! :-)
pozdrawiam wszystkich
 
 
nederlandka85 

imie: Aneta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Cze 2008
Posty: 18
Skąd: małopolskie
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009 23:01   

nicia a jakie są Twoje metody leczenia, które po tygodniu dają zadowalające efekty ? Wszyscy w końcu chcemy wierzyć w to , że będzie dobrze :)
 
 
nicia 

Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 25
Wysłany: Śro 22 Lip, 2009 20:51   

ocyzwiście, że będzie dobrze!!! łatwiej by było spytać, czzego nie używam.... po długiej i lekturze tego forum zaczęłam leczenie:
- codziennie: uvb na każdą plamkę po tevaskinie- codziennie dłuższy czas naświetlania, aż do różowego koloru
- codziennie: ruta, arcydzięgiel, bodziszek i sok z dziurawca
- codziennie: vitix w tabletkach
- raz w tygodniu: zioła z Indii
więc raczej łatwiej byłoby zapytać czego nie stosuję.

No i oczywiście przerzuciłam się ze smażonego i pieczonego jedzenia, kawy i kilogramów słodkości na zieloną herbatę, ciemne pieczywo, ryby i pomidory :-)

czuję się lepiej, lepiej śpię i mam lepsze trawienie.

życzę powodzenia!
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 22 Wrz, 2009 18:22   

Witam. Trochę z innej beczki ale nie chciałem zakładać nowego tematu.

Otóż pamiętam kiedy rok temu (początek mojej choroby) przewróciłem się i miałem strupki na stopach i łokciu. Oczywiście kiedy strupki ustąpiły pojawiły się tam plamy bielacze. Dziś kiedy strupek ładnie się zagoił na stopie nie zauważyłem nowej plamy. Byłem pewien, że w miejsce tego strupa będzie kolejna biała plama do leczenia eh... A jednak NIE:) Udało się!:) Jak myślicie, czy to dobry znak? Moje bielactwo nie postępuje, postanowiłem jeść wszystko co popadnie z tym, że jem więcej gotowanych warzyw, piję wiecej soczków i wody, biore witaminki codziennie no i piję ziółka z Indii. Alkoholu nie odmawiam oraz fast foodow lecz staram sie je ograniczać.

Czy ktoś z Was miał podobnie jak ja ?
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Wto 22 Wrz, 2009 18:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Disorder 

pomogl: pomogl
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 46
Skąd: Ldn :)
Wysłany: Śro 18 Lis, 2009 17:51   

Ja tak miałem xmati6, na początku mojej choroby po strupach była biała plama, później był okres, że po strupach nie było plam. Następne miesiące i znowu plamy po strupach, ale po jakimś czasie gdy miałem strupa myślałem że jak będzie schodził znowu pojawi się plama, ale jednak ku mojemu zdziwieniu jej nie było. Więc u mnie jest wkoło raz są, a raz ich nie ma.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 20 Lis, 2009 20:23   

jesli po strupie jest biala plam to blizna, jesli to strup lub krosta typu tradzikowego po jej zdrapaniu zostanie blizna. w wiekszosc sie koloryt wyrownuje z kolorem skory. ja tak panikowalem na rece, a zapomniale, ze niechcacy zdrapalem kroste tradzikowa i efekt biala plama. jednak zarozowila sie i jest prawie niewidoczna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo