Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam serdecznie!!!
Autor Wiadomość
monidere 

Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 8
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009 21:58   Witam serdecznie!!!

Witam wszystkich. Bardzo cieszę się że istnieje takie forum jak te. Powiem szczerze że dało mi bardzo dużo otuchy w walce z tą chorobą. Człowiek wie, że nie jest osamotniony w tym paskudztwie. Zaczęłam chorować jakiś rok temu. Plamy wyszły mi po solarium głównie. Mam je wokół ust wokół oczu na biodrach i pod pachami. Jeszcze niedawno byłam załamana i nie chciało mi się żyć. Czytając wasze wypowiedzi zrozumiałam że można wygrać z tą chorobą. Trzeba tylko mocno w to wierzyć. Obecnie leczę się naświetlaniami+ Protopic + Vitix+ witaminy B12, wit. C i kwas foliowy oraz piję dziurawca. Jeśli ktoś ma dostęp do tabletek vitix to byłabym zainteresowana ich zakupem . Nawet 3 opakowań. Czytałam wiele dobrego na ich temat. Szkoda że w Polsce mamy tak nieudolny system zdrowotny.... Pozdrawiam wszystkich. Trzymajcie się ciepło. Wierzę że się uda. Trzeba tylko wierzyć!
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009 23:06   

Nastawienie masz, szybko wzielas sie do roboty - juz jest sukces :wink: powodzonka!!
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009 12:21   

racja, dobrze, że szybko zareagowałaś ;) życzę powodzenia
mam jeszcze takie pytanie, jak czesto chodziłas na solarium? bo uważasz, że wyszło Ci to po tym, tak?
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009 19:43   

Nie, nie, nie... Po pierwsze plamy po solarium wychodzą- owczem ale to dlatego, że były ukryte i gołym okiem jeszcze ich nie widziałaś i nie miej do siebie żalu, ze chodziłaś na solarkę bo one aby Ci się uwidoczniły- powstał kontrast... Pod ultrafioletem- chyba, zobaczyłabyś gdzie będziesz jeszcze miała te plamy mimo, że nie widać ich gołym okiem. A wracając do solarium to mi nawet lekarz zlecił je w porze jesiennej, gdy słoneczko już słabo będzie grzało. Stosuje narazie Protopic + słońce a potem solarium w 2-3 razy w tygodniu, więcej o moim leczeniu na forum założonym przeze mnie Moje leczenie Lelo 3008
Pozdrawiam i zdrówka życzę...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo