Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co najbardziej pomaga mi w leczeniu bielactwa!?!
Autor Wiadomość
ledek 

imie: Marcin
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 9
  Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009 11:29   Co najbardziej pomaga mi w leczeniu bielactwa!?!

Zachęcam do opisywania metod leczenia, które przynoszą danej osobie najlepsze wyniki.
Opisujcie leki, maści, lampy, diety które stosujecie i które oczywiście powodują u Was nawrót pigmentu. Napiszcie ile czasu trwa wasze leczenie i jak duże są jego postępy.
Podzielcie się z innymi dobrymi wynikami.
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do wpisów...
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009 12:25   

Witam,

probowalem niemal all. uva , uvb , protopic-elidel , curatoderm , babci , gingko , bielavin , lasy amazońskie , baidianfeng , omega3 , beta karoten , gelaren , słońce , piperyna . i kiszka . all na nic.
Co mi pomaga ? wódka i ganja :) wtedy choroba znika:)

pozdro.

..

cholera.. Czesiek mnie wywali z tego forum za te posty :( . Czesiek- plisss . nie banuj:) :) :) . NO BAN !!!
Ostatnio zmieniony przez nakpotan Pią 18 Wrz, 2009 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009 12:37   

na ten temat już są wątki w temacie "nasze leczenie" i "sposoby leczenia" oraz przy niektórych forumowiczach jest takie coś jak "moje leczenie " więc po co zaczynać nowy wątek jak takie istnieją ...
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009 15:32   

Ledek, wszystkie tematy które zakładasz są już założone i tam znajdziesz dużo wypowiedzi na ten temat. Czesiu, do dzieła:)
 
 
ledek 

imie: Marcin
Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 9
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009 21:29   

xmati6 napisał/a:
Ledek, wszystkie tematy które zakładasz są już założone i tam znajdziesz dużo wypowiedzi na ten temat. Czesiu, do dzieła:)



No to się wykazałaś/eś xmati6, najlepiej niech mnie Czesiu wyrzuci z forum i uśmiechajmy się. Wpisałem takie tematy, a nie inne ponieważ chciałbym żeby wpisywali się tu ludzie którzy mają coś do wpisania związanego z tematem postu. Nie trzeba by było potem czytać i przeszukiwać całego forum!!!
"xmati6 do dzieła... :) "
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009 22:57   

no racja- dubluja sie tematy. zreszta o metodach leczenia juz byl taki tez ogolny temat, a kazdy ma ikonke krzyzyka-medycyny w profilu, wiec szkoda zeby forumowicze od nowa pisalo cos co zostalo napisane.

new userom polecam uzywanie przegladarki, z dobrego serca radze, bo pozniej bedzie ogromny balagan na forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo