Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
meladinine
Autor Wiadomość
Nika 

Dołączyła: 08 Sie 2008
Posty: 3
Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 21:14   meladinine

Witam, niedawno zarejestrowałam się na forum, choruję na bielactwo od 8 roku życia. Jedynym lekiem, który pozytywnie działał na moje plamki jest meladinine. Kiedyś miałam możliwość sprowadzania go bezpośrednio z Francji ale obecnie niestety już nie. Gdyby ktoś miał możliwość udzielenia mi pomocy w dostępie do tego leku (może ktoś ma do odsprzedania) byłabym b. wdzięczna. Niestety zakupienie meladinine w Polsce jest niemożliwe a bardzo mi zależy na ponownym podjęciu leczenia. Z góry dziękuję. Nika
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Wto 12 Sie, 2008 22:24   Re: meladinine

Nika napisał/a:
Witam, niedawno zarejestrowałam się na forum, choruję na bielactwo od 8 roku życia. Jedynym lekiem, który pozytywnie działał na moje plamki jest meladinine. Kiedyś miałam możliwość sprowadzania go bezpośrednio z Francji ale obecnie niestety już nie. Gdyby ktoś miał możliwość udzielenia mi pomocy w dostępie do tego leku (może ktoś ma do odsprzedania) byłabym b. wdzięczna. Niestety zakupienie meladinine w Polsce jest niemożliwe a bardzo mi zależy na ponownym podjęciu leczenia. Z góry dziękuję. Nika



A jak stosowałaś ten preparat ? Na słonce czy na lamy ?
 
 
Jagoda 
Jagoda

imie: Jagoda
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Lip 2008
Posty: 55
Wysłany: Śro 13 Sie, 2008 09:15   repigmentacja

O ile dobrze pamiętam mój był sciągnięty z Niemiec.Aptekarz zamówił go w hurtowni która go sprowadziła.
 
 
Nika 

Dołączyła: 08 Sie 2008
Posty: 3
Wysłany: Śro 13 Sie, 2008 20:13   meladinine

Dzięki za odpowiedzi. Preparat stosowałam na słońce, wtedy o stosowaniu lamp jeszcze nikt nie słyszał. W dalszym ciągu podtrzymuję chęć odkupienia meladinine jesli ktoś ma na zbyciu (nawet z wysoką prowizją :)
 
 
gtur 

Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob 19 Wrz, 2009 14:14   Re: meladinine

Nika napisał/a:
Dzięki za odpowiedzi. Preparat stosowałam na słońce, wtedy o stosowaniu lamp jeszcze nikt nie słyszał. W dalszym ciągu podtrzymuję chęć odkupienia meladinine jesli ktoś ma na zbyciu (nawet z wysoką prowizją :)


MELADININE
mam do sprzedania lek MELADININE, oryginalny paragon,
zakupiny 14.09.2009 w Niemczech
ważność do maj 2013
mój e-mail: gtur@poczta.fm
MELADININE
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Sob 19 Wrz, 2009 21:19   

Ile taki środek kosztuje??
 
 
Madlen_ka 

imie: Magdalena
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 64
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 21:56   

http://www.allegro.pl/ite...two_okazja.html

tutaj macie te tabletki, ale cena powala :(
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 22:12   

Ja kiedyś stosowałem ten preparat, ale w postaci płynu, po czym wchodziłem pod lampy UVA. Było to ponad 20 lat temu. Efekty jakieś były, ale więcej plam mi się pojawiło w niedługim czasie po wyjściu ze szpitala, w którym poddawałem się tej terapii. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, tabletki z tematu wymagają naświetlań lampami UVA (metoda PUVA). Niektórym pomaga, a o skutkach ubocznych już pisaliśmy nie raz. Osobiście bym ich nie stosował nawet, gdybym je dostał za darmo, ale to moje zdanie. Z moich obserwacji (nie potwierdzonych w innych źródłach) wynika, że PUVA działa znacznie lepiej na kobiety. W kilkunastu przypadkach, tzn rozmów i opisów w internecie, jedynie panie wspominały wyraźną poprawę po tej metodzie.
 
 
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 21 Wrz, 2009 23:19   geralen

Równie dobrze można jeść Geralen, który jest oparty na tej samej substancji czynnej - methoxypsoralenie...jest dostępny w polskich aptekach i jest tańszy.

Ale przy dłuższym stosowaniu oba te leki mają niekorzystny wpływ na wątrobe...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo