Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krem + krople na Bielactwo prosto z Amazonii! ZNACIE ?
Autor Wiadomość
zappa 


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: wawa
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009 11:21   Krem + krople na Bielactwo prosto z Amazonii! ZNACIE ?

znalazłem taką aukcję:

http://www.allegro.pl/ite...z_amazonii.html
cena 300zł a w 7 dni już 5 ofert !


Czy są to oferty od "desperatów" czy też może jest to coś skutecznego czego jeszcze nie znam ?


Macie z tym jakieś doświadczenia, coś słyszeliście ?
 
 
emantes 


Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 39
Wysłany: Czw 14 Maj, 2009 20:05   

Sam kupiłem od nich na aukcji chyba same krople albo krem( cena około 60zł) i później zrezygnowałem. Szukałem dużo w internecie na temat tych specyfików ale nie znalazłem wypowiedzi żadnych osób które to stosowały. Jedynie jakieś komentarze napisane prze samego sprzedawce lub opis leku który mówi że działa ale na efekty trzeba poczekać. Czyli pewnie liczą że kupisz kolejny raz.

Możesz to sprawdzić jeśli chcesz i później sam podzielisz się swoim doświadczeniem. Ale wydaje mi się że te osoby które kupiły, należą do desperatów. Chyba że się myle :mrgreen:


Pozdrawiam.
 
 
banc 
banc

imie: Piotr
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 7
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 12:18   

witam. zappa i jak efekty stosowania tego leku? miałem właśnie zamiar to kupić ale nie widziałem nigdzie żadnych opinii. napisz czy to cos dalo

pozdrawiam
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 13:45   

JA rok temu kupiłem od nich krople i balsam. Ponad 300 zl poszło w błoto. nie polecam. NIE DZIAŁA NIC A NIC. nawet 1 mm kropki pigmentu nie uzyskałem . stosowałem 3 miesiące . Sprzedawca niesolidny. na maile rzadko odpisuje. Nieraz na przesyłke czeka sie tygodniami. Sprzedają takze GUARANE i wiele ludzi nigdy jej nie otrzymało . juz kilka kont na allegro im zamkneli. zrobili tez stronke WWW.BIELACTWO.PL . < wiedzą jak WIELKA KASE ROBIC na Chorobie i desperacji ludzi > . Niezly ruch marketingowy ! fotki z googli pościagane . NIE POLECAM a wręcz ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 14:49   zioła z Amazonii

Temat odnośnie preparatów z Amazonii już istnieje...wystarczy zajrzeć na naturalne sposoby leczenia.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 19:23   

nakpotan napisał/a:
JA rok temu kupiłem od nich krople i balsam. Ponad 300 zl poszło w błoto. nie polecam. NIE DZIAŁA NIC A NIC


wiesz, ze Tobie balsam nie pomogl to nie znaczy ze kazdemu nie pomoze, wiec wydawanie takich ogolnikowych tresci zniecheca innych. moze firma kiwa ludzi, ale takie krople mozna zamowic z innych zrodel niz tego, ktore podales. wiec bez sensu prorokowac, to samo zawsze powtarzam, ze Novitil pomogl mi - niekoniecznie pomoze Tobie.

To jak z olejkiem babci, tez tak ludzie pisali. mi plamy sie rozowily i kilka kropek wyskoczylo po opaleniu sie na sloncu, a wczesniejszym posmarowaniu, a ludzie na forum juz dawno usmiercili ten specyfik.
Ostatnio zmieniony przez blabla Czw 24 Wrz, 2009 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo