Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czwarte urodziny forum
Autor Wiadomość
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 24 Lut, 2010 23:32   Czwarte urodziny forum

Witajcie drodzy poszukiwacze straconego pigmentu!

Dokładnie cztery lata temu nasze forum zostało powołane do wirtualnego życia, by gromadzić informacje o bielactwie, umożliwiać wymianę poglądów i ułatwiać zawieranie nowych znajomości wśród osób, na których barki los złożył pewien zagadkowy ciężar. Ciężar, który w różnym stopniu odciska się na naszym życiu i z którym każdy inaczej sobie radzi. Jedni mają więcej sił, u innych nie jest tak rozległy. Jednak dla wszystkich stanowi zagadkę, której rozwiązanie chcą poznać wszyscy. Na forum wspólnymi siłami i małymi kroczkami zbliżamy się do odpowiedzi na niektóre pytania i problemy, by uczynić nasze życie bardziej znośnym a czasem i ciekawszym.

Jeśli dowiedziałaś/dowiedziałeś się na forum czegoś przydatnego, spełnia ono swoje zadanie i oznacza, że jest potrzebne, że warto poświęcać czas i energię na jego rozwijanie. Dziękuję wszystkim za czynny udział w tworzeniu tego dzieła oraz życzę powodzenia w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące pytania.

Czesiu
 
 
ssandrietta 


imie: Sandra
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: Czw 25 Lut, 2010 19:37   

Ta stronka to wybawienie dla mnie;) Nigdy nie myślalam ze az nas tylu jest. Wcześniej podchodziłam bardzo egoistycznie uważajac ze tylko ja jestem pokrzywdzona przez los i taka jakas ofiare z siebie robilam a tak naprawdę to nasza choroba to pryszcz ( w moim odczuciu). A ja tylko jestem kropelka w oceanie:) nauczyłam sie dystansu do bielactwa i już sie tak bardzo tym nie przejmuje;) pozdrawiam:)
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Pią 26 Lut, 2010 10:57   

Gdyby nie forum wiedziałbym o wiele mniej. Dziękję bardzo!!!
W ogóle zdziwiłam się, że aż tyle osób tutaj zagląda, ja osobiście znam jedną osoba chorą na bielactwo, zawsze wydawało mi się, że jestem taka sama, ale nie jestem :)

Pozdrawiam
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Pią 26 Lut, 2010 14:58   

alenda napisał/a:
ja osobiście znam jedną osoba chorą na bielactwo

Wiesz ja to już znam 10 osób chorych na bielactwo i tylko z mojej okilicy, duużo nas, w tym 5 z mojej szkoły;) ale tylko ja mam na twarzy ale cóż tak musiało być:D
 
 
Miki 


Dołączyła: 22 Paź 2009
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 27 Lut, 2010 09:16   

Dziękuję za tą stronę jest ona dla mnie informacją , pocieszeniem i apteką dostarczającą leki :lol: wszystkiego najlepszego dla wszystkich odwiedzających i twórcy strony oczywiście.
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Czw 11 Mar, 2010 15:20   

Czyli już biegamy, pyskujemy i pytamy?
I dobrze. Dobrze, że jesteście. Wszyscy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo