Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
iwta_gabi 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 1
Wysłany: Pią 23 Kwi, 2010 10:41   Witam wszystkich

Mam 32 lata i niestety dopadło i mnie :-(
Jakieś dwa lata temu pojawiło się kilka plamek pod pachami , po roku na piszczelach , a po kolejnym pół roku pod oczami i na nosie ( te chyba były wcześniej tylko mniej widoczne )'
Załamałam się najbardziej tą twarzą. Od dwóch tygodni nie potrafię funkcjonować , ciągle zerkam do lusterka , robie zdjęcia i patrzę czy się nie powiększają lub nie są bardziej wyraziste. Poczytałam w necie i jestem załamana skutkami leczenia :-( dostałam Protopic od dermatologa , ale go odstawiłam na rzecz ziół i mazidło od Bonifratrów. Jakoś mam bardziej do tego zaufanie chociaż też nie wiem czy są skuteczne. Lekarka twierdzi że udało się nimi powstrzymać rozwój choroby wielu osobą , więc jestem dobrej myśli. Niestety ciężko mi ten fakt zaakceptować i boje się co będzie dalej i jak będzie wyglądała moja twarz. Napiszcie proszę jak ta choroba szybko się rozwija i czy ona non stop postępuje , czy falami jakoś ? I czy te plamy które już są ale mało widoczne to czy jest szansa że zostaną takie czy napewno wybielą się jeszcze bardziej ?

Pozdrawiam serdecznie .
 
 
Pulsar 

Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 25 Kwi, 2010 01:09   

Witaj,

Ja przestałem po lekarzach chodzić. Wszyscy mówią co innego, żadnych cennych porad. Miałem iść na jakieś naświetlanie ale odpuściłem, bo zabiła mnie cena a nie wiem czy w Szczecinie jest punkt gdzie będzie to refundowane.

iwta_gabi napisał/a:
ciągle zerkam do lusterka

Skąd ja to znam...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo