Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Czesiu
Śro 19 Gru, 2007 22:34
postepy...
Autor Wiadomość
cerbi 

Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 5
Wysłany: Wto 18 Gru, 2007 16:18   postepy...

Miało być o postępach i sukcesach, ale tych postepów jak nie było widac, tak nie widac :( Zacząlem naswietlania jakies pol roku temu i powiem szczerze, ze jestem delikatnie mowiac zniechecony. Nie dosc ze wydalem kupe kasy to jeszcze nie wiem czy dobrze zrobilem. Plamy ktore mialem powiekszyly sie a obok pojawily sie nowe... poprostu tragedia. Nie wiem czy ktos tak jak ja ma takze plamy na glowie, a co sie z tym wiaze - siwe wlosy w tym miejscu... ale uwierzcie mi - to jest cos z czym trudno sie pogodzic...

ps. czy wy takze trafiacie na 'niekompetentnych' doktorkow?
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Wto 18 Gru, 2007 23:48   

Witam cerbi !
A mozesz napisac jaka lampą naswietlasz sie? Ja nie mam na głowie plam wiec i nie mam siwych wlosów ale wlasnie mam w jednym miejscu na kolanie taka bielusienką plamę i wlasnie w tym miejscu mam białe włosy. Wiadomo ze dla kobiet wydaje mi sie ze jest łatwiec bo zawsze mozna farbować włosy i nie ma problemu,ale przeciez niektórzy mezczyzni też farbują włosy i mozna dobrac farbe do koloru swoich włosów i nie bedzie widac tych siwych wlosów. Hmmm nie wiem ale przynajmniej ja mam takie zdanie na ten temat. A jezeli chodzi o lekarzy to ja przez długi czas słyszałam od prawie kazdego dermatologa ze to jest niewyleczalna choroba,ale moim zdaniem to jest bzdura bo ja mam bardzo dobre efekty w leczeniu.
pozdrawiam :)
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Śro 02 Cze, 2010 18:25   

Ja także naświetlam się lampą (nm 311) i żadnych efekto nie widzę! Już dość długo.
Nic na mnie nie działa :sad:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo