Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
witam wszystkich bardzo serecznie!!!
Autor Wiadomość
adnil81 

Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 7
  Wysłany: Sob 17 Lip, 2010 09:55   witam wszystkich bardzo serecznie!!!

Witajcie!!! mam 29lat pierwsze plamki pojawiły mi sie 8 lat temu gdy byłam w ciąży, w miejscach intymnych,na piersi, na wewnętrznej stronie ramienia (ale pigment wrócił sam :) małe plamki. Na początku byłam załamana ale wychowywanie synka tak mnie pochłonęło, że aż się do nich przyzwyczaiłam. Po jakimś czasie pojawiły sie odbarwienia na koniuszkach palców u rąk tez przywykłam, ponieważ mam jasną karnację to nie jest tak źle. 3 miesiace temu urodziłam drugie dziecko i plamy sie pojawiły wokół oczu w końciku ust i i na czole u nasady włosów i wogóle wydaje mi sie że co dzień przybywa. Ogólnie jestem załamana twarzą i zamierzam z tym walczyć. Tak więc z radością dołączę do grona walczących.
 
 
dagwro 


imie: dagmara
Dołączyła: 02 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 17 Lip, 2010 22:07   

Witam wszystkich na tym forum:))
Moje pierwsze plamki pojawiły sie 20 lat temu.Mam siostrę bliżniaczkę i równiez na to choruje.Siostra we wczesnym stadium tej choroby próbowała to leczyć.Niestety przy naświetlaniu doznała poparzenia i barwnik zniknął Jej w dużym stopniu z dłoni :cry: . Próbowałyśmy także stosować vitix(żel) i nawet była mała repigmentacja lecz brakowało nam siły woli by dalej trwac. Zarejestrowałam sie na tej stronce ponad rok temu ,dzisiaj do niej wróciłam aby spróbować walczyć z tą chorobą!!!!
 
 
Ania 


imie: Ania
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 16:54   

Hej, u mnie w ciąży również pojawiło się mnóstwo plam. Kiedyś internista mi powiedział, że właśnie w ciąży albo wydrowieje albo choroba się nasili. Hormony widać szaleją.
Ważne, abyś urodziła zdrowe dziecko, a plamy jak to plamy.. czasm są, czasm ich nie ma.
 
 
dagwro 


imie: dagmara
Dołączyła: 02 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 19:08   

hej:)
U mnie tez choroba nasiliła sie bardziej podczas ciąży :cry:
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Nie 18 Lip, 2010 19:39   

Witaj! U mnie akurat ciąża niczego nie zmieniła w plamach.
 
 
adnil81 

Dołączyła: 13 Lip 2010
Posty: 7
Wysłany: Pon 19 Lip, 2010 11:34   

witam wszystkich!!! na razie nie myśle o moich plamkach bo jeszcze nie są tak widoczne tylko te w miejscach intymnych są wręcz różowo-białe :oops: a jesli chodzi o odbarwienia wokół oczu to są jeszcze mało widoczne, czy ktoś wie czy sie jeszcze nasilą i bede bardziej białe? teraz nałożę tochę pudru brązujacego i brazowego cienia i jest ok. Tylko nie chcę aby moje każde wyjście z domu wiazało sie z makijażem :) troche to by było dziwne iść rano po bułki a w pełnym makijażu oczu :) dlatego chce spróbować żelu vitix. prosze o jakieś namiary jak i gdzie go zakupić. aha jeszce czytałam na forum ze jakaś dziewczyna stosowała tabletki (nie pamiętam nazwy bo to było dawno) wiem że zaczynały się na E.... i pisała że jej pomogły, jak znajde chwile to poszukam nazwy. Może ktos coś wie ? pozdrawiam serdecznie!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo