Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Preparat z Izreala Rewelacja, Tevaskin
Autor Wiadomość
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 21:03   Preparat z Izreala Rewelacja, Tevaskin

witam,

kupilem preparat z izreala ciotka mi przywiazola zapalcilem 150zł za butelke tego peraparatu i trzeba go stosowac raz dziennie na plamki i najlepiej z lampa go stosowac lub poprostu stopniowo opalac koles co to sprzedawal gwarantowal zwrot pieneidzy jesli nie bd dzialac to mnie zachecilo co prawda musialem kupic druga butelke bo wieksza ilosc plam ale oplacilo sie nareszcie efket po ok miesiacu w 100 znikaja plamy nawet te stare jestem zadowolony. Koles co to sprzedaje mowi ze pomaga 90% chorym . wrazie pytan piszcie na pw chetnie sie podziele info . :D:D
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Sob 09 Maj, 2009 22:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 21:31   

Woow :) Daj nazwę tego preparatu, jest możliwość jakoś zamówienia przez Ciebie?
Moim zdaniem lepiej napisz coś więcej o tym, skład jak to zdobyć tak żeby wszyscy wiedzieli a Ty nie będziesz musiał odpisywać na pm ;)
 
 
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 21:52   odp

wkleje meila co wyslalem jednemu z zuytkownikow co wiem na temat tego


co do skaldu to nie wiem wiesz ale moge ci dac opis z opakowania co pisze ale po ang jest bo to jest jakis lekarz czy cos co maja klinike i to sprzedaja maja lampy itp na luszczyce srodki itp sami to robia i masz taki preparat jakiby w sztywcie z ta kulka i sie smaruje a co do tego gdzie kupic to izreal moge zalatwic jak bys chciala np na allegro ci wysatwie zeby nie bylo ze oszukuje ale bys musiala czekac az ciotka wroci ona srednia arz w miesiacu jest w polsce
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 22:05   

Kamil a jaka ilość jest tego preparatu w butelce??Fajnie jakby byla możliwość zamówienia tego własnie poprzez allegro bo niestety ja np nie mam nikogo kto jeżdzi to Izraela.pzdr
 
 
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 22:52   odp

jutro dam zdjecie butelki bo tam nie ma napisanej ilosci bo to jest ich tylko jest plakietka informacyjna no ja moge wystawic na allegro jak ktos bd chcial zeby nie bylo ze oszustem jestem czy cos ale odrazu mowie ja to zalatwiam za free ale tzreba czekac jak ciotka bd w poslce ok raz na meicha lub mzoe mi to wyslac ale chyba bd szlo z 15 dni
 
 
arek 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 88
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 23:33   

rzeczywiście Ci pomogło ?



też byłbym chętny do zakupu
na korzystnych dla Ciebie warunkach :razz:
 
 
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 07:06   ODP

TAK GDYBY NEE POMOLGO BYM NE PISAL

[ Dodano: Pon 02 Lut, 2009 10:49 ]
tak to wyglada obok macie butleke oleju babcic 100ml dla porownania

 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 11:52   

Ja też byłabym zainteresowana zakupem.A czy stosujesz ten preparat razem z lampą czy samodzielnie ?
 
 
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 12:19   odp

ja stosuje to i chodze na solarium 2 x w tyg po 5 min ale najlepej byloby z lampa to stoswac mozna tez samo ale tzreba na slonce sie wystawiac ale nie za duzo ale teraz malo slonca u nas . Jezeli ktos chce moge mu to zamowic bo jest kilka osob chetnych co juz to chca i wtedy ciotka by to wyslala z izreala to taniej by bylo za wyslke lub tez jak ktos chce to mzoe poczekac az ona wroc do pl ale to musze wiedziec wczenisej
 
 
Sylvain 

Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 59
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 15:22   Re: odp

Szanowny kolego jeśli faktycznie nastawiony jesteś na pomoc to i ja z chęcią zamawiam takowy produkt, lecz jeśli jesteś naciągaczem jakich wielu to osobiście urwę ci j.....
Powiedz proszę kiedy będziesz gotowy.

Pozdrawiam
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 15:29   Re: odp

kamilwlkp czy Ty piszesz przez translator mowy z Google. Zadnego zdania gramatycznego, aż ciężko to czytać...
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Wto 03 Lut, 2009 10:05   

Kamil ,ale na tym zdjęciu ta butelka jest słabo widoczna nie widać żadnych napisów na niej czy móglbyś wrzucić fotkę tego preparatu zrobiona z bliska??Pozdro
 
 
Jola 
Jola

imie: Jola
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 23
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 05 Lut, 2009 21:23   

Jeśli to pomaga,to ja też jestem zainteresowana zakupem jednej butelki.
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 08:50   

szkoda tylko, że preparat jest mało znany i nie można na jego temat wyciągnąc więcej informacji.. bo pomagać może i pomaga, ale co ma takiego w sobie i czy nie ma skutków ubocznych?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 11:35   

Popieram koleżankę wyżej :) kamilwlkp może daj znać cioci, żeby dowiedziała się jakie składniki ma ten magiczny preparat z Izraela?
 
 
kasiulka23_hh 

Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 15
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009 01:31   

hm...juz nieraz slyszalam o preparatch i sama zakupilam tabletki z pakistanu jak juz wczesniej pisalam...ale bralam je 3 miesiace i nic...nic a nic..wiec nie polecam...ale skoro ten preparat dziala to wyczytaj z etykieki sklad...wiesz cieko jest nam uwierzyc.....ale ejsli dziala to rzeczywiscie moglibysmy zrobic zbiorow zamowienie i Twoja ciocia przylecialabym z walizka buteleczek :D hahaha....jesli bedziecie zamawiac ja sie pisze ;)pzdr...a poi co za 20 dni zazynam kuracje naswietlania z protopic ;)
 
 
butterfly 
crazy

imie: Weronika
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009 11:39   

Okej, po pierwsze, w ciemno się nic nie kupuje.

Jaka jest NAZWA tego specyfiku? Bo w takiej buteleczce to ja mam w domu szampon do włosów.
Następnie proszę (chyba również w imieniu reszty użytkowników) o dokładne przepisanie zawartości leku. Angielski znam, poza tym istnieją słowniki. Poradzimy sobie z przetłumaczeniem. Równie dobrze mogłaby to być woda z solą, za którą ja 150 złotych nie zapłacę, choćby i cuda czyniła.
Gdzie ten lek jest nabywany? W Izraelu, okej, ale w izraelskiej "aptece", czy u izraelskiego szamana.

Czekam na odpowiedź. Vi.
 
 
nutella 
nutella

imie: nutella
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 39
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 20:36   

Kolega kamil wlkp wystawił przedmiot na allegro....licytacja od 1zł.ani jednego zdjęcia produktu,ani co dany produkt zawiera,ani jak się nazywa!!!!Nic.Tylko opis:dla wtajemniczonych.Sorki,ale ja na to nie idę.http://www.allegro.pl/item561702192_vitiligo_bielactwo_preparat_z_izreala.html
Ostatnio zmieniony przez nutella Czw 19 Lut, 2009 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
butterfly 
crazy

imie: Weronika
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 20:46   

ściema i tyle
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 23:17   

Czy ktoś zamierza zaryzykować i kupić to z tego forum?
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 02:24   

ja bym nie zaryzykował bo to jest jakiś wał wystawić na allegro bez zdjęć pierwszy raz się spotykam a też często kupuje przez neta, powinny być zdjęcia preparatu z bliska żeby można było zobaczyć skład,tak jest przynajmniej z odżywkami które kupuje nieraz z allegro zawsze wszystko jest dokładnie opisane więc jak dla mnie to totalna ściema i tyle.pozdro :grin:
 
 
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 18:28   heh

czlowieku nie chcesz nie wierz ja z dobrej woli o tym napisalem i zalatwiam bo wiem co ozancza miec te plamy chcialem pomoc a jedna osoba kupila to i na allegro jej tak wystawilem i wszytsko dostala ale coz.
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 20:11   

Jeśli chcesz pomóc to ładnie z twojej strony i spoko że istnieją jeszcze ludzie bezinteresowni tylko wiesz większość ludzi chce zobaczyć na zdjęciach co kupuje jaki dany produkt ma skład itd przecież to chyba normalne nie???wchodziłem na twoją aukcje i widzę że ludzie podbijają cenę wszystko pięknie ładnie tylko to jest kupowanie kota w worku.Myślę że jeśli masz dostęp do takiego leku w większej ilości to mógłbyś najnormalniej na tym zarobić tylko do tego potrzebne są opis zdjęcia produktu żeby ludzie widzieli co kupują.
 
 
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 21:35   odp

tak dalem foto i podalem co wiem ze Ci co to robia nie podali ile ma dok ml itop to nee moja wina ja pow co wiem jak komus pomoze to dobrze i tyle dziele sie informacja bo chyba po to jest ta strona sam wiem jak to jest stosowalem dziesatki masi kremow ziol itp i bez efektu trafilem na cos co mi pomoglo POWTARZAM MI i opisalem tutaj . Te plamy to nic dobrego dlatego chce pomoc bo wiem jak to jest . A jak ktos mi nie wierzy trudno ja nee namawiam nikogo , Nee mam w tym ani intersu ani czasu by kazdego namwiac . Kazdy wyzdrowieje napewno nee martwcie sie Kiedys naoewno ja To WIem ja zawsze wiedzialem ze wyzdrowieje i tyle

pzdr
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 22:53   

jak dla mnie to jest wal i tyle mojej rozkminy w tym temacie.
 
 
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 00:20   heh

powiem wam tyle jak ktos nie chc niech nie kupuje wiadomo eeeh ja mam to gdzies wysluchiwac waszych obelg niektorych Widze ze lepiej nie okazywac dobrej woli heh nie kupujcie i tyle. Eh aa aukcja zostala wystawiona dla kogos a po co do niej zdjecie jak wiadomo co dostanie zal zal zal heh pzdr
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Sob 21 Lut, 2009 09:31   

może uznajmy temat za zamknięty, co? bo po co się wykłócać, a Kamil tak dla Twojej wiadomości, to pamiętaj, że ludzie nie uwierzą póki nie zobaczą, a w ciemno tylu pieniędzy też nikt nie chce wydawać, zwłaszcza, że osoby z vitiligo wydają mnóstwo pieniędzy na specyfiki, które rzekomo mają nam pomóc, wyleczyć nasze plamki ;) także minimum informacji wiąże się z minimum zaufania :) pozdrawiam
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009 17:51   

Dajcie mu spokój, kolega nie potrafi przekazywać informacji, on myśli że my mu wierzymy w ciemno i ze nie trzeba tu się zbytnio reklamować.

Kamil, widać dalsze efekty po stosowaniu tego? Zrób zdjęcia teraz i pokażesz nam za 3 miesiące, jak pokażesz nam efekty to wszyscy będą zadowoleni :-)
 
 
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009 18:10   odp

ha ha hya ludzie macie z glowa mam was gdzies nee pomagam juz nikomu ja mam robic zdjecia czego jak juz jestem dawno po kuracji widze ze nie ma co sie dzielic inforrmacjami . Olewam was w takim razie mam gdzies byc dobry heh powodzenia w leczeniu waszymi metodami narka TEMAT ZAMKNIETY
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009 20:23   

Koleś z głową to ty masz i to nieżle bo jak można coś wystawiać na sprzedaż bez zdjęć znajdż mi choć 1 pozycje na allegro no chyba tylko twoja a poza tym szacunku trochę nie obrażaj ludzi bo anonimowo na necie każdy jest kozak co i innego na ulicy.
 
 
kamilwlkp 

Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 15
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009 20:29   

ja pier..... Tepi ludzie ku... wystawilem cos bez zdjec pisze dla wtajemniczonych bo ta aukcja jest wystawiona dla kogos z kim sie dogadalem na gg i chce to kupic rozumiesz tepaku
 
 
zawer 


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 59
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009 20:40   

Tępak to cię zrobił ze względu na szacunek do ludzi to czytających więcej nic nie napisze...
 
 
kasiulka23_hh 

Dołączyła: 09 Lis 2008
Posty: 15
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009 01:02   

zawer zgadzam sie z Toba...niektorzy po prostu chca zarobic na naiwnosci polaczonej z nadzieja ;/ i co ze z izraela...jak juz wspomnialam ja bralam tabsy z pakistanu i co? Kolorytu nie dostalam zadnego....zeby choc jedna plamka...hm plamki sa a 100£ poszlo sie...nom wlasnie wiec uwazajcie ...pozdro:*
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009 10:07   

Kamil,
ze swoich decyzji i czynów trzeba się tłumaczyć, szczególnie, że dotyczy to drażliwego tematu. Skoro pojawiły się pytania i komentarze, odpowiadaj normalnie. Podjąłeś się tego tematu, prowadź go na odpowiednim poziomie. Chcesz naprawdę pomóc, to się bardziej postaraj, bo teraz Ci to nie wychodzi. Dla przypomnienia, następne ostrzeżenie odetnie Cię od możliwości pisania.
 
 
nutella 
nutella

imie: nutella
Dołączyła: 11 Wrz 2008
Posty: 39
Skąd: wielkopolska
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009 17:31   

Nie rób z nas tępaków,aukcje wystawiłeś pod kogoś hahaha.To dlaczego nie zrobiłeś na "kup teraz"z konkretną ceną,tylko licytujesz i kilka osób się targuje a masz 1szt.??
Nie odpisuj.Nie ma sensu.Twoja sprawa.Natalia konkretnie napisała:minimum informacji minimum zaufania.Ja też już w tym temacie nie napisze,bo też nie ma sensu.
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009 19:41   

tak przygladam sie dyskusji na temat owej "rewelacji" z Izraela i nie rozumiem jednego - dlaczego taki problem napisac co to "cos" ma w skladzie ? ba jesli ma to jakas nazwe bo po fotce to nie widac, zeby to mialo etykietke. internet to swietne narzedzie do poznania nowych lekow i sposob leczenia naszej przypadlosci- ale to tez narzedzie do oszustw.

Autora watku nie posadzam, za reke nie zlapalem, ale moze ten preparat byl robiony sposobem domowym ?
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009 23:15   

Rozmawiałem z Kamilemwlkp na gg. Powiedział mi, że jest specjalna klinika dermatologiczna w Izraelu, która swoim sposobem przyrządziła owy lek. Na butelce nie ma żadnej ulotki, składu. Butelka przypomina trochę kulkę pod pachy (antyperspirant) i ową kulką rozprowadza się substancję raz dziennie. Kamil oczywiście nie wierzył preparatowi (dostał to od cioci, podobno w Izraelu to znany preparat) dlatego z początku smarował tylko wybrane plamki na twarzy, dłoniach - najbardziej widoczne; po około miesiącu zauważył jakiś tam pigment po czym zaczął smarować się po całym ciele, dokupił jedną butelkę jeszcze. Teraz, po około 3,5 miesiącach nie ma śladu po plamach, wyleczył dłonie, stopy, plamę na brzuchu, nogach, na twarzy. Mam archiwum z tą rozmową. Kamil powiedział mi, że kiedy kupił drugą buteleczkę dołączył naświetlania UVB i skutki były jednoznaczne - został wyleczony. Ponadto leczył się wcześniej chińskimi ziołami - babći, tabletki itp oraz betakaroten które nie pomogły. Koleś tydzień temu rzucił papierosy, alkohol pije okazjonalnie, nie bierze innych leków na pigment i już zapomniał o chorobie.

Nie jestem jego kolegą, nie mam do Was złych zamiarów. Napisałem to co wiem od Kamila po rozmowie na gadu gadu. Oczywiście Kamil pisał chaotycznie tak jak tu na forum ale dało radę zrozumieć. Ludzie, cierpliwości trochę i nie wkurzać się byle czym...
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Wto 24 Lut, 2009 23:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maxon 

Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009 17:42   

Jak możecie wymagać żeby Kamil wam zdjęcia zrobił,skład podał.Przecież on nawet pisać nie umie a co dopiero takie poważne żądanie,a może to jakiś przedszkolak albo osoba niezrównoważona ??????????????????/
 
 
butterfly 
crazy

imie: Weronika
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009 20:33   

buahhahah pic na wodę

ja tam mam plamki ale nie jestem chora xD... no moze raz na pare dni jak mi sie przypomni, bo tak to zwykle zapominam ;) mysle ze Kamil tak wlasnie sobie zapomnial, ze jest chory jak to napisal ktos wyzej ;p i tak oto cudowny specyfik (zapewne dyzodorant fa w kulce z kiosku na rogu) działa, leczy i cuduje ;p

niezła komedia z tym prepraratem, az sie humor poprawia jak czytam posty ;p
 
 
ryhuu32 


Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 40
Skąd: brzesc kujawski
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009 16:23   

hmm a ja jestem ciekawy,mam rodzine w izraelu dokladnie brata ojca,gdybym mial konkretny adres moze nazwe jakas bym sprobowal to sciagnac bo sam b.potrzebuje takiego cud leku....
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Wto 17 Mar, 2009 11:08   

Witam,

Na ebay.com jest preparat ziolowy kliniki co zajmuje sie produkcja lamp UVB, lampe zamowilem kilka lat temu dziala ale zrobiona metoda raczej chalupnicza tzn zarowka 20 watt wkomponowana w karnisz od firanek (przynajmniej tak wyglada jak fragment karnisza ) no ale dziala co by nie mowic... Ow preparat nazywa sie TEVASKIN, wpiszcie na ebay.com haslo vitiligo bedzie reklamowany ze dziala albo zwrot kosztow. Zakupilem jeden pojemnik-sztyft, troche wycieklo na poczcie... No i poki co mam tydzien i stosuje bez UVB, co to tego wynalazku to jestem na 99% pewny ze jest to wyciag alkoholowy z pieprzu albo olejek z pieprzu plus alko, zapach i smak przemawia za pieprzem, stosowalem juz olejek z pierprzu i dzialal calkiem calkiem ale musialem przestac gdyz strasznie nerki napie...ly... Tutaj mozna powiedziec ze nerki nie bola ale daja znac delikatnie ze nie jest on neutralny i czuc tez ten smak pieprzu na koncu jezyka... piperyna bardzo szybko wchlania sie w krwiobieg, co do dzialania wiele osob pisze ze pomoglo... mysle ze calkiem prawdopodobne... ale jest jedno ale klopot z nerkami... Aha wynalazek kosztuje 30 dolcow co uwazam jest gruba przesada jak za okolo 150ml takiej nalewy, npaisze pozniej o dzialaniu, a Kamilwklp chcial chyba zarobic pare groszy na sciagnieciu wiekszej ilosci i opyleniu na Allegro, mi wciaglo z karty 110 zlotych jak zamawialem...
 
 
Karina 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 110
Wysłany: Wto 17 Mar, 2009 12:13   

hej
Do sl8er -> Jak stosujesz ten "cud preparat z Izraela" ? Smarujesz nimi plamy raz dziennie bez lampy?
Ja zaczelam znów naswietlanie lampą,teraz sie naswietlam codziennie dużą lampą+smaruje płynem vitiligo a pozniej jak mi sie skonczy mam zamiar smarować plamy dziurawcem. Niestety nie mam konta na PayPal,a chciałabym wypróbowac tez ten specyfik.Kamilwlkp sprzedaje ten preparat na allegro ale jest licytacja i nie mam zamiaru też przepłacać za coś co nie wiadomo czy wogole chociaż troche pomaga.
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Śro 18 Mar, 2009 09:09   

czesc,

Tzn juz nie stosuje , na jakies 2 dni ze wzgledu na watrobe, jak chcesz mozemy sie dogadac i bedzie po kosztach, ale nie wiem czy warto czy nie lepeij samemu skombinowac sobie nalewke z piperzu tutaj jest raczej duze rozcinczenie i pewnie dlatego dziala nedznie, najlepiej dziala na mnie protopic sam lub plus uvb ale udalo mi sie tylko miesiac konkretnie trzymac terpie, nie mam duzo plam i nie rozszerzaja sie od 10 lat, nie mam poprostu checi smraowac sie tym mazidlem bo jest naprawde wstretne ale dziala, co do dziurawca to dziala ladnie na sloncu po 2 tyg pojawily sie plamki pigmentu na dloniach potem pogoda sie popsula ale pigment zostal od wakacji 2008, wiec mozna sprobowac, co do tego TEVASKINU z izraela to jestem ciekaw czy za tym nie stoi jakis koncern medyczny i poprsotu sobie testuja za darmoche na klientach ebay, cholera wie co mogli dodac do tego wynalzku... drugie pytanie jak jest ze zwrotem kasy ale tego to sie dowiem jak zejdzie caly plyn i nic nie ruszy zobaczymy czy oddadza jak stalo w ogloszeniu

[ Dodano: Sro 18 Mar, 2009 09:24 ]
No tak teraz zobaczylem ta aukcje niezly z niego cwaniaczek, cena juz 122 a do konca 3 dni, czy da gwarancje na dzialanie watpie zawsze moze wystpic o zwrot kasy od uv clinic i wyjsc do przodu... 4 lata temu kupilem hanhelda z allegro, 9 watt w komplecie byly takie okulary i od razu mi sie skojarzylo z tymi co mam w garazu a chronia oczy przed trocinami jak sie tnie na pile tarczowej, byly identyczne, wiec rozkrecilem lampe i w srodku zamiast swietlowki philipsa byla jakas inna lampa swiecila na fioletowo niebiesko ale klopot podejrzenia wzbudzily takze zaczepy na wkrety, w obim znalazlem prawie identyczne lampy dekoracyjne za 23 pln, wiec zadzwonilem do kolesia go ojeb lem, ten sie ostatecznie zgodzil przyjac ten syf z powrotem, co ciekawe nie byl on glownym winnym bo kupil to w chinach jako lampy na bielactwo 10 sztuk, jakis kitajec go oszukal...
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Śro 18 Mar, 2009 16:41   

A pod tym linkiem nasz "kolega" z Izraela swój preparat wylicytował od 11 zł do 175 zł http://www.allegro.pl/show_item.php?item=561702192 I to na 100% On, po błędach gramatycznych i ortograficznych trudno go z kimś innym pomylić. To chtba żeczywiście obcokrajowiec :-)
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Śro 18 Mar, 2009 17:40   

zwykły naciągacz... ludzie próbują zarobić na naszej chorobie, bo wiedzą, że chwytamy się wszystkiego i topimy w tym niestety niepotrzebnie masę kasy, więc rada taka nie kupowac beznadziejnych, zagranicznych specyfików "cud" ;] bo to g**no daje, taka prawda.
Lepiej korzystac z preparatów sprzedawanych w aptekach, bo to przynajmniej pewne źródło, że zaszkodzić nie zaszkodzi i w razie w jest sie gdzie zwrócić z reklamacją czy zażaleniem...
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pią 20 Mar, 2009 11:03   

Skontaktowałem się z redakcją TEVASKIN. Ot co otrzymałem:

Yes you can use it with UVB lamp. The price is $33 for each bottle including shipment to poland with an ordinary mail. I give a refund of $30 if it does not help, but only for one bottle.
Forst buy one and if it helps buy another, if you need.

P.S Ja zaryzykuję, skoro mają oddawać kasę, czemu nie?

Ahaa... coś kiedyś słyszałem, że pieprz powoduje skutki uboczne, powstają białe plamy niby? Jeśli wiecie coś to napiszcie proszę.

Zaznaczę, że jak do tej pory stosuję: UVB (od 2 tyg), smaruję plamy dziurawcem, beta karoten, selen, zielona herbatka, ciecierzyca 500gram na tydzien - jest pyszna z solą + ketchup mmm :) Jak na razie nie ma szokujących efektów ale coś zaczyna drygać na każdej plamie widze w środku pod lampką małe kropki więc może się uda. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Przed chwilą dostałem wiadomość, że dostanę jedną butelkę za DARMO dla przetestowania że to działa!! Producent jest tak pewny, że nie wierze jego e-mail'om!! :) Powiedziałem tylko, ze nie mam konto na PayPal a on od razu spytał się mnie czy chcę : for free. Podałem dane i czekam na TEVASKIN za darmoche;)
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Pią 20 Mar, 2009 13:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pią 20 Mar, 2009 14:26   

o kurczę, to mozliwe, że masz szczęście heh :) ciekawe czy ten Tevaskin cos zadziała
a propos ciecierzycy - pyszna potwierdzam :)
 
 
Januszk 
szansa

imie: Janusz
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 22 Mar, 2009 20:41   

[quote="zawer"]jak dla mnie to jest wal i tyle mojej rozkminy w tym temacie.[/quote]

KOCHANI GOŁYMI OCZAMI WIDAĆ że to LIPA !!! Facet "rżnie głupa" ...żałosna błazenada
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 26 Mar, 2009 13:43   

Witam. Dostałem właśnie TEVASKIN (za darmo!). Oto dane nadawcy:

Gil Teva
20 Mekor Haim
Jerusalem 93465
Israel

P.S Wszystko sie zgadza, o tym samym pisał Kamil, z tym, że Kamil nie miał ulotki z napisem: Tevaskin... od dziś zaczynam smarowanie rano i wieczorem w połączeniu z UVB (naświetlam się już 3tyg). Zobaczymy czy coś ruszy. Butelka jest malutka... starcza na około miesiąc. Po posmarowaniu daje sobię głowę uciąć, że jest to mieszanka piperyny (pieprzu) z alkoholem... z tym, że w wygodnym wydaniu:)
Ostatnio zmieniony przez xmati6 Czw 26 Mar, 2009 13:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Nie 29 Mar, 2009 20:19   

a skład tego czary-mary??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo