Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Preparat z Izreala Rewelacja, Tevaskin
Autor Wiadomość
kamilwlkp 

Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 21:03   Preparat z Izreala Rewelacja, Tevaskin

witam,

kupilem preparat z izreala ciotka mi przywiazola zapalcilem 150zł za butelke tego peraparatu i trzeba go stosowac raz dziennie na plamki i najlepiej z lampa go stosowac lub poprostu stopniowo opalac koles co to sprzedawal gwarantowal zwrot pieneidzy jesli nie bd dzialac to mnie zachecilo co prawda musialem kupic druga butelke bo wieksza ilosc plam ale oplacilo sie nareszcie efket po ok miesiacu w 100 znikaja plamy nawet te stare jestem zadowolony. Koles co to sprzedaje mowi ze pomaga 90% chorym . wrazie pytan piszcie na pw chetnie sie podziele info . :D:D
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Sob 09 Maj, 2009 22:55, w całości zmieniany 1 raz  

xmati6 

pomogl: pomogl
imie: Bartek
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 21:31   

Woow :) Daj nazwę tego preparatu, jest możliwość jakoś zamówienia przez Ciebie?
Moim zdaniem lepiej napisz coś więcej o tym, skład jak to zdobyć tak żeby wszyscy wiedzieli a Ty nie będziesz musiał odpisywać na pm ;)

kamilwlkp 

Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 21:52   odp

wkleje meila co wyslalem jednemu z zuytkownikow co wiem na temat tego

co do skaldu to nie wiem wiesz ale moge ci dac opis z opakowania co pisze ale po ang jest bo to jest jakis lekarz czy cos co maja klinike i to sprzedaja maja lampy itp na luszczyce srodki itp sami to robia i masz taki preparat jakiby w sztywcie z ta kulka i sie smaruje a co do tego gdzie kupic to izreal moge zalatwic jak bys chciala np na allegro ci wysatwie zeby nie bylo ze oszukuje ale bys musiala czekac az ciotka wroci ona srednia arz w miesiacu jest w polsce

zawer 

Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 22:05   

Kamil a jaka ilość jest tego preparatu w butelce??Fajnie jakby byla możliwość zamówienia tego własnie poprzez allegro bo niestety ja np nie mam nikogo kto jeżdzi to Izraela.pzdr

kamilwlkp 

Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 22:52   odp

jutro dam zdjecie butelki bo tam nie ma napisanej ilosci bo to jest ich tylko jest plakietka informacyjna no ja moge wystawic na allegro jak ktos bd chcial zeby nie bylo ze oszustem jestem czy cos ale odrazu mowie ja to zalatwiam za free ale tzreba czekac jak ciotka bd w poslce ok raz na meicha lub mzoe mi to wyslac ale chyba bd szlo z 15 dni

arek 

Wysłany: Nie 01 Lut, 2009 23:33   

rzeczywiście Ci pomogło ?

też byłbym chętny do zakupu
na korzystnych dla Ciebie warunkach :razz:

kamilwlkp 

Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 07:06   ODP

TAK GDYBY NEE POMOLGO BYM NE PISAL

[ Dodano: Pon 02 Lut, 2009 10:49 ]
tak to wyglada obok macie butleke oleju babcic 100ml dla porownania

Karina 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 11:52   

Ja też byłabym zainteresowana zakupem.A czy stosujesz ten preparat razem z lampą czy samodzielnie ?

kamilwlkp 

Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 12:19   odp

ja stosuje to i chodze na solarium 2 x w tyg po 5 min ale najlepej byloby z lampa to stoswac mozna tez samo ale tzreba na slonce sie wystawiac ale nie za duzo ale teraz malo slonca u nas . Jezeli ktos chce moge mu to zamowic bo jest kilka osob chetnych co juz to chca i wtedy ciotka by to wyslala z izreala to taniej by bylo za wyslke lub tez jak ktos chce to mzoe poczekac az ona wroc do pl ale to musze wiedziec wczenisej

Sylvain 

Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 15:22   Re: odp

Szanowny kolego jeśli faktycznie nastawiony jesteś na pomoc to i ja z chęcią zamawiam takowy produkt, lecz jeśli jesteś naciągaczem jakich wielu to osobiście urwę ci j.....
Powiedz proszę kiedy będziesz gotowy.

Pozdrawiam

slavo 
Slavo

Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 15:29   Re: odp

kamilwlkp czy Ty piszesz przez translator mowy z Google. Zadnego zdania gramatycznego, aż ciężko to czytać...

zawer 

Wysłany: Wto 03 Lut, 2009 10:05   

Kamil ,ale na tym zdjęciu ta butelka jest słabo widoczna nie widać żadnych napisów na niej czy móglbyś wrzucić fotkę tego preparatu zrobiona z bliska??Pozdro

Jola 
Jola

imie: Jola
Pomogła: 1 raz
Wysłany: Czw 05 Lut, 2009 21:23   

Jeśli to pomaga,to ja też jestem zainteresowana zakupem jednej butelki.

Natalia_90 

imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 08:50   

szkoda tylko, że preparat jest mało znany i nie można na jego temat wyciągnąc więcej informacji.. bo pomagać może i pomaga, ale co ma takiego w sobie i czy nie ma skutków ubocznych?

xmati6 

Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 11:35   

Popieram koleżankę wyżej :) kamilwlkp może daj znać cioci, żeby dowiedziała się jakie składniki ma ten magiczny preparat z Izraela?

kasiulka23_hh 

Wysłany: Nie 08 Lut, 2009 01:31   

hm...juz nieraz slyszalam o preparatch i sama zakupilam tabletki z pakistanu jak juz wczesniej pisalam...ale bralam je 3 miesiace i nic...nic a nic..wiec nie polecam...ale skoro ten preparat dziala to wyczytaj z etykieki sklad...wiesz cieko jest nam uwierzyc.....ale ejsli dziala to rzeczywiscie moglibysmy zrobic zbiorow zamowienie i Twoja ciocia przylecialabym z walizka buteleczek :D hahaha....jesli bedziecie zamawiac ja sie pisze ;)pzdr...a poi co za 20 dni zazynam kuracje naswietlania z protopic ;)

butterfly 
crazy

imie: Weronika
Wysłany: Nie 08 Lut, 2009 11:39   

Okej, po pierwsze, w ciemno się nic nie kupuje.

Jaka jest NAZWA tego specyfiku? Bo w takiej buteleczce to ja mam w domu szampon do włosów.
Następnie proszę (chyba również w imieniu reszty użytkowników) o dokładne przepisanie zawartości leku. Angielski znam, poza tym istnieją słowniki. Poradzimy sobie z przetłumaczeniem. Równie dobrze mogłaby to być woda z solą, za którą ja 150 złotych nie zapłacę, choćby i cuda czyniła.
Gdzie ten lek jest nabywany? W Izraelu, okej, ale w izraelskiej "aptece", czy u izraelskiego szamana.

Czekam na odpowiedź. Vi.
"Po paru latach, jakie od dnia stworzenia przeszły, dzi? już jasno widać, że Panu Bogu poza kotami nic do końca się nie udało. Koty s? stworzeniami skończonymi, reszta ?wiata, ł?cznie z psami, jest wadliwa." Jerzy Pilch

nutella 
nutella

imie: nutella
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 20:36   

Kolega kamil wlkp wystawił przedmiot na allegro....licytacja od 1zł.ani jednego zdjęcia produktu,ani co dany produkt zawiera,ani jak się nazywa!!!!Nic.Tylko opis:dla wtajemniczonych.Sorki,ale ja na to nie idę.http://www.allegro.pl/item561702192_vitiligo_bielactwo_preparat_z_izreala.html
Ostatnio zmieniony przez nutella Czw 19 Lut, 2009 20:39, w całości zmieniany 1 raz  

butterfly 
crazy

imie: Weronika
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 20:46   

ściema i tyle
"Po paru latach, jakie od dnia stworzenia przeszły, dzi? już jasno widać, że Panu Bogu poza kotami nic do końca się nie udało. Koty s? stworzeniami skończonymi, reszta ?wiata, ł?cznie z psami, jest wadliwa." Jerzy Pilch

xmati6 

Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 23:17   

Czy ktoś zamierza zaryzykować i kupić to z tego forum?

zawer 

Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 02:24   

ja bym nie zaryzykował bo to jest jakiś wał wystawić na allegro bez zdjęć pierwszy raz się spotykam a też często kupuje przez neta, powinny być zdjęcia preparatu z bliska żeby można było zobaczyć skład,tak jest przynajmniej z odżywkami które kupuje nieraz z allegro zawsze wszystko jest dokładnie opisane więc jak dla mnie to totalna ściema i tyle.pozdro :grin:

kamilwlkp 

Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 18:28   heh

czlowieku nie chcesz nie wierz ja z dobrej woli o tym napisalem i zalatwiam bo wiem co ozancza miec te plamy chcialem pomoc a jedna osoba kupila to i na allegro jej tak wystawilem i wszytsko dostala ale coz.

zawer 

Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 20:11   

Jeśli chcesz pomóc to ładnie z twojej strony i spoko że istnieją jeszcze ludzie bezinteresowni tylko wiesz większość ludzi chce zobaczyć na zdjęciach co kupuje jaki dany produkt ma skład itd przecież to chyba normalne nie???wchodziłem na twoją aukcje i widzę że ludzie podbijają cenę wszystko pięknie ładnie tylko to jest kupowanie kota w worku.Myślę że jeśli masz dostęp do takiego leku w większej ilości to mógłbyś najnormalniej na tym zarobić tylko do tego potrzebne są opis zdjęcia produktu żeby ludzie widzieli co kupują.

kamilwlkp 

Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 21:35   odp

tak dalem foto i podalem co wiem ze Ci co to robia nie podali ile ma dok ml itop to nee moja wina ja pow co wiem jak komus pomoze to dobrze i tyle dziele sie informacja bo chyba po to jest ta strona sam wiem jak to jest stosowalem dziesatki masi kremow ziol itp i bez efektu trafilem na cos co mi pomoglo POWTARZAM MI i opisalem tutaj . Te plamy to nic dobrego dlatego chce pomoc bo wiem jak to jest . A jak ktos mi nie wierzy trudno ja nee namawiam nikogo , Nee mam w tym ani intersu ani czasu by kazdego namwiac . Kazdy wyzdrowieje napewno nee martwcie sie Kiedys naoewno ja To WIem ja zawsze wiedzialem ze wyzdrowieje i tyle

pzdr

zawer 

Wysłany: Pią 20 Lut, 2009 22:53   

jak dla mnie to jest wal i tyle mojej rozkminy w tym temacie.

Odpowiedz do tematu