Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hejka!
Autor Wiadomość
Kasiak 


imie: kasia
Dołączyła: 18 Maj 2007
Posty: 11
  Wysłany: Pią 18 Maj, 2007 20:09   Hejka!

:biggreen: Cześć!
Cierpię na vitiligo odkąd siegam pamiecią :sad:.Do tej pory nie potrafię się z tym całkowicie pogodzić,często miewam z tego powodu dołka :placze: szczególnie teraz ,gdy wiem o naszej chorobie tak dużo,a nadal musze zwlekac z podjeciem skutecznego leczenia,z przyczyn głownie finansowych.Poza tym mieszkam w małej wsi :blush: i dodatkowo trudno jest przełamac panującą tutaj mentalność.Często słyszę,że sa przecież ludzie,ktorzy sa Naprawdę nieszczęśliwi..to ,że defekt kosmetyczny ok , :roll: ale p."dermatolog"z pobliskiej przychodni w 93r.zdiagnozowała moją przypadłosc jaka alergie na zwierzeta domowe!!!!! :hahaha: no koment hicior normalnie
Do tej pory jedyną dla mnie,przynoszącą jakiekolwiek skutki metodą były naświetlania promieniami puva z łacznym pzyjmowaniem geralenu,ale musiałam je przerwać,bo wątroba zaczeła szwankować. :neutral:
Rok temu byłam na Towarowej,mądra kobieta wiem,ze naprawde mogłaby mi pomóc.I tu pojawia się problem bo do dzis nie jestem w stanie skompletować potrzebnych badań. :sad:
ale juz dobra miało byc krótko;)) :spoko: Tak długo czekałam to jeszce poczekam.powinno byc juz tylko z górki
POZDRAWIM WAS WSZYSTKICH BARDZO GORĄCO!BUZIOL
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007 20:18   

Witamy na forum... :)
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007 21:21   

Czesć Kasiak ! powitać na Forum!
hehe, to chyba wisielczy humor ale "alergia na zwierzeta domowe" wymiata :hahaha: w konkursie na lekarza - ignoranta normalnie pole position :lol: platinum award :grin:
baw sie dobrze na Forum, po ilosci usmiechnietych emotikonow w Twoim poscie widac zes wesoly czlek, a takich nam tu trzeba !
pozdrowki ! :cool:
 
 
arreeczek 
arreeczek


imie: Arek
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 51
Skąd: z tamt?d:P
Wysłany: Pią 18 Maj, 2007 21:36   

hey Kasiak :) witamy w naszym skromnym gronie... ;) :mrgreen: fajnie mieć jeszcze jedna osóbke wiecej na "naszym" forum :) hehe... a tak na marginesie, ja kiedyś usłyszałem od lekarza ze to być może "przebiałkowanie" bo za dużo mleka pilem w młodości.... bruhahahaahahah :hahaha: :hahaha: :hahaha: hehehe.... to dopiero mądra glowa z pana doktora była :P
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sob 19 Maj, 2007 09:20   

Hej Kasiak :)
I ja witam serdecznie.
Niestety masa lekarzy ma naprawdę marne pojęcie ,czym jest vitiligo i jak to leczyć. Uważają to za defekt kosmetyczny, który dla nas jest przeciez osobistą tragedią! Ileż to razy ja z zazdrością spoglądałam na te opalone dziewczyny, które mogą założyć krótką spódniczkę nie wstydząc się paskudnych białych plamisk.... Latem dopada mnie dół :(
Ja także usłyszałam śmieszną rzecz od jednego specjalisty - "to może być alergia na grzyba". :grin: :hahaha: :hahaha:
Dodam, że owy pan ma prywatny gabinet leczący różne alergie. Usiłował mnie namówić na wizytę u siebie, a za wizyte bierze sporo :mrgreen: ale oczywiście, nie dałam sobie wmówić takiej bzdury.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo