Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XXX
Autor Wiadomość
Tomasz152 

Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 17:09   XXX

XXXXXX
Ostatnio zmieniony przez Tomasz152 Pon 14 Mar, 2011 13:14, w całości zmieniany 2 razy  

vojtek 

Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 18:07   

Po wpisaniu w google "vitiligo melanotan", pierwszy wynik mówi o tym, że melanotan nie ma wpływu na bielactwo.

butterfly 
crazy

imie: Weronika
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 19:48   

http://www.youtube.com/watch?v=AgOxGGL-s98

to filmik , który znalazłam na temat melanotanu, niestety wygląda na to, ze lek ten powoduje równomierną opaleniznę całego ciała, i nie da się go zastosowa tylko na jego częsc. Naukowcy skupiają się raczej na tym, ze dzięki malanotanowi bedziemy mogli prawdopodobnie zapomniec o raku skóry i oczywiscie nikt nie mysli o bielactwie... jak by nie bylo oni nadal traktują naszą chorobę jako "defekt kosmetyczny" zapominając o naszym kompletnie osłabionym układzie immunologicznym i braku komfortu psychicznego jesli chodzi o wygląd...

gdybym tak mogla dac im znac :krzeselko: zeby popracowali nas naszymi plamiskami, mysle ze ten caly melanotan moznaby jakos poprzerabiac i wyszedlby skuteczny lek na bielactwo...
"Po paru latach, jakie od dnia stworzenia przeszły, dzi? już jasno widać, że Panu Bogu poza kotami nic do końca się nie udało. Koty s? stworzeniami skończonymi, reszta ?wiata, ł?cznie z psami, jest wadliwa." Jerzy Pilch

ryhuu32 

Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 20:35   

ja o tym leku raczej nic nie wiem ale znalazlem cos innego:zwie sie ANTIVITILIGO i jest to jak czytam zestaw jakich herbat czy ziol moze??zainteresowanych zapraszam:http://www.antivitiligo.com/?gclid=CI7K2fKRvI4CFQFlXgod9mmI1Q :zdrówko:

maciek_11 

pole1: 143
imie: Maciek
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 21:03   

czesc Ryhu! jak sie dobrze przygladnac to platnosci Wester Union przy zamowieniach laduja nie w USA tylko w Pakistanie, a ten kraj jest prawdziwą wylegarnia oszustow. Pamietam juz chyba z 10 roznych specyfikow z Pakistanu ktore mialy pomagac...
Moze akurat ten jest rewolucyjny ale ja raczej nie bede testowal ;) jezeli ktos chce ryzykowac to niech potem da znac czy pomoglo :)
pozdrawiam !!

Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 22:43   

Zastanawiam sie, jak autor tematu uzasadnia jego tytul? Poczytalem forum i o leczeniu bielactwa, tym bardziej skutecznym leczeniu nic tam nie ma :ehh: Pisza ludzie, ze w przypadku naszej choroby, Melanotan nie dziala na miejsca pozbawione barwnika, co, jak wspomnial vojtek, mozna latwo znalezc w necie.

Ryhu, Maciek dobrze okreslil sytuacje, te wszystkie antivitiligo super leki, 100% gwarancji lub zwrot gotowki to sciema. Wg mnie nie warto sobie tym zawracac glowy. Nalezy miec jedynie swiadomosc, ze chcacych nas nabic w butelke nie brakuje. Jak sie cos pojawi konkretnego, bedzie to poparte konretnymi, wiarygodnymi badaniami i komentarzami naukowcow i lekarzy, a nie dwoma zdjeciami przed i po "leczeniu".

kasta15 
Ania

pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2008 09:25   

Dokładnie... nie maja pojęcia czym jest nawet nasza choroba, zapytałam takich naciągaczy wprost w Poznaniu, miny mieli nie z tej Ziemi, bo fotki przed i po to świetna robota grafików. Nawet nie przeprosili. Nie wierzę, że było im głupio. Najważniejsze- nie dać zrobić z siebie i...

Odpowiedz do tematu