Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XXX
Autor Wiadomość
Tomasz152 

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 2
  Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 17:09   XXX

XXXXXX
Ostatnio zmieniony przez Tomasz152 Pon 14 Mar, 2011 13:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
vojtek 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 27
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 18:07   

Po wpisaniu w google "vitiligo melanotan", pierwszy wynik mówi o tym, że melanotan nie ma wpływu na bielactwo.
 
 
butterfly 
crazy

imie: Weronika
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 19:48   

http://www.youtube.com/watch?v=AgOxGGL-s98

to filmik , który znalazłam na temat melanotanu, niestety wygląda na to, ze lek ten powoduje równomierną opaleniznę całego ciała, i nie da się go zastosowa tylko na jego częsc. Naukowcy skupiają się raczej na tym, ze dzięki malanotanowi bedziemy mogli prawdopodobnie zapomniec o raku skóry i oczywiscie nikt nie mysli o bielactwie... jak by nie bylo oni nadal traktują naszą chorobę jako "defekt kosmetyczny" zapominając o naszym kompletnie osłabionym układzie immunologicznym i braku komfortu psychicznego jesli chodzi o wygląd...

gdybym tak mogla dac im znac :krzeselko: zeby popracowali nas naszymi plamiskami, mysle ze ten caly melanotan moznaby jakos poprzerabiac i wyszedlby skuteczny lek na bielactwo...
 
 
ryhuu32 


Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 40
Skąd: brzesc kujawski
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 20:35   

ja o tym leku raczej nic nie wiem ale znalazlem cos innego:zwie sie ANTIVITILIGO i jest to jak czytam zestaw jakich herbat czy ziol moze??zainteresowanych zapraszam:http://www.antivitiligo.com/?gclid=CI7K2fKRvI4CFQFlXgod9mmI1Q :zdrówko:
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 21:03   

czesc Ryhu! jak sie dobrze przygladnac to platnosci Wester Union przy zamowieniach laduja nie w USA tylko w Pakistanie, a ten kraj jest prawdziwą wylegarnia oszustow. Pamietam juz chyba z 10 roznych specyfikow z Pakistanu ktore mialy pomagac...
Moze akurat ten jest rewolucyjny ale ja raczej nie bede testowal ;) jezeli ktos chce ryzykowac to niech potem da znac czy pomoglo :)
pozdrawiam !!
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2007 22:43   

Zastanawiam sie, jak autor tematu uzasadnia jego tytul? Poczytalem forum i o leczeniu bielactwa, tym bardziej skutecznym leczeniu nic tam nie ma :ehh: Pisza ludzie, ze w przypadku naszej choroby, Melanotan nie dziala na miejsca pozbawione barwnika, co, jak wspomnial vojtek, mozna latwo znalezc w necie.

Ryhu, Maciek dobrze okreslil sytuacje, te wszystkie antivitiligo super leki, 100% gwarancji lub zwrot gotowki to sciema. Wg mnie nie warto sobie tym zawracac glowy. Nalezy miec jedynie swiadomosc, ze chcacych nas nabic w butelke nie brakuje. Jak sie cos pojawi konkretnego, bedzie to poparte konretnymi, wiarygodnymi badaniami i komentarzami naukowcow i lekarzy, a nie dwoma zdjeciami przed i po "leczeniu".
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2008 09:25   

Dokładnie... nie maja pojęcia czym jest nawet nasza choroba, zapytałam takich naciągaczy wprost w Poznaniu, miny mieli nie z tej Ziemi, bo fotki przed i po to świetna robota grafików. Nawet nie przeprosili. Nie wierzę, że było im głupio. Najważniejsze- nie dać zrobić z siebie i...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo