Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
witam was !
Autor Wiadomość
go?ka 
gosiaczek


imie: małgorzata
Dołączyła: 15 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: ozorków
Wysłany: Pon 15 Wrz, 2008 18:53   witam was !

witam was ! nareszcie zdecydowałam się dołączyć do ludzi wyjątkowych jak nazywa nazywa nas mój kolega który tak jak my choruje na bielactwo .ja niestety nie mam w sobie tyle optymizmu .Chorują już 11 lat po urodzeniu najmłodszej córki na początku plamy były przy paznokciach potem się powiększały .Teraz mam na twarzy rękach nogach po prostu nie mogę na siebie patrzeć mimo że wszyscy pocieszają że to nic takiego....Prubowałam samego vitixu i nic lamp i nic mało tego po każdym większym stresie pojawiają się nowe plamiska .........Z tego powodu nie pracuję w swoim zawodzie no bo jak pani w przedszkolu może mieć plamy.prubowałam betakarotenu i nic teraz piję ziele bodziszka iwitaminę B poradżcie co robić pozdro
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008 16:31   

przede wszystkim nie przejmuj się tym tak bardzo, bo to tylko pogarsza sprawę, ten cały stres i w ogóle... spróbuj zasięgnąć rady lekarza... i nie poddawaj się w leczeniu, bo tu trzeba cierpliwości by uzyskac jakiekolwiek efekty no i jeszzce do tego nie denerwować się bo repigmentacja nigdy nie nastąpi :)
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 20 Wrz, 2008 13:23   

Nie oszczędzaj na to pieniedzy, bo zdrowie jest najwazniejsze, odtruj sie nie jedz fastfoodow, nie pij duzo alkoholu, nie pal papierosow, po prostu o siebie dbaj, pij zioła na uspokojenie, spróbuj dziurawiec, bodziszek, olej babci, duzo jest dzis do wyboru, probuj wszystkiego, nie stoj w miejscu bo to uleczalna choroba:)
 
 
Ulencja 


imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 277
Skąd: Toruń
Wysłany: Śro 24 Wrz, 2008 15:58   Re: witam was !

gośka napisał/a:
witam was ! nareszcie zdecydowałam się dołączyć do ludzi wyjątkowych jak nazywa nazywa nas mój kolega który tak jak my choruje na bielactwo .ja niestety nie mam w sobie tyle optymizmu .Chorują już 11 lat po urodzeniu najmłodszej córki na początku plamy były przy paznokciach potem się powiększały .Teraz mam na twarzy rękach nogach po prostu nie mogę na siebie patrzeć mimo że wszyscy pocieszają że to nic takiego....Prubowałam samego vitixu i nic lamp i nic mało tego po każdym większym stresie pojawiają się nowe plamiska .........Z tego powodu nie pracuję w swoim zawodzie no bo jak pani w przedszkolu może mieć plamy.prubowałam betakarotenu i nic teraz piję ziele bodziszka iwitaminę B poradżcie co robić pozdro
A wiesz ,że to paskudztwo powstaje przede wszystkim ze stresów? Im więcej myślisz,tym bardziej się dołujesz i plam przybywa! Ja nie dopuszczam do siebie tej mysli ,że mam bielactwo,ciągle sobie wyobrażam jak budzę się rano i nie ma żadnej plamki.
 
 
Renata Kołacka 
ata

imie: Renata
Dołączyła: 31 Sie 2008
Posty: 7
Wysłany: Pon 20 Paź, 2008 22:26   

Cześć Gosiu ! Faktycznie nie zamartwiaj się tak bardzo, bo to ponoć nie pomaga a szkodzi.Pamiętaj ,że nie liczy się wygląd zewnętrzny tylko charakter człowieka, głowa do góry. :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo