Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BaiDianFeng
Autor Wiadomość
Julita 

Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:01   BaiDianFeng

Przed chwila znalazlam w necie taka strone :http://www.melisamed.pl/baidianfeng-najskuteczniejszy-srodek-na-bielactwo-leukoderma-witiligo-achromia-p-67.html.Sa to jakies kapsulki m.in.na bielactwo.Co o tym sadzicie??

nowy2009 

Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:15   

U nich na stronie pisze
48 kapsułek 72zl

Na stronie http://nadzieja.pl/zielarz/index.html
u pana SŁAWOMIRA GROMADZKIEGo
1 opakowanie (40 kaps.) wynosi ok. 30 zł.

Pisze ze daje najlepsze efekty.

Julita 

Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:24   

I co Ty na to??? :grin: Próbujemy??

nowy2009 

Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:29   

Mi pomaga Domowa lampka UVB+bodziszek+dziurawiec
Napisze maila do tego pana i dowiem się jaka jest cena, jak będę w mieście to dowiem się czy w sklepie zielarskim albo ze zdrowa żywnością maja taki coś i czy umieją ściągnąć. Porównam ceny gdzie taniej i napisze ci

Julita 

Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:48   

Ja juz napisalam do tego zielarza.Dziekuje jednak za chec pomocy!!A Ty duzo masz plam??

nowy2009 

Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 13:52   

Na brzuszku mam dużą plamkę, ale zlewa mi się po naświetleniu,tak samo jak nadgarstek, narazie tylko łokieć stawia opór.

blabla 

pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Wysłany: Sob 13 Cze, 2009 17:07   

ja biore bai dian feng jiaonang - znam te leki od 12 lat, systematycznie biore seriami 6 opakowan-2ms przerwy od lutego. nie wiem czy mi pomagaja, choc barwnik wraca, to trudno powiedziec po czym bo stosuje duzo specyfikow, ze sam nie wiem :P a moze one zachamowaly bielactwo 12 lat temu? kto wie - ale tego sie nie dowiem :D

nowy2009 

Wysłany: Nie 14 Cze, 2009 00:18   

Blabla gdzie to zamawiasz??

cris 

Wysłany: Pon 15 Cze, 2009 19:09   

Witam szczerze Mówiąc brałem te tabletki przez ponad 2 miesiące. Żadnego rezultatu. Wprawdzie nie przybyło mi żadnej plamki ale to raczej z braku stresu niż z tych tabletek

melia09 

imie: Amelia
Pomogła: 1 raz
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009 19:39   

Witam. Ja także brałam je ponad 2 miesiące. Po miesiącu brania pogorszyło mi się. Wyszły mi plamy na rękach(od końcówek palców po nadgarstki), na przedramionach, twarzy(okolice ust, broda, policzki), dekolt ( tu na szczęście małe białe kropki). Najgorsze jest to że siada wątroba. Nie polecam!!!!

xmati6 

imie: Bartek
Wysłany: Wto 16 Cze, 2009 20:38   

Ja też czytałem duzo na forach ze nie pomaga w ogóle :-?

blabla 

Wysłany: Wto 16 Cze, 2009 20:45   

melia09 napisał/a:
Witam. Ja także brałam je ponad 2 miesiące. Po miesiącu brania pogorszyło mi się. Wyszły mi plamy na rękach(od końcówek palców po nadgarstki), na przedramionach, twarzy(okolice ust, broda, policzki), dekolt ( tu na szczęście małe białe kropki). Najgorsze jest to że siada wątroba. Nie polecam!!!!

nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie chyba zatrzymalo troche vitiligo, poniewaz nie postepowalo tak szybko. nie wiem czy to po tym czy samo z siebie. a skad wiesz, ze niszczy watrobe ? plamy mam w podobnych miejscach co Ty....

podobno te leki pomagaja tylko i wyl. w polaczeniu z chinska dieta/odzywianiem.
Ostatnio zmieniony przez blabla Wto 16 Cze, 2009 20:50, w całości zmieniany 1 raz  

melia09 

Wysłany: Śro 17 Cze, 2009 09:34   

Witam. Z ta wątroba to sama wywnioskowałam, po łykaniu 8 tabletek dziennie bolał mnie brzuch i wywalało mi wątrobę. nie miałam pojęcia że te tabletki trzeba było stosować z jakąś dietą. A jeszcze dodam że plamy na rękach pojawiły mi się po miesiącu stosowania i przestały się rozszerzać jak je odstawiłam. Pozdrawiam.

blabla 

Wysłany: Śro 17 Cze, 2009 09:40   

melia09 napisał/a:
Witam. Z ta wątroba to sama wywnioskowałam, po łykaniu 8 tabletek dziennie bolał mnie brzuch i wywalało mi wątrobę. nie miałam pojęcia że te tabletki trzeba było stosować z jakąś dietą. A jeszcze dodam że plamy na rękach pojawiły mi się po miesiącu stosowania i przestały się rozszerzać jak je odstawiłam. Pozdrawiam.

No troche dziwne, a o tym, ze pomagaja z chinska dieta dowiedzialem sie od Bonifratrow. A co do plamisk, mam w podobnych miejscach i wczoraj myslalem, ze moze faktycznie po nich mi wyskoczyly [po tabsach]. Ale myslac juz realnie systematycznie biore je od lutego [przerwy 1.5ms], a plamy w tych miejscach wyszly mi juz duzo wczesniej.

Z tego co czytalem i mailowalem z pewna osoba, niektorym pomagaly, nawet w magazynie aptekarskim byla o nich mowa. Nie mialem takich objawow jak Ty - bol brzucha, ale mozliwe, ze jestes uczulona na ktorys skladnik leku i lipa z zazywaniem.
Ostatnio zmieniony przez blabla Śro 17 Cze, 2009 09:42, w całości zmieniany 1 raz  

melia09 

Wysłany: Śro 17 Cze, 2009 10:37   

w sumie to sama się dziwiłam dlaczego po ziołach wyszły mi nowe plamy, ale cóż tak to już chyba musi być, może i jestem na jakiś składnik uczulona. Przed zażywanie nie miałam aż tak rozległego bielactwa, były tylko 2 małe plamki na brodzie i koło oczu.

Julita 

Wysłany: Śro 17 Cze, 2009 10:58   

Z tego co czytam to niewielu osobom to pomogło w jakimś stopniu....

xmati6 

Wysłany: Śro 17 Cze, 2009 11:16   

Podsumowując: LIPA.

Ulencja 

imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 14:49   

Tak -lipa i to droga! Przy braniu tych tabletek nie wolno jeść pokarmów zawierających wit C.Tak mi powiedział Ojciec Grande z Legnicy.Mnie nie pomogły wcale i nie polecam

melia09 

Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 20:21   

Ulencja, a nie wiesz może przypadkiem dlaczego nie można ich łączyć z wit. C?

blabla 

Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 21:03   

gdzies czytalem, ze witamina C szkodzi przy bielactwie, gdzie indziej pisalo odwrotnie. i komu to wierzyc? ...

cris 

Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 23:17   

Nikomu nie pomogł ten preparat, więc nie ma co o nim pisać. Nie kupujcie tego i tyle

Ulencja 

imie: Urszula
Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pią 26 Cze, 2009 12:35   

melia09 napisał/a:
Ulencja, a nie wiesz może przypadkiem dlaczego nie można ich łączyć z wit. C?

Bladego pojęcia nie mam.Tak powiedział Ojciec Grande i kobieta w aptece przyklasztornej w Legnicy.Mówiła także ,że sama się wyleczyła z bielactwa tymi tabletkami,ale nie wiem czy to prawda,bo żadnych plam u niej nie widziałam i nie wiem czy w ogóle chorowała. w każdym bądź razie ja przestałam je zamawiać.

radziszon 

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009 19:28   

Czy ktoś z was sie orientuje jaka przerwę trzeba zrobić po 3 miesiącach tego preparatu Biadianfeng żeby móc znowu go zazywać....bo wyczytałem gdzieś że powinno sie zrobic przerwę.

nakpotan 

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2009 22:18   

hej

a wiec w wiekszosci lekarze- zielarze radza tak: podstawawa seria to 11 opakowań. rano 4 kapsułki , wieczorem 4 kapsułki. i tak jemy sobie spokojnie 11 opakowań ( jedno op. to 48 kapsułek ) . ( czyli 11 x 48 = 528 kapsułek : 8 dziennie = 66 dni ) .
POtem 1 miesiac przerwy. Potem znowu to samo . 11 opakowań i .......jak nic sie nie dzieje .to przerwac leczenie , LEK nie działa.
Baidianfend działa na około 10 % chorych na vitiligo a wiec co 1 osoba :( ...słabo :( . ale to TY mozesz byc tą osoba ;) :) :) :> :) .

Jest jeszcze wersja zeby stosowac w ten sposob przez 1 ROK. niby wtedy ma zadziałac , bo organizm sie mocno nasyci lekiem.

to tyle co wiem od kilku lekarzy. JA zjadlem ponad 50 opakowan baidianfeng a plamy nowe powstawaly . nic sie nie zatrzymalo nie mówic o pigmentacji :( .

pozdro.
Ostatnio zmieniony przez nakpotan Pią 18 Wrz, 2009 22:59, w całości zmieniany 2 razy  

xmati6 

Wysłany: Sob 19 Wrz, 2009 09:07   

Czy komukolwiek to pomogło? Slyszalem, ze jedynie z chińską dietą te tabletki pomagają...

Odpowiedz do tematu