Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy preparat - aloe vera - sivera, czy znacie ten preparat?
Autor Wiadomość
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Pon 30 Lis, 2009 14:30   Nowy preparat - aloe vera - sivera, czy znacie ten preparat?

Witam serdecznie,
Dziś moja mama na adres swojego sklepu reklamę pewnego produktu- ALOE VERA - SIVERA. Nie znalazłem tematu o tym preparacie, więc go rach ciach zakładam. Mam pytanie - czy spotkaliście się z tym? Co mnie szczególnie zainteresowało, to jak się domyślacie informacja o tym, że leczy bielactwo. Leczy(jak zwykle) kilkanaście innych chorób ale o tym za chwilę. Tu zamieszczam link do produktu:

http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=17668

jest też filmik, ale tylko w wersji francuskiej, ogólnie o produkcie informują:

http://www.youtube.com/watch?v=gGda6N5zJCo

Otóż co to za produkt, pozwolę powybierać sobie cytaty aby to nakreślić:
"Zespół naukowców pracujących w laboratoriach firmy LR HEALTH & BEAUTY SYSTEMS opracował i opatentował metodę połączenia właściwości leczniczych pokrzywy i aloesu."
Jak zwykle mnóstwo witamin, enzymów, minerałów, cukrów, aminokwasów itp. Żel stosuje się doustnie, a to co piszą o leczeniu bielactwa:"odnawia się pigment, bo zawiera Santan Louxe(?), 2-3 razy dziennie łyżkę." Ponad to polecany jest również przy cukrzycy, chorobach nowotworowych, łuszczycy, atopowym zapaleniu skóry i jeszcze kilkanaście innych. Ogólnie jest to 8 stron, może jak dorwę skaner to poskanuję. Jeżeli słyszeliście już o tym, piszcie proszę, lub po prostu wyrażajcie swoje opinie. Wiem, że już dużo "cudproduktów" się pojawiało, ale warto trwać w poszukiwaniach, mimo wszystko idziemu do przodu. Pozdrawiam!

[ Dodano: Pon 30 Lis, 2009 15:58 ]
http://www.mlr.com.pl/och...-vera?showall=1


a tu znalazłem dość bogatą stronkę o tym produkcie, podobnie piszą jak w otrzymanej reklamie.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 30 Lis, 2009 18:32   

Jaka cena tego?
 
 
Koslo 


Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 29
Wysłany: Pon 30 Lis, 2009 21:18   

Chyba 100zł, gdzieś na jakiejś aukcji zobaczyłem że za 6 butelek 599zł.
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Czw 03 Gru, 2009 12:02   

Odnawia się pigment, bo zawiera Santan Louxe... :hahaha: no jakos nie trafia do mnie to wyczerpujace naukowe wyjasnienie dzialania tego eliksiru... wyglada ze dziala na wszytsko... oczyszczenie z toksyn na pewnoe nie zaszkodzi ale lepiej tanszymi specyfikami...
Jakbym mial kasy jak lodu to bym zaryzykowal kuracje komorkami macierzytmi, w Niemczech dziala jedna klinika koszt 7000 €... co prawda nie pisza ze lecza bielactwo co wynika z kosztow malo kto z powodu bielctwa jest gotowy pozbawic sie takiej kasy... w innych chorobach autoimmunologicznych maja dobra skutecznosc...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo