Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lato
Autor Wiadomość
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Śro 18 Lip, 2012 21:53   

Ja kiedys zauwazylam ze repigmentacja nastepuje szybciej dzieki gingko i kwasie foliowym. Moze one pobudzaja jakos melanocyty. Opalanie tez bardzo pomaga, ja czasami po goleniu nog mam takie kropeczki biale ale jak wyjde na sloncu znikaja natychmiastowow a zima utrzymuja sie z tydz czasu i tez znikaja (ale to moze byc jakas alergia, uczulenie a nie bielactwo ale to sa biale punkciki. )
 
 
Nemek 
S.T.A.R.S.


pole1: 7
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 329
Wysłany: Czw 19 Lip, 2012 10:35   

wlasnie sloneczko pomaga :cool: czesto po lesie spaceruje dobre dotlenienie :twisted: i duzo naturalnych witamin wchlanialem :sick: :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Nemek Sob 21 Lip, 2012 22:57, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
karolcia_le 
Karola


imie: Karolina
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 130
Skąd: uć/wawka
Wysłany: Sob 21 Lip, 2012 00:41   

BLABLA ja mam juz kompletnie dosc na przykład dzisiaj... potem zapomne zajme sie czym innyjm, ale tak jakl dzisiaj nawet nie prosze o zrozumienie bo kazdy i tak nie chce słuchac ani roztlkiwiac sie nad nikim bo tak jak od xomki mozna usłyszec ze sie uzalam nad soba a nie ciesze tym co mam... tylko ze ja widze całokształt.. nie chce litosci ani pocieszania... jak mi smutno to chce sie po prostu smucic.
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012 13:42   

Rozumiem Cie. zaraz ktos napisze ze liczy sie wnetrze a nie wyglad zewnetrzny ale mowiac szczerze większość ocenia po wygladzie. Ja przyznam, sie ze jak kiedys bylam mlodsza i zobaczylam moja ciotke ktora miala plamy (u niej plamy nie byly tak wyraznie co prawda miala je na rekach i szyi ale nie odznaczaly sie az tak bardzo, a dziwne bo miala ciemna karnacje. Jej plamy ta jakby zlewaly sie ze skora i nie rzucaly sie tak w oczy) to sie wystarszylam. Ale patrzac teraz na jej zdjecia to u niej na pierwszy rzut oka nie powiedzielibyscie ze miala bielactwo,
 
 
karolcia_le 
Karola


imie: Karolina
Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 130
Skąd: uć/wawka
Wysłany: Wto 24 Lip, 2012 21:39   

exacly... a ja sie przeiez nie przejmuje... no skad... ale mam prawo wkurzac sie na to, miec dosyc... wszystkiego wszystkiego wszystkiego..

jeszcze jak pomysle sobie ze jest lato a ja cale dnie w tej .. robocie spedzam i nie mam co marzyc o urlopie.. cos mnie strzela :placze:

ale nie poweim ze nie ciesze sie ze mam robote, bo to duza ulga ja miec, na pewno omija mnie w ten sposob jakis stres zwiazany z szukaniem ;) ale czy ten wiążący sie z posiadanie jej nie jest rownoznaczny nie weim... ;) ale jest i niech sobie bedzie :zdrówko:


ehh to tyle zalu na dzisiaj..

krotko mowiac teskni mi sie za słoncem :placze:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo