Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wielka pro?ba o pomoc i wypełnienie ankiety
Autor Wiadomość
voyelle 

Dołączyła: 25 Lut 2013
Posty: 3
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013 20:28   wielka prośba o pomoc i wypełnienie ankiety

Witam, jestem studentką kosmetologii i piszę pracę licencjacką o bielactwie, temat pracy to "jakość życia pacjentów chorych na bielactwo". Bielactwo znam doskonale ponieważ moja mama i przyjaciółka mają zmiany, więc wiem też, że życie z bielactwem nie zawsze jest łatwe. A głównie za sprawą nie wiedzy społeczeństwa na temat vitiligo. Mam ogromną prośbę o pomoc w mojej pracy, chodzi o wypełnienie ankiety na temat bielactwa, nie zajmuję ona dużo czasu, poniżej link, z góry bardzo wszystkim dziękuję za poświęcony czas

http://www.ebadania.pl/6eb8c2b42277b9e4
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Pon 25 Lut, 2013 22:59   

Ankieta wypełniona, powodzenia =]
 
 
sl8er 
sl8er

imie: Łukasz
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 400
Skąd: mrzezyno
Wysłany: Wto 26 Lut, 2013 09:44   

ok wypelnie wieczorem, ale musisz miec na uwadze ze te badania nie beda reprezenatywne dla pacjentow z bielactwem... mam na mysli ze dla pacjentow z bielactwem ktorzy chca sie pozbyc choroby, czyli takich ktorzy sie mniej lub bardziej przejmuja... pewnie zdecydowana wiekszosci wisi to mniej lub wiecej ,,polem kalafiorowym,,... i nie maja konta na przyklad na tym forum... od dermatologa dowiedzieli sie ze nie uleczalne i to by bylo na tyle... ciekawe jak zdefiniujesz bielactwo w swojej pracy..... z tego co wyczytalem na innych forach to wszyscy co mierzyli poziom kortyzolu mieli go podwyzszony... podwyzszony kortyzol do generalnie deprecha... podwyzszony kortyzol spokojnie moze wywowolac bielactwo... co pierwsze jajko czy kura...
 
 
KatarzynaS 

Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 84
Wysłany: Wto 26 Lut, 2013 10:02   

Wypełniłam w imieniu mojego dziecka:)
 
 
voyelle 

Dołączyła: 25 Lut 2013
Posty: 3
Wysłany: Wto 26 Lut, 2013 21:47   

bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety i zachęcam jeszcze tych, którzy mają chwile czasu i chcieliby pomóc.

co do tego, że w badaniu wezmą udział tylko osoby, które się bielactwem przejmują to słusznie na forach internetowych, na facebooku, znajdę tylko takie osoby, ale moje poszukiwania tu się nie zamykają, także liczę, że statystyka będzie choć odrobinę wiarygodna.

jeśli chodzi o moją pracę, o zdefiniowanie bielactwa i wszystkie aspekty z tym związane to temat bardzo złożony i szczerze mówiąc jeszcze nie wiem do jakich wniosków wszystkie moje kroki mnie zaprowadzą, ale w miarę możliwości i czasu chętnie się podzielę jakimiś ciekawostkami np. nowymi metodami leczenia.

pozdrawiam
 
 
limitless 


Dołączyła: 20 Lut 2013
Posty: 60
Wysłany: Śro 27 Lut, 2013 00:16   

ja rowniez wypelnilam :) daj znac jakie beda Twoje przemyslenia
 
 
białas 
albinos

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 64
Wysłany: Śro 27 Lut, 2013 19:57   

Wypełniłem, niech Ci służy.
Pytanie nr 18 poprawiło mi humor :)
Pozdrawiam!
 
 
voyelle 

Dołączyła: 25 Lut 2013
Posty: 3
Wysłany: Sob 02 Mar, 2013 21:38   

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, ilość osób które wzięło udział w badaniu przerasta mojej najśmielsze oczekiwania z przez tygodnia, oczywiście jak to bywa apetyt rośnie w miarę jedzenia i dla wiarygodnych wyników potrzebowałabym jeszcze więcej ankietowanych, do czego serdecznie zachęcam osoby, które jeszcze nie wypełniły ankiety a są tu aktywne.

co do pytania 18, cieszę się że poprawiło komuś humor, choć obawiam się, że wymyślając jej byłam całkowicie poważna :)

pozdrawiam
 
 
Kamilek:) 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 113
Skąd: SRB
Wysłany: Sob 02 Mar, 2013 22:35   

Również wypełniłem, pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo