Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam Serdecznie !
Autor Wiadomość
Maciek Salecki 

Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 15
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007 21:00   Witam Serdecznie !

Witam Wszystkich!

Mam na imię Maciek. Lat 21
Na bielactwo choruję od 9 roku życia. Białe plamy pokrywają moje ciało w około 50%
Jednym słowem moje życie jet do du*y, a wszystko przez te cholerstwo!!

Pozdrawiam Wszystkich Formuowiczów!
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007 21:14   

Witam serdecznie Maćku w naszym gronie, rozumiem Twoje rozgoryczenie i złość na tą cholerną chorobę :(
50% to dość dużo i bardzo Ci współczuję, ja mam kilka na nodze i życie jest dla mnie przesrane :/ ani na plaże nie wychodzę, ani nad jezioro z przyjaciólmi, o spodnicac nie ma mowy, a jestem kobietą i bardzo bym chciała czasami ubrać się ładnie i wyglądać normalnie. I wciąz ten strach czy wyjdą nowe i gdzie ?:(


Pozdrawiam i życzę wielkiej siły do walki z tym dziadostwem :*
 
 
maciek_11 


pole1: 143
imie: Maciek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 205
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 22 Maj, 2007 23:56   

Czesc Maciej !! witam mojego imiennika !! :-) ".. bo wszystkie Ryśki to pozadne chlopy..." - tak samo jak i Maćki :hahaha:
zycze udanego Forumowania!
Amelka !! bardziej dołujaco nie potrafisz juz łobuzico witac Forumowiczow !!?? :roll: "50% to dość dużo i bardzo Ci współczuję, ja mam kilka na nodze i życie jest dla mnie przesrane :/ ani na plaże nie wychodzę, ani nad jezioro z przyjaciólmi" - no w sumie to nic tylko łeb pod tramwaj wlozyc...! :język:
a ja uwazam ze wcale nie jest przesrane !!! nasza dolegliwosc nie czyni nas gorszymi w zadnym sporcie, w zadnej dziedzinie nauki, nie umniejsza nam intelektualnie (a wrecz z tego co zauwazylem na Forum same kumate ludziki sa wyplamkowane) ani nie oszpeca dotkliwie ! wiec nie dramatyzujmy !!! :spoko:
ja sie wcale nie czuje gorszy albo makabrycznie nieatrakcyjny, uwielbiam plaze, uwielbiam jezioro, prowadze zycie 100 razy aktywniejsze i weselsze od wielu "nieplamiastych" osob. wiec moze nie dajmy sie zwariowac i nie dołujmy tez innych..? co Amelka..? :głaszcze:
mam nadzieje ze sie nie pogniewasz za ten wpis, pozdrawiam i Ciebie i Macieja!!
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 10:57   

Witaj Maćku!!!!!!!!!! i zagadząm sie z pzredmówcą...... mamy pod góre z plamami ale one nie mogą mam przsłonić życia bo poj.... dostaniemy, ja tez co co chiwla sparwdzam czy nie ma nowych, ale nie dajmy sie zwriować. pod tymi pamami dalej jestem ja,a jesli sie to komuś nie podoba to pies mu morde lizał!!!!!!!!!!!!!!!1
Maciek życze odwagi do życia i miłegospedzania czasu z nami!!!!!!!!!
kaśka
 
 
Ariel 


imie: Ariel
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 167
Skąd: Sk?din?d
Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 11:04   

Witamy na forum :hi:
Brawo dla dwóch przedpiszących :) :!:
W tutejszym gronie znajdziesz wsparcie i co najważniejsze pogodne i pozytywne nastawienie do wszystkiego, nawet niechcianych plamek :)
W razie potrzeby odwiedzaj śmiało forum a na pewno będzie miło i wesoło (czy też milej i weselej :))

Pozdrawiam
 
 
amelkaa 
mniam :P


imie: Amelia
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 51
Skąd: lubuskie
Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 15:55   

Hehehe, nie gniewam się Maćku :)

po prostu czasem nachodzi mnie taki dół i akurat wtedy naszedł. Nieraz cieszę się że żyję, że nie mam smiertelnej choroby i mam gdzieś te plamy, a nieraz... taki dołek do mnie przychodzi, że nic mi się nie chce :cry:

Ale po to jest to forum, żeby się wspierać i sobie pomagać przetrwać te trudne chwile, prawda?


pzdr :*
 
 
Asia85 

Dołączyła: 14 Kwi 2007
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 17:54   

Cześć Maćku! normalnie jak bym przeczytała wypowiedz, którą sama napisałam..również mam 21 lat i choruje od 9 roku życia..z jedną małą różnicą plamy MIAŁAM na ok.50% ciała, ale nadal jest do du*py ;) pozdrawiam
 
 
macboro 


imie: Maciek
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 23 Maj, 2007 22:36   

Witam imiennika.
To forum chyba ma szczęscie do Maćków :zdrówko: albo plamy szczególnie lubią Maćków :cry:

Tak czy owak trzymam kciuki i głowa do góry bo pozytywne nastawienie to podstawa :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo