Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybielenie??
Autor Wiadomość
Łaciaty:/ 

Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 5
  Wysłany: Sob 01 Wrz, 2007 23:17   Wybielenie??

Już na forum mignęło mi że ktos się całkowicie wybielił. Ja mam na większości ciała plamy i też pasowałaby mi taka ewentualność. Wie ktoś coś o tym? Gdzie się udać, co zrobić itp.?
 
 
butterfly 
crazy

imie: Weronika
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 44
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2007 11:25   

mi kiedys dermatolog powiedzial, ze to mozna robic chirurgicznie, ale to bylo pare lat temu, a niedawno slyszalam o jakiejs masci "dzięki której" znika pigment :placze: , uzywaja tego ludzie ktorym np nie podobaja sie ich piegi, ale wiem ze mozna tym wybielic cale cialo, nie pamietam tylko jak sie nazywala, ale jak znajde to napisze
 
 
lidzia 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 35
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2007 15:36   

witam! mam wybielone cale cialo co nastapilo chyba raczej z przypadku anizeli z zamierzeniem ze taki wlasnie ma byc efekt koncowy....trudno mi to dokladnie stwierdzic bo za wiele z tamtego okresu nie pamietam mialam 8lat. Podobno lekarz uswiadamial rodzicow ze byc moze wroci pigment ale moze tez byc tak ze nie bede mogla sie opalac( chociaz mowil tez aby duzo przebywac na sloncu ze byc moze pigmant wroci). Wtedy wazne jednak dla nas bylo aby pozbyc sie tych plam bo zajmowaly wieksza czesc mojego ciala.Mieszkam w niewielkim miescie i bylo to 22 lata temu wiec dostep do jakichkolwiek informacji na temat tej choroby byl mizerny, lekarze niewiele wiedzieli.....Nie powiem gdzie i jak mozna zrobic dzis depigmentacje. W moim przypadku bylo tak, ze znalazl sie jednak taki dermatolog i to w tej niewielkiej miescinie, ktory stwierdzil ze sa jakies tabletki ale dostepne za granica.Mialy nazwe nie wiem dokladnie-melaninum melanidine -jakos tak, no i sciagnelismy je.Do tego doszly naswietlania nie wiem nawet jakimi lampami no i wybielilam sie. pozdrawiam
 
 
Łaciaty:/ 

Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 5
  Wysłany: Pią 07 Wrz, 2007 18:41   

A nie wiesz gdzie najlepiej się z tym udać?? Jakieś konkrety??
 
 
lidzia 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 35
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2007 12:47   

Nie moge Ci niestety pomoc,bo nie wiem gdzie dzis moglbys sie z tym udac.
 
 
niuu 

Dołączyła: 31 Lip 2008
Posty: 24
Wysłany: Czw 31 Lip, 2008 21:58   bielactwo

ma ktos jeszcze jakies doswiadczenia jesli chodzi o wybielenie? zastanawiam sie nad tym .. skutki uboczne, koszty itd? brdzo prosze o odpowiedz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo