Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warsztaty & spotkania & kamuflaże
Autor Wiadomość
ziolek 
azo


imie: Artur
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 27 Sie, 2008 19:40   Warsztaty & spotkania & kamuflaże

Witajcie,
czytając posty w temacie kamuflaży dochodzę do wniosku, że każdy ma jakiś swój sposób.
Może warto by było wymienić się doświadczeniami, że tak powiem, na wizji :) ?
Zorganizowalibyśmy spotkanko, na które każdy zabrałby swój specyfik/kamuflażowy i poćwiczylibyśmy te plamiska i wymienili doświadczeniami.
Ja mogę zabrać ze sobą Dermotan i dwa pigmenty Dermacolor Kryolan (dwa pigmenty dawały u mnie najbliższy kolorystycznie efekt) plus utrwalacz.
Poza tym, takie spotkanka miałyby też duże znaczenie we wsparciu psychologicznym :)
Ja mieszkam w Wawce i biorąc pod uwagę statystykę, pewnie parę osób by przyszło.
Pozdrawiam,
Artur
Ostatnio zmieniony przez ziolek Czw 28 Sie, 2008 18:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jagusia 

Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 25
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 20:51   

Witam! Mam bielactwo na całym ciele, najwięcej na dłoniach, mniej na twarzy, tylko
wokół oczu. Wypróbowałam wiele specyfików fluidów , samoopalaczy itd. Najskuteczniejsze okazały się chusteczki samooplające, dają efekt delikatnej jednolitej
opalenizny na skórze.Skuteczne szczególnie na twarz. Chusteczki samoopalające firmy
La Roche-Posay, cena ok. 5 zl. dość drogo, ale warto wypróbować. Pozdrawiam Jagusia
 
 
niuu 

Dołączyła: 31 Lip 2008
Posty: 24
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 21:06   

one sa faktycznie dobre, bardzo opalaja ale niestety nie sprawdzily sie u mnie gdyz mam alergie na samoopalacze (co mi sprawy wcale nie ulatwia)
tak wiec dla osob wrazliwych-odpadaja
Ostatnio zmieniony przez niuu Czw 28 Sie, 2008 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ziolek 
azo


imie: Artur
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 21:15   

dzięki jagusiu, tego nie próbowałem, mam nadzieję, że z kupnem nie będzie kłopotów :)

ogólnie jestem wrażliwy , ale z drugiej strony :grin:
Ostatnio zmieniony przez ziolek Czw 28 Sie, 2008 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ziolek 
azo


imie: Artur
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 30 Sie, 2008 09:22   

Dzięki, efekty są niezłe, trochę mylący opis stosowania "po użyciu należy dokładnie umyć dłonie". Zaraz po użyciu?, po 1 minucie?, 5 minutach ?
ale nie ma co marudzić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo