Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
gusia1978
Gość
  Wysłany: Śro 13 Wrz, 2006 10:38   Witam wszystkich

Witam wszystkich. Mam na imię Agnieszka i bielactwo zdiagnozowano u mnie niedawno bo 4 miesiące temu. Dlatego też zmian mam na razie niewiele ale też i moja wiedza o tej chorobie jest nikła. Mam nadzieję, że pomożecie mi uzyskać informacje o tej chorobie i jakichkolwiek możliwościach leczenia. Pozdrawiam wszystkich :wink:
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 13 Wrz, 2006 19:26   

Hej, witamy na forum :)

Tak ogólnie mogę napisać, że sporo informacji, jak już na pewno zauważyłaś, możesz znaleźć na tej stronie. Podstawowe w FAQ oraz wypowiedzi innych osób na forum (możesz skorzystać z wyszukiwarki). Jak nie znajdziesz interesujących Cię informacji, to zapytaj, może akurat ktoś będzie wiedział. Jeśli jesteś zainsteresowana bardziej naukowymi informacjami, zajrzyj do artykułów lub wyślij do mnie maila po plik z pracą magisterską.

W większości chorób jest tak, że wczesne podjęcie leczenia zwiększa jego skuteczność, więc dobrze że intersujesz się tym tematem, również dlatego, że na vitiligo leku jako takiego jeszcze nie ma, każdy musi odnaleźć swój własny sposób na zatrzymanie choroby i jej wyeliminowanie, co nie jest latwe, ale też nie niemożliwe.

Pozdrowienia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo