Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
POMOCY
Autor Wiadomość
bohna 

imie: Bożena
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 1
  Wysłany: Śro 08 Lip, 2009 18:05   POMOCY

cześć jestem Bożena i choruje na tą okropną chorobę około 14 lat nie leczę się już bo straciłam nadzieje.POMÓŻCIE mi :cry:
 
 
bonoo 
bonoo

Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: wielkopolska
  Wysłany: Śro 08 Lip, 2009 19:59   Re: POMOCY

bohna napisał/a:
cześć jestem Bożena i choruje na tą okropną chorobę około 14 lat nie leczę się już bo straciłam nadzieje.POMÓŻCIE mi :cry:

cześć,ja choruję już....prawie 30 lat!chyba miałam z 8 lat kiedy pierwsze plamki pojawiły mi się na rękach.czego ja już nie probowałam!straciłam nadzieję,że odzyskam kiedykolwiek barwnik,tym bardziej,że gdzieś z 15 lat temu odbarwilam się całkowicie.dziś w necie wyczytałam,że są to bardzo rzadkie przypadki,takie odbarwienia.ponoć miały mi się przy tym całkowicie odbarwić też włosy,na szczęście te tylko częścowo straciły pigment.kiedy czytam na forum tyle różnych wiadomości na temat naszej choroby,robi mi się lepiej na duszy- być może faktycznie jeszcze ktoś wynajdzie jakiś specyfik na bielactwo :mrgreen: ?i tak się cieszę,że mnóstwo osób nie poddaje się.ja poddałam się,ostatnie próby leczenia podejmowałam 9 lat temu,jakieś "cudowne"chińskie tabletki.dla mnie znowu okazały się bezskuteczne.trudno i ciężko mi się żyje z bielactwem,mimo tylu lat nie umiem zaakceptować tej choroby,mam lepsze i gorsze dni.najgorsze są własnie teraz,latem.wiadomo dlaczego.dlatego pomagajmy sobie wzajemnie, nawet dobym słowem.pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo