Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
witam
Autor Wiadomość
jola82 

Dołączyła: 22 Lip 2009
Posty: 3
  Wysłany: Czw 15 Paź, 2009 19:33   witam

Witam wszystkich na forum pisze po raz pierwszy.Z bielactwem borykam sie juz 5 lat i po wieloletnim leczeniu i wyprobowaniu wszystkich znanych mi metod leczenia tego paskodztwa daje za wygrana :placze: Pierwsza probe leczenia zaczelam jakies 4 lata temu wydajac duza sume na masc VITIX ktora nie pomogla.Nastepnym kolem ratunku miala byc dieta zgodna z gropa krwi ktora jest bardzo rygorystyczna a rezultatow leczenia nie przyniosla :wstydzi: po wszwertowaniu i przeczytaniu wszystkich informacji dostepnych na temat bielactwa zakupilam balsam babci ktory okazal sie kolejnym niewypalem .Obecnie jestem na kuracji ziolowej chinskimi ziolami BAIDIANFEGJIAONANG ktore niby miale byc najlepsza i najskuteczniejsza metoda leczenia.Okazalo sie ze poza problemami trawiennymi i kilkoma dotatkowymi kilogramami ktorymi mi przybylo po tych cudownych ziolkach plamy zostaly a nawet zaczely pojawiac sie nowe :cry: Wiec jesli ktos naprawde zna jakies lekarstwo na bielactwo kture pomaga a nie tylko uszczupla budrzet domowy prosze o pomoc :wink:
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 15 Paź, 2009 19:42   

jola82 napisał/a:
kture pomaga a nie tylko uszczupla budrzet domowy prosze o pomoc


tutaj raczej bedzie problem bo naprawde dobre lekarstwa kosztuja duzo. ja sie o tym przekonalem ;-) ale warto bylo i nie zaluje ze prawie zbankrutowalem.

chyba, ze taki zwykly beta karoten Ci pomoze lub jakies ziolka.

pozdrawiam
 
 
jola82 

Dołączyła: 22 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Czw 15 Paź, 2009 22:05   

na jakis innym forum przeczytalam chyba twoja opinie (taki mi sie wydaje)na temat ziol BAIDIANFEGJIAONANG podobno stosowales lub stosujesz i kuracja przynosi efekty,Ja stosuje te ziola juz jakies 8 tygodni i rezutatow nie widac,Podziel sie prosze informacjami na temat lekow ktore stosujesz :biggreen:
 
 
milka37 


imie: Kamila
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 43
Skąd: obecnie Wawa
Wysłany: Pią 16 Paź, 2009 16:46   

witam jola82, moim lekarstwem na bielactwo, ktore
jola82 napisał/a:
pomaga a nie tylko uszczupla budrzet domowy
bylo zwyczajne polubienie plamek :)
Tak jak mowi blabla, niestety naprawde dobre lekarstwa, zazwyczaj duzo kosztuja :/
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Nie 18 Paź, 2009 19:07   

Przede wszystkim nie myśl o tym:) wiem, ze to trudne ale ja już sobie radzę z tym;] mam już to gdzieś na prawdę... Dokończę leczenie twarzy i mi to wystarczy, nie zdawałem sobie sprawy, że mam aż tyle plam!! Wokół oczu, ust, na czole, brodzie, jabłku adama, szyi, klatce piersiowej, wokół pępka, całe biodra obsypane, na kostce, pachy, pachwiny, na piszczeli, ręce, dłoni, na plecach na każdym kręgu, kilka znamion Suttona etc. Więc dam sobie spokój z resztą ciała, jest 60% szans, ze kiedyś będę cały biały ale to odległa przyszłość:P
Ostatnio zmieniony przez Lelo3008 Nie 18 Paź, 2009 19:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agunia 

imie: agunia
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 13
Wysłany: Czw 20 Maj, 2010 08:00   

Brawo lelo
Tak powinni myślec wszyscy ci,którzy na to chorują
Pozdrawiam :lol:
 
 
alenda 


imie: Olcia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2009
Posty: 134
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Śro 02 Cze, 2010 21:22   

Witaj. A jakie to zioła?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo