Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jest nadzieja!!!
Autor Wiadomość
mates7 
kulturysta


imie: Mateusz
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 14
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013 18:57   Jest nadzieja!!!

http://kosmetologia.com.p...-bielactwa.html

Co o tym sądzicie?
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013 20:02   

Super :-)
Ciekawe czy uda się to opatentować.
 
 
arabika 
ania

imie: ania
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Maj 2013
Posty: 262
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013 20:14   

z tego co wiem to juz Jan jakis czas temu wypowiadal sie na temat zmodyfikowanego bialka HSP70i ...itp. warto poczytac
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Czw 20 Cze, 2013 21:36   

nie mogę znaleźć wypowiedzi Jana możesz mi napisać co na ten temat mówił Jan?

[ Dodano: Czw 20 Cze, 2013 22:42 ]
juz mam :biggreen:

http://vitiligo.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1333
W tym artykule jest zaprezentowane badanie naukowe, które pokazuje że dostarczenie białka HSP70i powoduje, że komórki przestają być uszkadzane.
I teraz wyjaśnienie to to wszystko oznacza i dlaczego tak kombinują.
Białka HSP to białka szoku cieplnego, które pełnią rolę cząsteczek odpowiedzialnych za ochronę powstających białek przed błędami w ich formowaniu. Białka które powstają pełnią różne role w organizmie i są odpowiedzialne za prawidłowe procesy komórek. Produkcja HSP wzrasta w odpowiedzi na infekcje, zapalenie, działanie toksyn, promieniowanie UV, głodzenie, niedotlenienie, działanie metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, miedź, rtęć itp. Część HSP produkowana jest w komórce cały czas. Zaburzenie w białkach HSP tutaj HSP70 powoduje, że białka regulujące pracę i ochronę komórki nie spełniają swojej roli i komórka zostaje uszkodzona, przestaje pełnić swoją rolę. A to powoduje, że procesy zapalne wywołane komórkami tucznymi uszkadzają tkankę. Zaburzenia w produkcji białek HSP70 powodują że tkanką nie ma ochrony przeciw uszkodzeniom. Każdy rodzaj uszkodzenia tkanki powinien powodować wzrost białek HSP jeżeli tego nie ma powstaje po czasie plama.
W artykule w nazwie HSP70 jest litera i co ma umożliwić firmie opatentowanie białka i czerpanie z tego powodu dużych korzyści. Białko HSP70 bez i jest substancją naturalną i takiej nie można opatentować i nie można zarobić.
Stosowanie takiego leku działa tylko wtedy gdy się go cały czas zażywa bo to nie rozwiązuje problemu tylko powoduje, że dostarcza się do organizmu substancje która zastępuje jakieś działanie organizmu. Organizm sam nie wyprodukuje HSP70i zmodyfikowanego białka, które po pewnym czasie ulega degradacji. Jak organizm go nie wyprodukuje to trzeba go dostarczać systematycznie aby choroba nie powracała.

Żyjemy w takich czasach, że wyleczenie choroby jeszcze nieuleczalnej musi spełniać następujące warunki:
1. Lek na chorobę mus się dać opatentować,
2. Lek nie może leczyć choroby tylko ma blokować objawy,
3. Lek ma działać tylko wtedy gdy się go zażywa w systematycznie. Odstawienie leku przywraca chorobę.
Choroby jeszcze nie wyleczone traktuje się jak obszar biznesowy, na którym można zarobić. Można by wyznaczyć algorytm, który na podstawie liczebności chorych będzie wyznaczał dawkę leku i cenę na miesiąc co staje się warunkiem wejściowym do wyprodukowania leku i warunkuje kierunek badań.

[ Dodano: Czw 20 Cze, 2013 22:45 ]
czytajać dalej wypowiedzi Pana Jana to jak byk mam stan zapalny
 
 
szanti12318 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 736
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013 07:54   

ja znalazłam informacje o tym na you tube http://www.youtube.com/watch?v=-vt_xO2rraQ publikacja tego filmiku była 9kwietnia 2012 więc może już cos się ruszyło w tej sprawie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo