Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Własna lampa + protopic
Autor Wiadomość
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 15 Paź, 2010 11:00   

Czytałam......czytam...........i potraktowałam jedną plamkę brutalnie ,pilniczkiem do paznokci :hahaha: zobaczę co będzie się działo jak zejdzie strupek :roll: w moim przypadku poparzenie "zdrowej" stopy słońcem,skończyło się tym ,że gdzie nie miałam plam,zrobiły się :sad: Jak chciałam poparzyć plamy,niestety.....nic je nie ruszało :evil:
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Pią 15 Paź, 2010 12:57   

no właśnie to może być broń obosieczna

1) tam, gdzie poparzyłam lampką zdrową skórę pigment zniknął. na szczęście wrócił w większości miejsc po jakimś czasie

2) zastanawiałam się nad powstawaniem u mnie nowych przebarwień, bo ostatnio ich sporo zauważyłam i tak:
-pojawiły się na prawej dłoni - mam małego kota, bawiłam się z nim dużo i często miałam całą tę dłoń podrapaną, lewej nie i na lewej nic nie ma
-pojawiły się na łydkach - od jakiegoś czasu regularnie zaczęłam używać depilatora
-kiedyś pojawiła mi się plama na czole - w okresie, kiedy jako nastolatka miałam obsesję wyciskania zaskórników ;p
-no i wydaje mi się, że skóra pod brwiami jest odbarwiona tam, gdzie reguluję brwi

tego wszystkiego właściwie nie widać, bo jestem kompletnie nieopalona, ale wydaje mi się, że moje rozumowanie jest słuszne
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 15 Paź, 2010 18:22   

Wiesz Abi,też rozmyślam nad śladami po zadrapaniach po mojej kotce :roll: Jedne ślady pozostają białe,inne są przez jakiś czas ,ale później znikają....czemu tak reaguje moja skóra.... :roll: hmm........
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 19 Paź, 2010 12:17   

dario5060 - mam pytanko,jak strupki Ci schodziły to od razu były widoczne plamki z pigmentem?? Bo u mnie już strupek zszedł,ale póki co to mam zaróżowione lekko to miejsce :roll:
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Wto 19 Paź, 2010 12:54   

u mnie to trwa kilka dni po zejściu strupka, że tak pozwolę sobie się wtrącić :D
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 19 Paź, 2010 13:29   

Abi Tobie też wraca pigment ,tak jak dario-wi5060 ?? Poczekam,zobaczę co dalej będzie się z nią działo :mrgreen:
 
 
Abi 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 542
Wysłany: Wto 19 Paź, 2010 15:52   

nie do końca, niestety

kilka razy zdarzyło i się sparzyć mocno zdrową skórę
w tym miejscu znikał mi pigment, ale wracał po jakimś czasie po zagojeniu się rany
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo