Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ankieta o jako?ci życia i stresie w vitiligo
Autor Wiadomość
magda 

Dołączyła: 25 Mar 2006
Posty: 1
Wysłany: Sob 25 Mar, 2006 19:21   Ankieta o jakości życia i stresie w vitiligo

Witam. Jestem studentką V roku CMUJ i interesuję się dermatologią. Jestem także członkiem Dermatologicznego Koła Naukowego i wraz z koleżankami piszemy pracę na temat jakości życia oraz poziomu stresu w vitiligo. Zgodnie z poradą Moderatora postanowiłam zamieścić ankietę w internecie: www.tdi.pl/ankiety.doc . Na podstawie ankiet ma powstać praca porównująca jakość zycia w vitiligo, chorobach łojotokowych (trądzik zwykły, różowaty i łojotokowe zapalenie skóry)na) oraz w grupie kontrolnej prezentowana na międzynarodowej konferencji studenckiej. Bardzo proszę chętnych o wypełnienie ankiety. Zajmuje to około 10 min i bardzo nam pomoże w ocenie jakości żecia i stresu jaki wywołuje choroba-czyli aspekcie dotychczas niedocenianym, a jednak bardzo ważnym Wypełnione ankiety proszę wysyłąć na adres: magdadomagala@interia.pl. W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać, smsować lub dzwonić na nr 600 85 88 91. Jeśli ktoś będzie chciał otrzymać ankietę mailem to też chętnie ją wyślę. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Magda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo