Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
true cover
Autor Wiadomość
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011 12:18   true cover

Słyszeliście o tym "cudzie kosmetycznym"?
http://www.thanedirect.co...r/truecover.php
Reklama leci ciągle na tv mango. Zastanawiam się nad tym ,ale nie wiem czy o nie kolejny badziew za dużą kase (chyba 170 zł).
 
 
ewebe 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 58
Wysłany: Nie 30 Sty, 2011 14:17   

wygląda zachęcająco...zwłaszcza te spektakularne efekty... ale jakoś nie mam zaufania do Mango...gdyby to było tańsze, to można by zaryzykować.... może stanieje :) :wink:
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pon 31 Sty, 2011 10:00   

to jest takie cos jak z serii DERMABLED firmy VICHY tu jest link lub wejdz na strone Vichy i tam jest wiele takich podkładów http://www.vichyconsult.p...ermablend.aspx, lub http://www.vichy.net.pl/p...cy-15-Opal.html
 
 
martusia33 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011 17:56   

Ja zamówiłam ten cud kosmetyczny po namowie męża, czy ktoś może stosował ? Fajnie, że w zestawie są dwa odcienie, które można łączyć i mieszać. Zobaczymy, czy naprawdę tak wspaniale wszystko zakrywa. Pozdrówki dla wszystkich.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Nie 22 Maj, 2011 21:58   

martusia33 napisał/a:
Ja zamówiłam ten cud kosmetyczny po namowie męża, czy ktoś może stosował ? Fajnie, że w zestawie są dwa odcienie, które można łączyć i mieszać. Zobaczymy, czy naprawdę tak wspaniale wszystko zakrywa. Pozdrówki dla wszystkich.


napisz o efektach, jesteśmy ciekawi :) :) :)
 
 
martusia33 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 03 Lip 2009
Posty: 70
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011 08:39   

Witajcie ! Więc mam już ten cud kosmetyczny, moje pierwsze doświadczenia na 30 stopniowym uple nawet się sprawdziły (nic nie spłynęło) . Stosuję tylko na twarz i w skali 1 do 10 dam 9 :razz: dla mnie jeden z lepszych kosmetyków jakie do tej pory miałam. Plusy to dwa odcienie w zestawie, które można mieszać dowolnie, więc nie ma ryzyka, że kupimy za jasny lub za ciemny, bardzo wydajna konsystencja, więc starczy mi pewnie na kilka m-cy i cena nie jest taka straszna chyba 99 zł (czasami za puder płaci się 50 zł, który baaaardzo szybko się kończy). Będę eksperymentować dalej. Coś tam pewnie jeszcze skrobnę. Dziś podejmuję też ostatnią próbę walki z chorobą, mam wizytę u dermatologa i może zdecyduję się na terapię laseram (jeszcze tego nie próbowałam) jeśli będą efekty to napiszę, ale nie dam się naciągnąć na kolejne terapie, które nie działają. 3majcie kciuki. Pozdrówki dla wszystkich.
 
 
smashm 

Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 8
Wysłany: Wto 31 Maj, 2011 21:40   

Martusia, miałam naświetlania laserem z moich doświadczeń niestety jest to bardzo czasochłonne, bolesne i niewiele pomogło. Dużo większe efekty dawały naświetlania.
 
 
jachna 

Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 4
Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 01:12   

Link podany przez Kumciaki chyba już nie pokazuje tego co miał pokazywać ale jeśli mówicie o tym http://www.mango.pl/uroda...odklad_matujacy to chyba już go chyba wycofali ale widzę, że mają inne podobne i to po 79 zł przecena ze 179 zł haha! Czyli jednak bo jak na pierwszy rzut oka porównałam cenę z pierwszego postu z tą ze strony mango to się dziwiłam skąd ta róznica.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo