Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Żywotno?ć wł?snej lampki
Autor Wiadomość
Disorder 

pomogl: pomogl
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 46
Skąd: Ldn :)
Wysłany: Śro 29 Cze, 2011 20:33   Żywotność włąsnej lampki

Potrzebuje pomocy, bo nigdzie nie mogę znaleźć ani na stronach producentów ani tutaj na forum tematu odnośni żywotności promiennika UVB 311nm PL-S 9 W/01/2P. Nie wiem po czym poznać, że już się "wysłużył". Niby światło promiennika jest ok z tym, że teraz nie przynosi żadnych efektów, na które wcześniej nie musiałem zbyt długo czekać.

Pozdrawiam
 
 
Karolak 


imie: Karolina
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 12 Lis 2009
Posty: 414
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011 10:05   

Ponoć pali się 350godzin ja mam lampę od 4.12.2009 i dalej świeci .... kiedyś liczyłam godziny, ale w połowie się pogubiłam i teraz nie liczę...

[ Dodano: Czw 30 Cze, 2011 11:17 ]
właśnie zadzwoniłam z ciekawości do http://www.optimed.home.pl/ gdzie kupowałam lampę, i lampka trzyma do 300 godzin wiec moja na pewno umarła, ale w poniedziałek będzie nowa, koszt 175 złoty.. ach ;))

[ Dodano: Czw 30 Cze, 2011 11:17 ]
Ach Pan powiedział,że jeżeli nie ma efektów przy naświetlaniu to lampka umarła, więc lepiej zamów sobie nową.
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 30 Cze, 2011 19:47   

hola, hola...

muszę poczytać ale o ile mi wiadomo to lampa/swietlówka tzn. jej promieniowanie te specyficzne spectrum, które nam pomaga to póki lampa swieci to działa.

w zwykłych swietlówkach takich długich zużycie(wypalenie luminoforu chyba:-)) oznacza ze swietlówka padła objawia się to zaczernieniem koncówek:-)

jesli twoja swieci to działa poproatu moze juz na ciebie to swiatło nie dział o tak małej mocy np. 9w..
Ostatnio zmieniony przez Dawid Czw 30 Cze, 2011 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo