Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tabletki VITIX
Autor Wiadomość
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 19 Sie, 2009 21:54   

ngosia napisał/a:
Zdziwiłam się, że nawet po polsku było parę słów napisane, zastanawia mnie tylko, dlaczego nie ma tam ani jednego słowa, że tabletki stosuję się w celu leczenia Vitiligo. Nie zastnawialiście się nad tym


nie we wszystkich lekach na vitiligo tak pisze, ze to na to, ja uzywam novitilu i pisze, ze jest na depigmentacje barwnika skory, a nie pisze prosto Vitiligo. w vitix i novitil sa skroty od vitiligo - no-"vitil" i "vit"ix. proste jak budowa cepa. a vitix tabletki dzialaja jako przeciwko wolnym rodnikom.
 
 
jojo 

Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 4
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 08:42   

czesiu dzięki za tabletki.paczka doszła, wszystko gra.pozdrawiam
 
 
be_st 

Dołączyła: 12 Lip 2009
Posty: 31
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 10:46   

i do mnie tabletki dotarły ; WIELKIE DZIĘKI CZESIU ! :hura:
 
 
Kasia77 

Dołączyła: 28 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 16:34   

Do mnie też dotarły, chociaż odbiorę je dopiero w sobotę. Dołączam się do podziękowań :!: :!: :!: :!: Duża buźka za pomoc :lol:
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 20 Sie, 2009 23:22   

Jak komus pojawi sie pigment po tych tabletkach - obowiązkowo PISZCIE :!:
 
 
Tobiasz85 
"]pzdr

imie: Tobiasz
Dołączył: 07 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Pułtusk
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009 15:21   

Serdeczne Dzięki Czesiu za przesyłkę z tabletkami :grin: !!!Paczka dotarła już w poniedziałek. :grin:
 
 
mannitou3 

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 11
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009 20:03   

XXX185 napisał/a:
Dzięki Czesiu za przesyłkę!!Paczka dotarła już w poniedziałek ale nie było mnie w domu,więc mogłem ją odebrać dopiero dzisiaj.Niestety z wyników badań wątroby wyszło,że jest lekko podrażniona więc na razie zrezygnuję z przyjmowaniu vitixu przynajmniej na miesiąc.
Jeszcze raz dzięki za pomoc!!


Mam problemy z watroba - czy tabletki vitix negatywnie na nia wplywaja? czy cos o tym wiadomo? (co ciekawe byc moze nawet problemy z watroba spowodowaly problemy z bielactwem - kto wie...)
 
 
XXX185 
kwiatek

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 50
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009 20:36   

Z tego co wyczytałem na forum osoby które przyjmowały vitix i następnie robiły badania wątrobowe wszystko miały ok.Ja na razie zrezygnowałem z wszystkich specyfików które przyjmowałem żeby wątroba trochę odpoczeła( z vitixu również)Rozmawiałem jednak kiedyś ze znajomą farmaceutką na temat tych tabletek i powiedziała mi,że nie są najlepsze dla wątroby,więc sam się teraz zastanawiam niby dlaczego?,przecież to tylko witaminy i wyciąg z melona może ktoś powie coś więcej na ten temat?
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009 21:32   

Ja rownież otrzymalam przesylke z tabletkami;D Dzieki Czesiu :mrgreen:
 
 
mannitou3 

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 11
Wysłany: Pią 21 Sie, 2009 22:42   

XXX185 napisał/a:
Z tego co wyczytałem na forum osoby które przyjmowały vitix i następnie robiły badania wątrobowe wszystko miały ok.Ja na razie zrezygnowałem z wszystkich specyfików które przyjmowałem żeby wątroba trochę odpoczeła( z vitixu również)Rozmawiałem jednak kiedyś ze znajomą farmaceutką na temat tych tabletek i powiedziała mi,że nie są najlepsze dla wątroby,więc sam się teraz zastanawiam niby dlaczego?,przecież to tylko witaminy i wyciąg z melona może ktoś powie coś więcej na ten temat?


Wiesz... wątroba nie lubi niczego tak naprawdę jeśli się coś bierze przez dłuższy czas - stąd uwagi farmaceutów... O ile zorientowałem się na forum to protopic jest silnym specyfikiem i nie współdziała z wątrobą najlepiej (a wątroba to taka fabryka co wszystko co zjemy przetwarza)... ale czy ktoś może był u tej babki z Towarowej - może ona coś wie? czy ona coś sugeruje na temat vitixu?
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 22 Sie, 2009 09:22   

sztuczne witaminy gorzej sie przyswajaja niz te prawdziwe, lepiej jesc te produkty ktore maja te witaminki w naturalnej postaci. kazda sztuczna tabletka nie zastapi tego naturalnego,prawdziwego skladnika, jednak mysle, ze jesli ktos nie przyjmowal niczego dosc dlugi czas to nawet vitix tabletki szkody nie powinny zrobic dla watroby. a duza czesc zielarzy itp. uwaza, ze vitiligo to problem z watroba i nalezy ja oczyscic i zregenerowac.
 
 
robsono 


Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009 10:31   

witam
no to moze ja pierwszy sie pochwale,pojawily sie u mnie pierwsze kropki barwnika na twarzy - zobaczymy co będzie dalej,mam nadzieje ze bedzie go przybywac :)
Ostatnio zmieniony przez robsono Pon 24 Sie, 2009 14:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009 11:04   

Robsono? ale jaka kuracja? TAbletki VITIX ? czy cos jeszcze? ile juz je bierzesz? miesiac ?

pozdro
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009 11:04   

robsono napisał/a:
pojawily sie u mnie pierwsze kropki barwnika na twarzy


po ilu tabletkach ? ja zaczynam dopiero jutro brac :)
 
 
Lelo3008 
RePuBlIkA


imie: Łukasz
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 402
Skąd: Ciechan/Olsztyn
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009 12:38   

Ojojoj czekam już na kolejne zamówienie z niecierpliwością;p niestety ostatnio się nie załapałem;/
 
 
robsono 


Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 5
Wysłany: Pon 24 Sie, 2009 14:15   

blabla napisał/a:


po ilu tabletkach ? ja zaczynam dopiero jutro brac :)



wzialem chyba 7 tabletek
Ostatnio zmieniony przez robsono Pon 24 Sie, 2009 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ngosia 

Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 13
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009 15:17   

Witaj Robsono, mam pytanko, tabletke Vitix bierzesz rano czy wieczorem?? czy to ma jakies znaczenie?? bo u mnie jak narazie nic sie nie dzieje, ale biore wieczorem moze dlatego??? :?:
 
 
insane_hunter 


imie: Damian
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Dębica
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009 16:16   

Ja mogę powiedzieć, że w sumie zużyłem 2 opakowania tabletek i zero efektów. No ale może na innych coś zadziała. Powodzenia :)
 
 
robsono 


Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 5
Wysłany: Wto 25 Sie, 2009 18:58   

nakpotan napisał/a:
Robsono? ale jaka kuracja? TAbletki VITIX ? czy cos jeszcze? ile juz je bierzesz? miesiac ?

pozdro


witaj nakpotan
na poczatku sierpnia kupilem zel Vitix i swietlowke z oprawka z allegro o jakiej mowa na tym forum i zaczalem naswietlania domowe,smarowalem zelem i naswietlalem sie,w miedzyczasie czekalem na tabletki od Czesia,ale pierwszy pigment zauwazylem po zazyciu 4 tabletek,jednak mysle ze glownym prowodyrem pojawienia sie pigmentu byly naswietlania a zel i tabletki vitix to wspomagacz w tej terapii,nadmienie ze mam to od wielu lat i juz czesciowo pogodzilem sie z tym defektem oraz calkowicie odpuscilem leczenie,ale dzieki temu forum i Wam wszystkim zablysla we mnie iskierka nadziei i powrocila chec walki z ta choroba,efekty juz jakies sa...........dla mnie warto

[ Dodano: Wto 25 Sie, 2009 19:07 ]
ngosia napisał/a:
Witaj Robsono, mam pytanko, tabletke Vitix bierzesz rano czy wieczorem?? czy to ma jakies znaczenie?? bo u mnie jak narazie nic sie nie dzieje, ale biore wieczorem moze dlatego??? :?:

witaj ngosia
mysle ze to nie ma wiekszego znaczenia,te tabletki dostarczaja nam odpowiedniej dawki witamin,na poczatku bralem po poludniu zaraz po obiedzie,teraz biore po sniadaniu,ale czy ty sie naswietlasz lub czy wychodzisz na slonce ?..................potrzebne jest sloneczko lub lampa UVB
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Śro 26 Sie, 2009 16:32   

Witam,
zużyłam już w sumie 3 opakowania tabletek- wcześniej jedną, w czerwcu i lipcu dwie kolejne. Mam duże zmiany repigmentacyjne na szyi, liczne na plecach i trochę na dłoniach. Wypróbowałam wiele kuracji (patrz moje posty), ale ta dla mnie zdaje się najwłaściwsza. Zero poparzeń w słońcu, repigmentacja bardzo szybka i obfita. Jeśli będzie możliwość zakupu partii leków na pewno skorzystam z zapasem.
Lekarz dermatolog zaskoczony rezultatem.
Pozdrawiam
Anna
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009 08:56   

U mnie, zjedzone 3 opakowania, efekto ZERO
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009 21:47   

Witajcie,
Dzisiaj przekazałem ostatnie tabletki Vitix, więc operacja została zakończona. W związku z zainteresowaniem otwieram listę na następne zbiorowe zamówienie. Jedyną zmianą w zasadach zamówienia jest maksymalna liczba opakowań. Lista zostanie zamknięta w momencie, gdy liczba ta osiągnie 100 lub gdy w kalendarzu pojawi się 20. września 2009. Zgłoszenia należy kierować na maila z podaniem ilości zamawianych opakowań oraz nicka na forum, ale konta na forum nie trzeba zakładać, jeśli ktoś tylko chce zamówić tabletki.

Poniżej lista rezerwowa, która teraz jest już aktualną na kolejne zamówienie:

aga300
agnieszka_
Agula
agulka
Camis
Czesiu
Doti
farba
Furti88
Jola
justynka301186
k.mil
Kalina111
kameleon
Karina
kasta15
koslo
krzysztof1333
kwiatek
Lajski
lukasz333
macboro
maciejka
mannitou3
marcus
mario
mirinda
mjot
Monik
nakpotan
nederlandka85
Petros
poziomka4
Radziszon
robredo23
robsono
slavo
slimaq
tbus
ulcia
vs
Wojciech
yacuzzo
3 osoby spoza forum

Liczba zamawiających osób: 46
Liczba zamawianych opakowań: 120
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Wto 20 Paź, 2009 16:04, w całości zmieniany 12 razy  
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Czw 27 Sie, 2009 22:59   

Ja narazie biorę chyba zbyt krótko te tabletki żeby coś stwierdzić :razz: Ale jak na razie żadnego postępu
 
 
Furti88 

Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009 12:06   

Jaka jest cena jednego opakowania i ile tabletek znajduje się w opakowaniu?
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009 16:36   

Jestem spokojny, jestem spokojny, jestem spokojny... :P

Cena jednego opakowania (30 tabletek) wynosi 10.2 Euro. Do tego należy doliczyć koszty przesyłki i transferu do banku za granicą. W poprzednich zamówieniach cena za dwa opakowania (z wliczoną przesyłką w Polsce) wyszła w granicach 100 zł.
 
 
Furti88 

Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 3
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009 17:54   

Sorki Czesiu, ale jestem Tu nowy;)Dzięki za odpowiedź;)
 
 
tbus 
Gdynianin

imie: Marcin
Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 28 Sie, 2009 18:01   

Czesiu,

Także będę chętny na zakup tabletek Vitix (2 op.) przy kolejnym zamówieniu, chyba, że ktoś (może Ty) pomoże mi rozwiązać zagadkę. Czy ViTiX w tabletkach jest zarejestrowany i dostępny bez recepty na terenie Szwecji. Być może w następnym tygodniu będę tam służbowo i byłaby świetna okazja do zakupu. Niestety przeszukując google nie natrafiłem na taką pewną informację odnośnie dostępności tego specyfiku na terenie Skandynawii...

Nadmieniając po 2 latach zastopowania rozwoju vitiligo u mnie (dłonie) po naświetlaniach PUVA i UVB1 oraz stosowania innych kuracji ponownie plamy zaczęły się rozwijać :-/

Pozdrawiam
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009 11:56   

Nie wiem, czy tabletki Vitix są zarejestrowane lub dostępne w Szwecji. Ale jak będziesz miał okazję to sprawdzić, daj znać. Może zostaniesz nowym dystrybutorem :)
 
 
Alicja0013 


Dołączyła: 09 Maj 2009
Posty: 14
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009 19:56   

Witajcie, zużyłam 1 opakowanie Vitix i efektów nie ma jak na razie, ale chyba nie służą mi te tabletki bo po zażyciu jest mi niedobrze przez kilkanaście minut i kicham po nich,ale potem przechodzi,może jest tam jakiś składnik który mi nie służy,czy ktoś z was ma też jakieś uboczne efekty zażywania tych tabletek. Pozdrowionka i życzę powrotu do jednego koloru skóry.
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009 20:02   

Alicja0013 napisał/a:
ale chyba nie służą mi te tabletki bo po zażyciu jest mi niedobrze przez kilkanaście minut


siema. kurcze właśnie ja tez tak miałem. Ja akurat brałem 1 tabletkę zawsze rano po śniadaniu jak wychodziłem do pracy, czyli tak o 6 rano, i też po ok. 20 min. jazdy autobusem też nieraz musiałem nieżle trzymać gębe żeby nie walnąć pawia :biggreen: .hm dziwne, moze pare razy zdarzyło mi się wziąść tabletkę bez jedzenia sniadania ale to parę razy... :zdrówko: pozdro.
 
 
Alicja0013 


Dołączyła: 09 Maj 2009
Posty: 14
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009 21:03   

teraz zażywam Vitix przed spaniem, żebym nie czuła że mi niedobrze i pomaga
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009 21:48   

Ja biorę te tabletki zawsze po śniadaniu i jeszcze mi się nie zdarzyły opisane przez Was reakcje. Ale wiadomo - każdy reaguje inaczej. Alicjo, a czym popijasz tabletki i kiedy je brałaś? Po śniadaniu, czy przed?
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009 22:02   

u mnie tez zadnej reakcji ;) w smaku pyszne nie są, ale też nie czuje sie o nich źle
 
 
Asia85 

Dołączyła: 14 Kwi 2007
Posty: 18
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 09:54   

Mi też jest po nich niedobrze, dlatego nie zamawiałam kolejny raz:( a wypróbowałam wszystkie warianty: biorąc je rano, wieczorem, po śniadaniu, po obiedzie, popijając wodą, herbatą a nawet mlekiem i nic:( nie wiem z czego to wynika, może są czymś powlekane czego niektórzy nie tolerują?
 
 
KOLKA 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 22
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 10:56   

Odkąd biorę tabletki ( już drugie opakowanie ) też jest mi bardzo niedobrze i mam mdłości, ale jakoś nie skojarzyłam tego z nimi, myślałam, że dlatego, że na czczo - rano. Chyba faktycznie coś musi być skoro tyle osób ma podobne odczucia.
Poza tym - mi na razie nie pomogły - żadnych zmian, ale nie tracę nadziei :)
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 11:16   

mlekiem nie popija się żadnych tabletek ani witamin, jak też nie bierze się na pusty żołądek,jak również nie popija się niektórymi sokami, może zażywacie też inne preparaty zawierające podobne składy i macie po prostu danego np.cynku (to tylko przyklad może być inny)wystarczającą ilość i dlatego organizm tak reaguje, może spróbujcie odstawić inne preparaty które mają te witaminy lub którąś z witamin w składzie innych tabletek,nadmiar jak wiadomo nie pomaga a raczej szkodzi,nie wiem przyczyn może być kilka
 
 
KOLKA 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Lip 2009
Posty: 22
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 12:07   

ixi02 pewnie masz rację, te objawy są dla mnie do przejścia, najważniejsze, żeby tabletki działały, ale jak na razie efektów brak!!!
 
 
tbus 
Gdynianin

imie: Marcin
Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 15:13   

Jestem obecnie w Sztokholmie. W Szwecji nie jest zarejestrowany i dopuszczony do obrotu Vitix w żelu ani w tabletkach :(

Co do opisywanych przez Was reakcji - ja miałem identyczne ale nie po Vitixie którego jeszcze nie stosowałem ale po kapsułkach umożliwiających lepszą przyswajalność promieni UVA, gdy chodziłem na naświetlania PUVA.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 20:49   

Moim zdaniem po samych tabletkach pigment nie wyskoczy, musi byc kontakt ze sloncem lub lampami no bo w jaki sposob wyskoczy pigment? Nie spotkalem sie z lekiem ktory dawalby efekty bez naswietlan/slonca itp.
 
 
Alicja0013 


Dołączyła: 09 Maj 2009
Posty: 14
Wysłany: Śro 02 Wrz, 2009 21:00   

tabletki popijam wodą, po śniadaniu, ale na czczo nie próbowałam,kiedyś miałam podobne objawy po witaminach z żeń szeniem na wzmocnienie
 
 
nederlandka85 

imie: Aneta
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 14 Cze 2008
Posty: 18
Skąd: małopolskie
Wysłany: Pią 04 Wrz, 2009 16:00   

Ja przyjmuję tabletki dopiero od 2 tygodni, ale efekty naprawdę są dla mnie zadowalające. Codziennie dostrzegam nowe kropki pigmentu, które każdego kolejnego dnia stają się coraz większe. Dodatkowo piję zioła z Indii i nic poza tym. Raz w tygodniu wyskoczę na solarium na 10 minut. Skutków ubocznych - żadnych, mój organizm je dobrze toleruje. Wróciłam również do " starego " trybu życia, czyli kawa, fast foody, jem wszystko na co mam ochotę, nie dbam o szczególną dietę, a w dodatku palę papierosy.
Każda, nawet malutka brązowa kropka, motywuje mnie, dzięki czemu mam pozytywne nastawienie i jestem dobrej myśli. I uważam, że takie myślenie pozytywne również ma na to wpływ. Więc póki co, będę stosować nadal tą terapię :)
 
 
Natalia_90 


imie: Natalia
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 338
Skąd: Chojnice
Wysłany: Pią 04 Wrz, 2009 19:27   

no to ładnie, że masz efekty :) byle bezstresowo życ z takim nastawieniem jakie masz teraz i super :)
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 04 Wrz, 2009 21:22   

Mnie również jest po nich nie dobrze, dlatego od pewnego czasu zażywam je tylko na noc.
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Sob 05 Wrz, 2009 17:02   

Enzym i wyciąg z melona mogą powodować nudności- zaleca się takie substancje przyjmować po posiłku lub wraz z nim- takie info otrzymałam od gastrologa po okazaniu ulotki i składu.
Zastosowałam się do zaleceń i organizm przyjął je swobodnie.
Pozdrawiam
Ania
 
 
Camis 

Dołączyła: 05 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: dolno?l?skie
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2009 09:18   

Witam wszystkich serdecznie! Jestem tu nowa i w zasadzie dopiero zaczynam leczenie z tą chorobą. Bardzo zainteresowało mnie kupno Tabletek. Czesiu, czy nadal jest aktualne, że będziesz je zamawiał? Czy mogę ewentualnie dopisać się do listy? Czy po tabletkach trzeba się też naświetlać? Codziennie? Czy podczas ich brania trzeba trzeba stosować jeszcze jakieś dodatkowe witaminki, albo coś w tym stylu?
Pozdrawiam i miłego dnia życzę :-)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 08 Wrz, 2009 00:06   

Cześć Camis, witamy na forum. Tak, możesz zapisać się na listę. Napisz mi w mailu, ile opakowań zamawiasz. Naświetlać się nie trzeba, to jest już Twój wybór. Podobnie jak z innymi witaminkami. Jeśli masz niedobory określonych witaminek lub uznasz za stosowne profilaktyczne ich zażywanie, decyzja należy do Ciebie, choć wskazana jest konsultacja z lekarzem, przeczytanie ulotki lub zaznajomienie się z działaniem i ewentualnymi interakcjami. O samych tabletkach znajdziesz sporo w tym temacie.
 
 
idasia 

Dołączyła: 03 Wrz 2009
Posty: 9
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 08 Wrz, 2009 22:00   

Czesc własnie znalazlam tą stronke choruje na bielactwo :sad: i chcial sobie zlatwic tabletki Vitix czy ktos z was ma taka mozliwos zeby je zalatwic???????
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Wto 08 Wrz, 2009 22:13   

Cześć idasia, wystarczy, że wyślesz do mnie maila, w którym podasz ilość zamawianych przez siebie opakowań.
 
 
niunia 

Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 4
Skąd: ?l?sk
Wysłany: Nie 13 Wrz, 2009 10:06   

Witam-mam pytanie odnośnie tabletek Vitix.Czy zażywacie je niezależnie od pogody?Bo żel Vitix działa podobno tylko przez naświetlanie lub wystawianie się na słoneczko.Czy trzeba się też naświetlać biorąc tabletki?Jak to jest,proszę o informacje.Pozdrawiam wszystkich z forum. :wink:
 
 
radziszon 

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 41
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 15 Wrz, 2009 23:18   cena tabletek i przyjmowanie

Witajcie :)

Mam pytanko jaka jest cena tych tabletek 1 op. jesli bym sie zapisal jako chetny i drugie pytanko na ile starcza jedno opakowanie ??

Pozdrawiam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo