Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Produkty codziennego użytku
Autor Wiadomość
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Śro 06 Lis, 2013 14:24   Produkty codziennego użytku

Hej,

pomyślałem, że przyda się jeszcze taki temat, gdzie będziemy mogli umieszczać nazwy produktów, z których na co dzień korzystamy - czy to pasty bez fluoru czy to żele do kąpieli. Możecie pisać dosłownie o wszystkim. Przy okazji wspomnianego produktu, dobrze by było gdybyście dodali również informację o cenie oraz miejscu (np tesco) zakupu konkretnego towaru. Warto czasem też umieścić zdjęcie opisywanego wyrobu.

Prosty przykład:

1. Pasta Sensodyne Classic 75ml | 11,99 zł | Sklep Orzech | Zdjęcie

P.S: Umieściłem ten wątek w dziale "Sposoby leczenia" z oczywistych względów - największa aktywność.
P.S.S: Tylko bez żadnej kryptoreklamy :D

Edit: Jeszcze jedna sprawa. Możecie także tutaj pisać o promocjach w różnych sklepach na konkretne produkty (np pasty). Na pewno ktoś skorzysta z takiej informacji :)
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Nie 19 Lut, 2017 21:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Udana 

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 403
Wysłany: Czw 07 Lis, 2013 08:58   

Już pisalismy...ale warto przypomnieć o WODACH MINERALNYCH

http://www.6weidera.pl/in...mineralnej.html
 
 
white_power88 

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 181
Wysłany: Czw 07 Lis, 2013 14:56   

Wafle ryżowe bez glutenu. Niektóre mają gluten(te smakowe przeważnie) trzeba patrzeć żeby były bez glutenu :wink:
 
 
raw 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Lip 2011
Posty: 188
Wysłany: Czw 07 Lis, 2013 18:18   

Udana napisał/a:
Już pisalismy...ale warto przypomnieć o WODACH MINERALNYCH

http://www.6weidera.pl/in...mineralnej.html


U mnie w domu od jakiegoś czasu gości tylko muszynianka. Płacę lekko ponad 2 zł (bodaj 2,29 zł) za butelkę w inter marche.

Wafle ryżowe tylko naturalne - są bez dodatków. W składzie tylko ryż brązowy. Czasem kupuje też z dodatkiem musli albo z algami morskimi dla odmiany. Cena za opakowanie (130g) w moich okolicach, to 2,99 zł.
 
 
Udana 

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 403
Wysłany: Wto 03 Gru, 2013 10:34   

zrobiłam sobie paste do zębów. Polecam bardzo dobrze myje.
Ja zrobiłam tak:

2 łyżki oleju kokosowego
2 łyżki sody oczyszczonej
1 łyżka ksylitolu
20 kropel olejku miętowego

Wymieszać, pozostawic na chwilę. Mycie jest bardzo przyjemne, zęby wydają się gładziutkie i czyste. Ale jak będzie.

Oryginalny przepis:
http://www.akademiawitaln...bow-bez-fluoru/
Ostatnio zmieniony przez Udana Wto 03 Gru, 2013 10:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
User2635

Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 6
Wysłany: Nie 15 Gru, 2013 14:59   

Witam, a co z tymi wodami mineralnymi , którą polecacie najbardziej ? czy może wogóle nie pić ?
 
 
Udana 

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 403
Wysłany: Pią 20 Gru, 2013 13:32   

Można pić o niskiej zawartości fluoru lub najlepiej bez fluoru.

http://www.6weidera.pl/in...mineralnej.html
 
 
kulka 


Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 19
  Wysłany: Nie 22 Gru, 2013 11:26   

A ja ostatnio zaczęłam zwracać uwagę na środki czystości , żeby były jak najbardziej naturalne , i trafiłam na firmę lavera , kupiłam mydło w płynie , dezodoranty w kulce , szampon , odżywkę do włosów , balsam do ciała i zobaczymy , pachną pięknie i mają miłą konsystencję ,staram się stosować kurację Jana z ziołami i unikam nabiału , u mnie działa , plamy zaczynają się repigmentować , najwolniej na dłoniach ale też idzie , najgorzej że czasem ze mnie wychodzi ciasteczkowy potwór.
Kosmetyki od 15 do 30 zł , kupiłam na stronie internetowej
Ostatnio zmieniony przez kulka Nie 22 Gru, 2013 11:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Udana 

Dołączyła: 10 Paź 2012
Posty: 403
Wysłany: Nie 22 Gru, 2013 15:11   

kulka napisał/a:
A ja ostatnio zaczęłam zwracać uwagę na środki czystości , żeby były jak najbardziej naturalne , i trafiłam na firmę lavera , kupiłam mydło w płynie , dezodoranty w kulce , szampon , odżywkę do włosów , balsam do ciała i zobaczymy , pachną pięknie i mają miłą konsystencję ,staram się stosować kurację Jana z ziołami i unikam nabiału , u mnie działa , plamy zaczynają się repigmentować , najwolniej na dłoniach ale też idzie , najgorzej że czasem ze mnie wychodzi ciasteczkowy potwór.
Kosmetyki od 15 do 30 zł , kupiłam na stronie internetowej


W środkach czystości ważny jest skład. Czy mają parabeny SLS SLES ?

Wklej jakiś przykładowy skład kosmetyku to zobaczymy co tam jest?
 
 
kulka 


Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 19
Wysłany: Nie 22 Gru, 2013 18:14   

Wzięłam pierwszy lepszy balsam różany :

Balsam do ciała Rose garden
z dziką różą z upraw ekologicznych


Składniki: wodno-alkoholowy wyciąg z płatków róż*, roślinna gliceryna, oliwa z oliwek*, trójglicerydy (mieszanka roślinna), alkohol tłuszczowy, olej sojowy*, ester kwasu glicerynowego, masło shea, olej z dzikiej róży*, olej migdałowy*, squalan, lecytyna, witamina E, ksantan, olej kokosowy, sterole roślinne, hydrolat z mirtu*,witamina E, olej słonecznikowy, witamina C, mieszanka olejków eterycznych.

pH 5,0-5,5, emulsja typu olej w wodzie, produkt wegański, kosmetyk spa
*składniki pochodzące z upraw ekologicznych[/i]
Ostatnio zmieniony przez kulka Nie 22 Gru, 2013 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo