Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[sprzedam] Tevaskin, zioła z Indii
Autor Wiadomość
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 25 Sty, 2010 12:57   [sprzedam] Tevaskin, zioła z Indii

Odświeżam temat Tevaskinu bo dużo ludzi pyta czy mam jeszcze Tevaskin...

Cały czas można zamawiać u mnie Tevaskin i zioła, mam około 5 butelek Tevaskinu i 5 paczek ziół.

Dla tych, którzy nie znają mojej historii z chorobą przypominam, że stosowałem te metode Tevaskin UVB zioła przez okolo 5 miesiecy z bardzo dobrym skutkiem, otoz naswietlalem nogi i biodra - dzis juz nie musze ich maskować a mialem spore połacie plam. Na twarzy mialem drobne plamki ktore pokryly sie pigmentem po tym jak posmarowalem je Tevaskinem przed wyjsciem na ostre slonce :)
Obecnie stosuje metode PUVA bo na UVB domowe nie mam jak... i tez jestem zadowolony:) Przed Puva smaruje sie tez Tevaskinem :)
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Wto 26 Sty, 2010 13:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lolek 

Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: Pią 26 Lut, 2010 19:34   

xmati6,

Witam. Mam pytanie odnośnie tevaskinu i ziół i z Indii. Rozumiem, że tevaskin jest w cenie 99zł plus 5zł za przesyłkę. Czy masz też dostęp do tych ziół z Indii i w jakiej są cenie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
 
dani 

imie: Dominik
Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Tłuszcz
Wysłany: Nie 28 Lut, 2010 12:13   

xamati właśnie mi napisał, że zioła będzie miał za ok 10 dni i z przesyłką kosztują 55zł
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Wto 16 Mar, 2010 02:22   

Dziś je dostałem i juz dziś wszystko zostało sprzedane. Postaram się zamówić więcej. Są jacyś chętni bo nie wiem czy się opłaca?
 
 
jacoo 

Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 8
Wysłany: Pią 19 Mar, 2010 21:53   

witam. jestem tu nowy ale chętny troche poczytałem o tym cudnym specyfiku i tez chce spróbować, bo żeby wygrać trzeba grać a żeby grać trzeba mieć czym :cool: :mrgreen:
 
 
kodeina 

Dołączyła: 24 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: Wto 25 Maj, 2010 10:38   

Też chętnie wezmę :)
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 02 Lip, 2010 12:33   

Witam
Również jestem tu nowa,i też bym chciała spróbować-czyli że bym poprosiła o nie też :grin:
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Pią 02 Lip, 2010 20:34   

jacoo napisał/a:
witam. jestem tu nowy ale chętny troche poczytałem o tym cudnym specyfiku i tez chce spróbować, bo żeby wygrać trzeba grać a żeby grać trzeba mieć czym :cool: :mrgreen:


To żaden "cudowny specyfik" bo takiego po prostu nie ma. To zwykły preparat którego zadaniem jest podrażnić skórę i "zmusić" melanocyty do pracy. Bez naswietlania lampami lub na słońcu raczej nie działa. Zwykła piperyna ma podobne działanie.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 12 Lip, 2010 12:38   

slavo napisał/a:
jacoo napisał/a:
witam. jestem tu nowy ale chętny troche poczytałem o tym cudnym specyfiku i tez chce spróbować, bo żeby wygrać trzeba grać a żeby grać trzeba mieć czym :cool: :mrgreen:


To żaden "cudowny specyfik" bo takiego po prostu nie ma. To zwykły preparat którego zadaniem jest podrażnić skórę i "zmusić" melanocyty do pracy. Bez naswietlania lampami lub na słońcu raczej nie działa. Zwykła piperyna ma podobne działanie.


Nie ma cudownych specyfików, z reguły bielactwo leczy się metodą UVB/słońcę + cokolwiek co powoduje produkcję melanocytów więc Twój post jest bezsensu. Niepotrzebnie tylko odbierasz ludziom nadzieje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo