Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Czesiu
Śro 13 Paź, 2010 21:17
Dziurawiec
Autor Wiadomość
Wiewiorek567 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 67
Wysłany: Pon 11 Paź, 2010 20:45   Dziurawiec

Witam
Zaczynam dopiero pić sobie dziurawiec i czy można przy tym się naświetlać itd.
Staram się stosować przy tym diete ojca grande oraz smaruje się protopiciem na noc, ale to już od 4 miechów, a od prawie 2 miechów naświetlam się. Powiem Wam, że naświetlanie dało mi najwięcej. Podobno jeszcze tevaskin daje dobre i szybkie rezultaty więc można sprbować więc z tym tevaskinem również prosiłbym o pomoc, gdzie go mogę zakupić itd.

Co do dziurawca. trzeba go pić codziennie, czy wskazane są jakies przerwy np. raz na 2 dni czy coś takiego.

Z góry dzięki i pozdrawiam. Mam nadzieje, że uda mi się wyleczyc tą plame na twarzy, bo reszta to mi wisi. Co z tego, jak nawet mi sie zrobi plama na "dupie" za przeproszeniem jak tego nie widać;> Jestem chory dopiero od 6 miesięcy a leczenie zacząłem 4 miesiące temu, także mam nadzieje, że zdolam "usunac" tą chorobe.
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010 07:13   

stosuj tak jak jest na opakowaniu ,i jak w każdych ziółkach powinno się robić nawet miesięczne przerwy czyli miesiąc stosować miesiąc przerwy by nie przyzwyczaić organizmu, poza tym tu masz już temat o dziurawcu http://vitiligo.com.pl/fo...ight=dziurawiec o tevaskinie też jest dużo opisane na forum Wiewiórek poczytaj poprzeglądaj tematy a na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania
Ostatnio zmieniony przez ixi02 Wto 12 Paź, 2010 07:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo