Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Składka na odnowienie domeny
Autor Wiadomość
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 29 Sie, 2007 19:21   Składka na odnowienie domeny

Witajcie

Minal juz prawie rok, kiedy zarejestrowalismy domene vitiligo.com.pl, wobec czego nalezalo ja odnowic, czyli zaplacic za korzystanie z niej przez nastepny rok. Nalezalo, bo juz zostala odnowiona, a ze trzeba bylo tak zrobic, to chyba nikt nie ma watpliwosci :) W zwiazku z tym, podobnie jak przed rokiem, istnieje mozliwosc skladki. Zasady sa takie:
- jesli ktos chce sie zlozyc, pisze do mnie maila, ja informuje ile wyniosla oplata i podaje numer swojego konta,
- jesli ktos nie chce sie zlozyc, po prostu tego nie robi, skladka jest dobrowolna, z forum bedzie korzystal jak do tej pory,
- jesli ktos sie zastanawia, ile na tym zarobie, podpowiadam: ciekawosc to pierwszy stopien do piekla ;) a tak naprawde, nie ma to dla mnie znaczenia, ile osob sie zlozy i jaka bedzie suma koncowa skladki; dla mnie ma to wymiar symboliczny i taka, uwazam, powinna byc skladka.

W razie pytan lub watpliwosci, mozna pisac w tym temacie.

Czesiu
Ostatnio zmieniony przez Czesiu Nie 03 Paź, 2010 08:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Nie 03 Paź, 2010 08:24   

Witajcie,

W zeszłym miesiącu opłaciłem domenę vitiligo.com.pl , by można korzystać z naszej strony przez następny rok. Za poprzednie dwa lata zapłaciłem sam. Jeśli ktoś chce w tym roku złożyć się na opłatę domeny, może to zrobić pisząc do mnie maila, w którym podam nr konta bankowego. Nie ma wyznaczonej wysokości kwoty - tak jak pisałem poprzednio, traktuję to symbolicznie.

Pozdrawiam,
Czesiu
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 06 Paź, 2010 10:29   

Nie mam pojęcia ile taka domena może Cię Czesiu kosztować-ale ważne jest to,że płacisz za to i możemy z tej strony korzystać wszyscy,których dotyka vitligo.
Jestem jak najbardziej za pomocą w opłacaniu,i apeluję do innych użytkowników tego forum-Pomóżmy Czesiowi :mrgreen:
Tylko mała prośba do Czesia - pomóż określić jakąś stawkę :roll:
Należę do innego forum i tam jest jasno napisane ,że 20 zł jest składka dla klubowiczów,na rok.
Kto nie chce zostać klubowiczem -nie płaci,ale również nie ma dostępu do wszystkich tematów :cool:
Co inni myślą o tym??
Ostatnio zmieniony przez kacha Śro 06 Paź, 2010 10:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Śro 06 Paź, 2010 18:02   

Jestem za! Gdyby nie ta strona to pewnie juz bym był cały biały i załamany a tak to ciesze sie tak samo jak wszyscy, bo czuje sie zdrowy :)

Zachęcam wszystkich, nawet 5 zł się przyda!!
 
 
shina 

pomogl: pomogla
imie: Ula
Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: radom/kraków
Wysłany: Śro 06 Paź, 2010 18:53   

Popieram przedmówców, Czesiu i tak już robi dla nas bardzo dużo czemu my mielibysmy czegoś nie dać od siebie.
Pozdr :)
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Śro 06 Paź, 2010 20:37   

no to niech czesiu walnie kwota ja równiez cos wysupłam.....z biednego studenckiego portfela :biggreen:
 
 
dario5060 
Ti voglio bene

pomogl: pomogl
imie: Darek
Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 13
Skąd: San Giovanni
Wysłany: Śro 06 Paź, 2010 21:12   

Jestem z Wami dopiero od kilkunastu godzin,ale bardzo chętnie się dorzucę.Taki dobrowolne datki od serca,zespalają ludzi i dają poczucie własnej wartości.Od razu poczujemy się lepiej i docenimy bardziej samych siebie.
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Śro 06 Paź, 2010 23:54   

Czesiu , a czemu od razu nie mozesz TU podac konta? tak jak wiekszosc ludzi na allegro ma na stronie O MNIE. . /// nr. konta to zadna tajemnica..imiona i nazwiska nie trza podawac..wiekszosc e-bankow nie potrzebuje tego , nie weryfikuja nazwiska. np. INTELIGO . wystarczy numer konta a imie i nazwisko mozna wpisac jakie sie chce czyli : JAN KOWALSKI.

Konto bedzie to sie bedzie wplacac kase:) .Niech kazdy zalogowany wplaci 2 zl to bedziemy miec domene na kilka lat :) :> :)
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010 10:09   

Jako pierwsza poruszyłam ten wątek,więc wypadało by abym rozpoczęła listę wpłat.Wydaje mi się że 2 zł,czy 5 ,to zbyt mało,bo znając życie niewielu nas złoży się :sad: ,mimo że zarejestrowanych użytkowników jest dość dużo.
Czesio jak wcześniej wspomniał sam przez 2 lata opłacał utrzymanie strony.Dba o nią , udziela się nie tylko słowem,ale i czynem.
Dziękuję tym co popierają mnie i mimo ciężkiej sytuacji finansowej, wesprą ją razem ze mną :mrgreen:
Czesio -nie wszyscy znają numer Twojego konta. :roll: Może jak zadeklarujemy się ,to Czesio indywidualnie prześle je każdemu na PW,lub na maila,jeżeli nie chce podać publicznie.

Deklaracja wpłaty :
1) kacha -20zł
2)
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010 15:58   

pomysł z lista troche nietrafiony:-/ po co kazdy ma wiedziec ile kto dał?...niech czesio czyli główny dowodzący! poda min. kwote..oczywiscie jesli ktos moze dac wiecej to prosze bardzo...i np. podajmy maile na które nam przesle swoje namiary na konto i tyle :biggreen:

dawid8787@poczta.onet.pl
 
 
mała 


pomogl: pomogla
Dołączyła: 27 Wrz 2010
Posty: 10
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010 16:05   

Czesiu ... no i ja też chetnie sie dorzucę , ale niestety nie mam numeru konta :sad:

pzdr.
 
 
e-motion 


pomogl: pomogl
Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010 19:34   

Czesiu napisał/a:
Witajcie,

W zeszłym miesiącu opłaciłem domenę vitiligo.com.pl , by można korzystać z naszej strony przez następny rok. Za poprzednie dwa lata zapłaciłem sam. Jeśli ktoś chce w tym roku złożyć się na opłatę domeny, może to zrobić pisząc do mnie maila, w którym podam nr konta bankowego. Nie ma wyznaczonej wysokości kwoty - tak jak pisałem poprzednio, traktuję to symbolicznie.

Pozdrawiam,
Czesiu


Witam wszytskich:)))))


Czesław dawaj to konto, każdy coś dorzuci!!!
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010 20:51   

Opłata za domenę nie kosztowała dużo, ale nawet gdyby kosztowała 10x więcej i tak bym zapłacił, w końcu to mój - że tak się wyrażę - życiowy projekt. Nie chciałbym określać jakiegoś limitu, bo jest to dobrowolna składka i nie każdy ma komfort finansowy. I tak jak napisał dario5060 (witamy na forum) ma to mieć charakter zespalający - angażujemy się w tworzenie wspólnego dzieła, które jest nam wszystkim bardziej lub mniej bardziej pomocne. Może napiszę tak: lepiej jak 4 osoby złożą się po 5 zł, niż 2 po 10, ale niech każdy sam zdecyduje czy i ile chce się złożyć. Uważam, że nie ma potrzeby tworzenia listy, gdyż taka na pewno powstanie (bez podawania składek) w innym dziale. Numeru konta też nie chcę podawać publicznie na forum. Możemy zrobić tak, że do zadeklarowanych osób w tym temacie wyślę pw lub maila z moimi namiarami lub jeśli ktoś woli, może do mnie napisać maila, wtedy odpiszę podając szczegóły.
 
 
Kasia K. 

pomogl: pomogla
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 21
Wysłany: Pią 08 Paź, 2010 10:51   

Poproszę o maila
 
 
kacha 


pomogl: pomogla
imie: Katarzyna
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 08 Paź, 2010 11:46   

ok-popełniłam gafę z listą :oops: nie chciałam wprowadzać mętliku :oops:
 
 
e-motion 


pomogl: pomogl
Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 08 Paź, 2010 15:53   

Czesławie poproszę numer konta na PW lub e-mail :mrgreen:
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Sob 09 Paź, 2010 13:08   

Czesiu ja tez poprosze o nr konta.
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Nie 10 Paź, 2010 09:26   

poszło po drutach:D a ile to tylko czesław wie:P pozdro....oby jak najwiecej osób wpłaciło.... :biggreen:
 
 
Disorder 

pomogl: pomogl
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 46
Skąd: Ldn :)
Wysłany: Śro 13 Paź, 2010 11:27   

Czesiu ja tez coś dołożę, napisz nr konta :)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Śro 13 Paź, 2010 20:43   

Już wysłałem mailem. Wpisujcie w tytule przelewu swój nick, żebym wiedział komu podziękować.
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 19:01   

Proszę o kontakt osobę, której nie ma na liście w temacie http://vitiligo.com.pl/fo...p?p=11087#11087 a która złożyła się na domenę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo