Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamuflaż ciała
Autor Wiadomość
patrycja9116 
czarna9116

imie: Patrycja
Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 11
Skąd: Opolszczyzna
  Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 16:16   Kamuflaż ciała

Już się przywitałam to teraz moje pierwsze pytanie :) a więc do rzeczy. Za około 3 tygodnie mam studniówke. Chciałabym świetnie wyglądać, ale do tego potrzebuję zamaskować, albo choć trochę wyrównać koloryt mojej skóry.
Plamy mam na łokciach, dłoniach, kolanach, szyi i na buzi takie maleńkie. Warto też wspomnieć, że z natury mam ciemniejszą karnację, szybko się opala w lato, dlatatego plamy są dość widoczne szczególnie pod pachami. Znacie jakieś sposoby, zabiegi kosmetyczne aby ukryć moje niedoskonałości??? Od razu mówię, że samoopalacze odpadają :) liczę, że macie jakieś pomysły :)
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 21:58   

patrycja9116 napisał/a:
aby ukryć moje niedoskonałości???


niedoskonałosci są FAJNE :biggreen: naprawdę..

ogólnie to pomysłu nie mam bo i nie podrodze mi z problemem ni to fizycznie i mentalnie(facet) :biggreen:
 
 
patrycja9116 
czarna9116

imie: Patrycja
Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 11
Skąd: Opolszczyzna
Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 22:53   

Czy ja wiem, czy są takie fajne :) Na co dzień plamy mi nie przeszkadzają, ale wiele osób z mojej klasy(po 4 latach, mimo że to sami mężczyźni-wzrokowcy) nie wiedzą, że mam coś takiego jak bielactwo. A ja jakoś nie chcę całemu światu o tym informować :) dlatego chce zainwestować w jakiś dobry preparat, bądź zabieg, abym czuła się w ten ważny dla absolwenta wieczór komfortowo :) więc jeżeli jest jakaś osoba, która wie coś na temat takiego rodzaju kamuflażu to proszę o rady. Za każdą odpowiedź serdecznie z góry dziękuje:)
 
 
Lajski 

Dołączyła: 25 Cze 2009
Posty: 18
Wysłany: Wto 28 Gru, 2010 10:52   

Jedynie co mi przychodzi do głowy to opalanie natryskowe. Natomiast na co dzień polecam szczególnie do twarzy ( pod oczy ) "dermotan" dostępny tylko na Towarowej ( ale pocztą też wysyłają ). Jest super i trzyma się około trzech dni.
 
 
patrycja9116 
czarna9116

imie: Patrycja
Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 11
Skąd: Opolszczyzna
Wysłany: Wto 28 Gru, 2010 12:53   

Chyba się zdecyduję na te opalanie natryskowe, bo nie ma innego wyjścia. Mam tylko nadzieję, że nie będę pomarańczowa po tym zabiegu ;/ Jeszcze mam troszeczkę czasu, może znajdą się też inne pomysły :)
 
 
plamka4 

Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 3
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010 15:03   

cześć piszesz że nie chcesz samoopalaczy ja też ich nie lubie ale już od roku stosuję balsam brązujący z LIRENE do ciemnej karnacji i jest naprawdę OK :wink:.Tylko najlepiej na oczyszczoną skórę stosować i codziennie przed snem po trzech dniach rewelacja.Może nie zakryje tak że będziesz miała idealnie jednolitą skórę ale nikt sie nie dopatrzy plamek.Są momenty że myślę że my jesteśmy przeczuleni na tym punkcie i nie raz nie widać a my i tak widzimy.Pozdrawiam mam nadzieje że troszkę pomogłam :wink: Miłej zabawy :wink:
 
 
patrycja9116 
czarna9116

imie: Patrycja
Dołączyła: 27 Gru 2010
Posty: 11
Skąd: Opolszczyzna
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010 18:06   

Chyba zacznę próbować z tymi balsamami bądź samoopalaczami. Tylko jak wcześniej byłam na różych weselach i stosowałam samoopalacze, to w trakcie tańca tam gdzie pojawiał się pot, czyli oczywiście pod pachami, między piersiami, zaczął się ścierać :/ Chciałabym uniknąć takiego efektu. Znacie może jakieś porządne tego typu kosmetyki, z których jesteście zadowoleni? Cena się nie liczy :) No i oczywiście pytanie: samoopalacz w sprayu, kremie, piance?

Aaaa i co do tego balsamu z Lirene to mam zamiar jutro kupić i zacząć próbować. Może to będzię akurat ten:) dziękuje i liczę nadal na Waszą dalszą pomoc :)
 
 
Bartekszym 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 141
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011 12:49   AirBrush

Witam
Mógłby mi ktoś podac i opisac jak to działa i ile kasy trzeba było widac aby kamuflaż był dobry?
 
 
dalmatynka 

Dołączyła: 13 Lip 2011
Posty: 8
  Wysłany: Śro 13 Lip, 2011 14:12   

Też miałam problem z tymi samoopalaczami i wszystkie wychodziły pomarańczowo i jeszcze jak się zabarwi skórę obok, to normalnie tragedia :-? pisalam juz gdzie indziej, ze osobiscie kupuje przez internet plyny do opalania natryskowego. Jest taka firma onyx.sklep.pl, co ma male buteleczki po 200 ml i sa bardzo wydajne. W ogole dowoedzialam sie o nich wlasnie z tego forum :mrgreen: mozna do nich napisac na gg na stronie i sie zorientowac :) maja kolor, ktory sie zmywa po kilku godzinach ale w tym czasie skora sie zabarwia pod wplywem samoopalacza, takze to co sie zmyje, to nic nie szkodzi. Ja robie sobie (mama plecy :grin: ) najpierw same plamy, a potem za kilka godzin wyrownuje i nakladam na cale cialo. Moze ktos skorzysta z takiego sposobu ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo