Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cze?ć !
Autor Wiadomość
adamsky87 

imie: Adam
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Chorzów
  Wysłany: Nie 02 Sty, 2011 13:59   Cześć !

Witam wszystkich ! pozdrowienia dla wszystkich dotkniętych tą przykrą chorobą. Nazywam sie Adam mam 23 lata. Z bielactwem zmagam sie od kilkunastu lat kiedy to zaczęło mi sie pojawiać białe plamsko. Przykrym problemem dla mnie jest umiejscowienie sie tej plamy, ponieważ pojawiła sie ona na mosznie po prawej stronie. Z czasem plama rozciągneła sie i teraz idzie w strone prawego pośladka. Przyznam sie, że ta plama nie jest widoczna kiedy jej nie wyeksponuje. Do tej pory nie podejmowałem żadnych kroków w celu jej wyeliminowanie. Jednak od jakiegoś roku pojawiła sie kolejna plama tym razem bezpośrednio nad fajurą :wink: . No i ta plama to jest już dla mnie ogromny problem. Powoduje u mnie poczucie dużego dyskomfortu. W porównaniu do poprzedniej jest bardzo widoczna i źle sie z nią czuje. Co gorsze widze że się rozrasta i teraz ma jakiś 1 cm średnicy może troszke więcej. W poniedziałek zamierzam zacząć coś z tym robić. No i właśnie. Co polecacie na początek? Próbować samemu jakoś sie leczyć czy jednak skorzystać z porady specjalisty. Jeśli tak co iść prywatnie czy zaufać publicznej placówce? Czy w prywatnej przychodni można liczyć na bardziej troskliwą opieke lekarza? Dodam, że milionerem nie jestem więc co polecacie?
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011 14:09   

witam krajana :biggreen: i w dodatku równolatka :biggreen:

akurat jesli o mnie chodzi to u lekarza nigdy nie byłem, no może na samym początku z rodzicami jak miałem te 10-12 lat i tyle(smarować dziurawcem).

Od jakiegos roku naswietlam się własną lampką uvb i też smaruję się dziurawcem lecz robie to bardzo niesystematycznie chyba nawet ostatnio to z 3 miesiące temu się naswietlałem.

jeszcze raz witam w naszym gronie, pozdrawiam i życzę wytrwłosci i dobrych efektów z leczenia :zdrówko:
 
 
adamsky87 

imie: Adam
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 2
Skąd: Chorzów
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011 15:16   

ale po tych naświetlaniach jakieś efekty widać? ile kosztuje taka lampa??
 
 
Dawid 


pomogl: pomogl
imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 302
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011 20:20   

poskładanie takiej lampki to koszt chyba 250zł.na allegro. kupujesz lampkę i oprawe biurową do niej.

Jest to lampa do małych plam ma nie wiem 20cm długosci(lampa)

adamsky87 napisał/a:
ale po tych naświetlaniach jakieś efekty widać?


ze względu na moją niesystematycznosc efektów brak:-/ gdybym naswietlał się regularnie to kto wie....
 
 
Wiewiorek567 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 67
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011 18:25   

Dawid napisał/a:
poskładanie takiej lampki to koszt chyba 250zł.na allegro. kupujesz lampkę i oprawe biurową do niej.

Jest to lampa do małych plam ma nie wiem 20cm długosci(lampa)

adamsky87 napisał/a:
ale po tych naświetlaniach jakieś efekty widać?


ze względu na moją niesystematycznosc efektów brak:-/ gdybym naswietlał się regularnie to kto wie....



Mniejjjjj mi się udało zrobić za 200zł, a gdybym robił to kilka dni wcześniej złożyłbym za 150zł
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo