Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sposob leczenia i szansa na wyleczenie.
Autor Wiadomość
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011 19:51   Sposob leczenia i szansa na wyleczenie.

Witam! Bielactwo mam pod dookola oczu i na powiekach takze wygladam troche smiesznie :D Nigdy sie nie przejmowalem tym ale ostatnio cos mnie ruszylo aby poczytac i wyczytalem ze sa szanse na wyleczenie mam 16 (prawie 17) lat i bielactwo od 5-7 roku zycia i stad moje pytanie:
1.Czy mam jeszcze szanse na wyleczenie?
2.Co najalepiej zastosowac aby te plamy znikneły całkiem lub chociaz troche sie zmniejszyly?(wiem ze na forum jest duzo takich pytan i jeszcze wiecej odpowiedzi ale niektore posty sa stare i moze sie cos zmienilo).
Bardzo liczę na waszą pomoc! Z góry dziękuje!
 
 
Wiewiorek567 

Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 67
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011 20:36   

1. Tak masz szanse.
2. To zależy na każdego działa co innego można: maść protopic, vitix, tabletki vitix, naświetlania, smarowanie tevaskinem, zdrowe odżywianie się, tabletki ginko.

Nie pić alkoholu, nie palić papierosów i starać się nie jeść słodyczy. Ogólnie zacznij oczyszczać organizm.Żadnych fast food'ów. Dużo owoców banan, jabłka, warzywa itd.
Ja np. zamias słodzić cukrem robię to miodem;. Jest o wiele zdrowszy + smaczniejszy.

Nie dawno przestałem brać tabletki ginkofar, a od 2 miesięcy biorę witaminę B(complex witamina B) - to kosztuje 4zł a chyba nic nie szkodzi(sam jeszczze na forum zaraz się zapytam)

Sam mam plamę nad ustami, troche zmalała, jest o wiele mnie widoczna(zrobiłą się ciemniejsza) jednak dalej mi przeszkadza, ale nie tak bardzo. Mam nadzieje, że w lato mi to przejdzie, ale i tak dalej będę zdrowo się odżywiał, żeby choroba nie powróciła.

Poczytaj troche na forum, wszystko się tutaj znajduje.
 
 
vitiligoo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sty, 2011 20:50   

Kazdy ma szanse na wyleczenie,przy odpowiednich zasadach zywieniowych i skutecznych lekarstwach) :-) :-) :-)
 
 
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011 21:37   

Chcialbym sie jednak dowiedziec czegos wiecej np. jakie preparaty najlepiej stosowac ? I ktore mozna, a ktore nie stosowac na powieki i kolo oczu?
Ostatnio zmieniony przez pavelks123 Wto 04 Sty, 2011 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011 18:28   

pavelks123 napisał/a:
Chcialbym sie jednak dowiedziec czegos wiecej np. jakie preparaty najlepiej stosowac ? I ktore mozna, a ktore nie stosowac na powieki i kolo oczu?


Najlepiej jak dokładnie przeczytasz posty i tematy, które zostały już szeroko napisane. Ludzie też pisali m.in. o leczeniu powiek itp. Poczytaj.
 
 
Kalina111 
...nadzieja....


imie: Karolina
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 110
Skąd: ...
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011 22:15   

to co z tym cukrem ograniczac czy nie?
 
 
pavelks123 

Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 31
Wysłany: Pią 07 Sty, 2011 22:40   

Ograniczenie zawsze dobrze na zdrowiu wyjdzie :)
Mam jeszcze takie pytanko :) Czy wszystki leki moge przyjmowac w moim wieku (16lat)?
I czy przed kupnem jakiegos leku musze udac sie do lekarza (nigdy nie bylem u zadnego lekarza w sprawie mojego bielactwa) czy moge go sobie normalnie kupic i stasowac wedlug zalecen z ulotki.
Ostatnio zmieniony przez pavelks123 Sob 08 Sty, 2011 00:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo