Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
B.S.M
Autor Wiadomość
Olga 
:):)

imie: Kasia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 93
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009 18:11   B.S.M

Hej:)
Pisałam ostatnio do pana Piotra Lewandowskiego, który 'wymyślił' (?) samoleczenie metodą B.S.M z zapytaniem czy można wyleczyć tą metodą bielactwo nabyte (odpowiedz brzmiała że zapewne tak) i czy zna jakąś osobę, której to się udało ("(...)Jest wyleczone, na nodze(...)".
Co o tym myślicie? Może już ktoś próbował? Warto?
 
 
ixi02 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 14 Maj 2009
Posty: 359
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009 18:48   

ja myślę że poza tabletkami żelami maściami itd itd.. jest potrzebne jak w każdym leczeniu chorób pozytywne myślenie,to też jest bardzo potrzebne,trzeba dać Naszej podświadomości od której także wiele zależy że chcemy wyzdrowieć, nie należy się załamywać (wiem to trudne)ale tak musimy myśleć.musimy być przede wszystkim cierpliwi i wierzyć że uda nam się wyleczyć taką czy inna chorobę.. polecam książkę "Potęga podświadomości"... poza tym próbować zawsze warto, bez względu na to co i jaki efekt osiągniemy,,,,cierpliwość, silna wola, chęci i pozytywne myślenie są naszymi sprzymierzeńcami...
 
 
Olga 
:):)

imie: Kasia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 93
Wysłany: Pią 05 Cze, 2009 22:04   

ixi02 napisał/a:
polecam książkę "Potęga podświadomości"...


Czytałam, fakt, książka daje do myślenia:) ale samo B.S.M nie opiera się na wierze..
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Nie 07 Cze, 2009 14:29   

Czytałem książkę pt "Potęga podświadomości", jeśt tak beznadziejna, że aż śmieszna...
 
 
Olga 
:):)

imie: Kasia
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 30 Kwi 2009
Posty: 93
Wysłany: Nie 07 Cze, 2009 15:12   

Okej, ale skupmy się bardziej na BSM niż na książce :lol:
 
 
Evik 

Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011 01:07   Re: B.S.M

Witam, odwiedzam to forum juz od dawna ale dopiero dzisiaj postanowilam napisac :-) zastanawiam sie czy ktos z Was stosowal B.S.M w leczeniu bielactwa. Ksiazke o tej metodzie mam juz od ladnych kilkunastu lat (teraz kupilam nowa wersje) ale tak naprawde do tej pory podchodzilam do tego bardzo sceptycznie. Ostatnio z nudow zaczelam czytac dokladniej co inni sadza na temat takiego leczenia i musze przyznac, ze postanowilam sprobowac. W zasadzie niczego nie trace a moze sie udac (trzeba sie tylko bardzo zmobilizowac!), tak sobie pomyslalam, ze skoro jedynym kosztem jaki musimy poniesc jest zakup tej ksiazki (koszt to jakies 20 zl) to raczej jej autorom nie chodzi tylko o zarobek - wtedy ksiazka kosztowalaby duzo wiecej - byc moze ta metoda jest naprawde skuteczna. Po drugie podczas jej stosowania nalezy odstawic wszystkie leki (z wyjatkiem hormonow i witamin), jesli wiec komus zalezaloby tylko na tym zeby zarobic nie namawialby chorych ludzi do tego, zeby przestali przyjmowac leki bo mogloby sie to naprawde zle skonczyc w niektorych przypadkach. Tak wiec dochodze do wniosku, ze ktos kto napisal ta ksiazke naprawde wierzy w rezultaty takiego leczenia a skoro wierzy to znaczy, ze doswiadczyl (nie koniecznie osobiscie) ozdrowien dzieki stosowaniu tej metody. Dlatego chcialabym zapytac czy ktos z Was mial jakies doswiadczenie w leczeniu bielactwa metoda B.S.M?
 
 
Kalina111 
...nadzieja....


imie: Karolina
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 110
Skąd: ...
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011 12:58   

ale o co chodz w ogole?:P

[ Dodano: Sro 23 Lut, 2011 13:01 ]
mze ktos zrobi skana ten ksiazki?
 
 
Evik 

Dołączyła: 23 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011 19:10   

to taka metoda leczenia, ktora polega na przykladaniu dloni do glowy w odpowiednich pozycjach, wiecej info znajdziesz w google
 
 
slavo 
Slavo

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Paź 2007
Posty: 179
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 24 Lut, 2011 12:31   

A potem powiesz tej górze, przesuń się, a ona się przesunie :-)
 
 
Kalina111 
...nadzieja....


imie: Karolina
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 110
Skąd: ...
Wysłany: Czw 24 Lut, 2011 14:50   

slavo hehee:)
 
 
wybielony65 

imie: jan
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 7
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011 20:46   

dajcie sobie spokój z leczeniem :roll: jesteśmy wyjątkowi :lol: zróbmy zjazd może ? :zdrówko:
 
 
blabla 


pomogl: pomogl
imie: Krzysiek
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 546
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 03 Mar, 2011 21:44   

wybielony65 napisał/a:
dajcie sobie spokój z leczeniem :roll: jesteśmy wyjątkowi :lol: zróbmy zjazd może ? :zdrówko:


Chyba tylko Ty czujesz się wyjątkowy. Bo ja nie i nie zamierzam. Nadzieja umiera ostatnia.
 
 
wybielony65 

imie: jan
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 7
Wysłany: Pią 04 Mar, 2011 21:18   

Witajcie - bez przesady z tym leczeniem. Wszystko to prawda z obawami o zdrowie :cry: , pierwsze pare lat panikowałem :roll: a od jakieś 10- 15 lat śmieje się z tego bo jestem wyjątkowy :hahaha: Ludzie więcej pozytwnych myśli - mogło spotkać mie coś gorszego :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo