Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki zamaskować plamy na basenie?
Autor Wiadomość
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010 17:55   Jaki zamaskować plamy na basenie?

Hej , za jakiś tydzień w szkole zacznie nam się basen :( No i niestety mam poważny problem , bo nie wiem jak zamaskować plamy na kolanach i stopach? Czy są jakieś samoopalacze , które nie popłyną w chlorowane wodzie? Czy ten samoopalacz Ziaja jest dobry?
Mam jeszcze pytanie z innej beczki. Co założyć żeby zakryć plamy na kolanach? Czy'wypada' założyć jakieś dłuższe spodnie , bo normalne kompielówki raczej odpadają. Czy nie będę wyglądać w tych spodniach idiotycznie?
Bardzo proszę pomóżcie , bo naprawdę mam problem... :(
 
 
nakpotan 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 337
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010 19:46   

dluzsze spodenki na basen sa jak najbardziej wskazane. jak i na plaże. krótkie kapielowki dawno wyszly z mody a nawet sa w wielu stanach USA zabronione. Spodenki przed kolana w fajny wzorek beda OK :) laski bedą pysznie lookac na Ciebie ;)

A co do maskowania to zacznij juz dzis. musisz dobrac odcien i samoopolacze dobrze wygladaja dopiero po 12-24 godzin od nałozenia. Zadnego samoopalacza woda nie zmyje ani chlor. no chyba ,ze samoopalacz za 5 zl .Ziaja OK.
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Pon 13 Wrz, 2010 23:12   

Viticolor jest dobry na wszystko ale trzeba starannie dobrac ilosc aby dobrze sie wkomponował w skórę ;) ja ostatnio kąpałem sie w Morzu Czarnym i nie zeszło, lekko zbladło ale co tam
 
 
ewebe 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 58
Wysłany: Wto 14 Wrz, 2010 16:43   

kąpielówki typu majtki są już nie modne, wręcz obciachowe... a właśnie takie dłuższe spodenki teraz chłopaki noszą do kapania....
a co do samoopalaczy to mnie najbardziej odpowiada garnier - skóra muśnięta słońcem (są dwa odcienie do skóry jasnej i śniadej)...ale to musisz sam na sobie wypróbować i znalezć odpowiedni dla siebie produkt...
samoopalaczem trzeba zacząć się opalać chociaż ze trzy dni żeby jakiś efekt dobry był...
samoopalacze generalnie się zmywają, ale nie po 1 wyjściu na basen....

pozdrówki junior !!!
Ostatnio zmieniony przez ewebe Wto 14 Wrz, 2010 16:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
junior 

Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 103
Wysłany: Wto 14 Wrz, 2010 18:04   

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :) Podnieśliście mnie na duchu :) Dzięki!
Mam jeszcze pytaniem do tego Viticoloru. Czy jest on ławo dostępny? I czy ma jakieś różne odcienie do różnej karnacji? :)
Ostatnio zmieniony przez junior Wto 14 Wrz, 2010 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
xmati6 


pomogl: pomogl
imie: Bartek
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 627
Wysłany: Czw 16 Wrz, 2010 18:16   

junior napisał/a:
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. :) Podnieśliście mnie na duchu :) Dzięki!
Mam jeszcze pytaniem do tego Viticoloru. Czy jest on ławo dostępny? I czy ma jakieś różne odcienie do różnej karnacji? :)


na allegro mozesz go zamowic , jest tylko jeden odcien ale ja np. dobieram intensywnosc jak posmarujesz malo i rozetrzec palcem to bedzie delikatnie barwił a jak mocno to bardzo ciemno... :) kwestia doswiadczenia
 
 
Kumciaki 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 253
Wysłany: Sob 26 Mar, 2011 11:14   

A według mnie jak ktoś ma plamy tylko np. na kolanach to da się jakoś zamaskować. A co ma powiedzieć dziewczyna co ma całe nogi w ciapach? Tył gorszy niż przód. Dlatego nie chodzę na żadne baseny, nad jeziora itp :neutral:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo